Menu

Pravá cesta Rhobara III

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod Awidyal » pon 16. bře 2015 22:36:07 » Pravá cesta Rhobara III
Zdravím, po dlouhé době jsem se rozhodl si zahrát Gothic 2 Notr, a začal jsem přemýšlet o příběhu hlavního hrdiny v tom smyslu ke kterému táboru se přidal v G1 a ke kterému v G2. Zajímal by mě váš názor co podle vás Rhobar III vůbec dělal. Nikde jsem to nemohl najít, vždy to je neurčité.

Podle mě nikdy nebyl mágem/nekromantem. Důkazem mi může být intro G2 kde má Uriziel a runovou zbroj a většinou na obrázcích je zobrazen jako bojovník v platové zbroji a s mečem v ruce.

Co se týče G1 si myslím že se přidal díky Diegovi ke Starému táboru. Pak ho vyhodili a šel k novému ( zda si to pamatuju správně ) kde se skamarádil s Leem.

V G2 si právě nejsem tak jistý zda se přidal k paladinům nebo k žoldákům. Myslím si jelikož to má být Adanosův vyvolený, což říkají v G3 a Piranha bytes to potvrdilo na 100% v jednom z interview, tak se přidal k žoldákům, přeci jen tam má staré kámoše ( Lares, Lee ). Ale zase na artworku je zobrazen v paladincké zbroji...

V G3 je jasné že byl na straně Xardase, to nám potvrzuje datadisk G3:FG.
Awidyal
Nováček

Příspěvekod Dolero » pon 16. bře 2015 22:43:22 » Re: Pravá cesta Rhobara III
Já myslím, že hrdina byl vždy nezávislý na všem a na všech, šel si svouu cestou.
Proto si dle mě vybral v Kolonii Nový tábor, stal se žoldákem, přeci jen, říkal, že chce z Kolonie uprchnout a plán Mágů Vody byl rozhodně více uvěřitelný, než ten, co měl Tábor feťáků.
Na Khorinisu si opět vybral cestu žoldáků, jelikož u nich měl své staré známé z Kolonie a taky mi nesedí k Bezejmennému Paladin/Mág Ohně.
No a dle série se nakonec přidal ke Xardasovi a odešel do Neznámé dimenze :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 16. bře 2015 22:48:46 » Re: Pravá cesta Rhobara III
Asi tak nějako: hra je RPG, což do puntíku splňuje - za co chceš hrát, hraješ. Pak jsou ale situace (viz některá videa anebo třeba i FG), kde je tým autorů donucen zvolit určitou možnost a podle té dále rozvíjet příběh. Samozřejmě ne vždy se to podaří zcela korektně, ale vždy je to pro ně nejlepší varianta, kterou mohli využít. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Awidyal » pon 16. bře 2015 22:56:56 » Re: Pravá cesta Rhobara III
Jémák píše:Asi tak nějako: hra je RPG, což do puntíku splňuje - za co chceš hrát, hraješ. Pak jsou ale situace (viz některá videa anebo třeba i FG), kde je tým autorů donucen zvolit určitou možnost a podle té dále rozvíjet příběh. Samozřejmě ne vždy se to podaří zcela korektně, ale vždy je to pro ně nejlepší varianta, kterou mohli využít. :wink:

To sice ano, ale myslím si že kdyby někdo chtěl napsat knihu Gothic nebo udělat film tak co by si asi vybral. Například v KOTORu1 jste si taky mohli Revana udělat jako holku, ale všichni víme že to byl chlap to stejné KOTOR2 kde je hlavní hrdinkou holka ale vy si klidně můžete udělat chlápka a bejt zlej padouch ale na wiki a příběhově bude jako kladná postava s kladnou karmou. Nebo Mass Effect ... taky je to v trailerech a na obrázcích chlap.
Awidyal
Nováček