Menu

G1,G2 - Save a pár otázek

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod JeffreeCombs » sob 20. pro 2014 10:35:01 » G1,G2 - Save a pár otázek
Zdravím,
předem se omlouvám, pokud jsem dal téma do špatné sekce, ale vhodnější sekci jsem nenašel.
Jako první bych se chtěl zeptat, jestli tu je nějaké sekce se savy z G1 a G2 (bez datadisku, v. 2.7). Ptám se proto, že sem měl oba díly rozehrané, ale pokazil se mi harddisk, takže bych musel začínat odznova a plnit všechny úkoly, což by mě už nebavilo. Jde mi hlavně o savy, kde by byly splněné úkoly v 1. kapitole, takže by mi už zbývalo jen se k někomu přidat a rozdělit body.
Dále bych se chtěl zeptat, jaké kouzla se v G2 vyplatí trénovat. Vždy jsem v 1. kapitole udělal runu "Vyvolání golbiního kostlivce" a potom až "Vyvolání kostlivce", protože vlk mi přišel nejslabší, tak jsem tu runu ani nedělal. Ale jaká útočná kouzla se učit? Já se nikdy moc kouzel nenaučil, protože jsem neměl dostatek run, takže jsem si většinou vystačil s 5-6 kouzli a to byly převážně kouzla na vyvolávání příšer, potom ohnivá koule a velká ohnivá koule. Co by jste mi doporučili Vy? A máte nějaké tipy, kde vzít více run?
Dále by mě zajímaly nějaké módy na upravení grafiky. Hlavně u G2 a G3. Existuje třeba nějaký mód, který by G3 dal do těch temnějších barev, jako G1? Můžete mi poradit i jiné mody s grafikou. Hlavně mi jde o to, abych vyzkoušel něco nového.
To je asi vše,
předem děkuji za každou radu.
Přeji příjemné hraní. :)
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 20. pro 2014 11:05:45 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
Nějaké savy bych ti mohl poskytnout já, kdybys měl zájem (a pokud je najdu) ...

V G2 bez datadisku se vyplatí kouzla ohnivá koule, ledový blok, vyvolání kostlivce, blesk, vyvolání démona, ledová vlna, ohnivý déšť. V datadisku bych akorát vynechal ohnivou kouli která tu je skoro k ničemu, zatímco v základní hře bez dat jí můžeš likvidovat skřety.

Ale když jsem hrál za mága hybrida s lukem, tak jsem skoro žádný kouzla nepotřeboval. Ale občas, třeba na pátrače, se hodí ledový blok a kostlivci byli občas taky užiteční.

Ohledně módů upravujících grafiku spíš poradí někdo jiný, ale podle mě nějaké k dispozici jsou ...
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Delicius169 » sob 20. pro 2014 11:18:04 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
U G3 když si stáhneš gothic starter, tak tam už nějaké mody upravující textury jsou, nevzpomínám si ale už jaké...
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod JeffreeCombs » sob 20. pro 2014 11:44:43 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
Moc děkuju za rady! :)
O ty save bych určitě měl zájem, mě totiž nebaví plnit všechny možné úkoly v 1. kapitole, kde jich je podle mě asi nejvíc. Určitě bych byl rád, pokud by jsi našel nějaké savy, kde bych se jen přidal k nějaké frakci a rozdělil body. :)
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 20. pro 2014 12:01:06 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
toto by měl být save k G2 NOR, na nějaký 20. úrovni, už přesně nevím, zkus to tam pohledat ...
Emperor

Příspěvekod Zdenátorek » sob 20. pro 2014 12:17:33 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
Prosím, jak mám ve hře něco sebrat?
Zdenátorek
Nováček

Příspěvekod helpo1 » sob 20. pro 2014 12:19:31 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
Zdenátorek píše:Prosím, jak mám ve hře něco sebrat?

V G1 tak, že podržíš tlačítko akce (CTRL nebo levé tlačítko myši) a stiskneš tlačítko kupředu (šipka vpřed/W).
V G2 jen stlačením tlačítka akce.

Tenhle dotaz však spíš patří do samotné sekce G1 nebo G2. Navíc, prosím, neduplikuj své dotazy.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod JeffreeCombs » sob 20. pro 2014 12:30:28 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
Emperor píše:toto by měl být save k G2 NOR, na nějaký 20. úrovni, už přesně nevím, zkus to tam pohledat ...

Já bych právě potřeboval bez datadisku spíš :/ Mě ten datadisk vůbec nebaví, ten Jharkendar mi je proti srsti uplně.. Ale i tak moc děkuju! :) Možná ještě pokud by jsi měl nějaký save z Návratů nebo Temných Tajemství, tak bych to třeba i vyzkoušel, i když Návraty jsou na mě až moc těžký a mám problém si vybrat, za koho hrát a v Temných Tajemstvích jsem našel moc bugů, že jsem se třeba nemohl přidat ke starému táboru apod..
určitě budu rád za každý save :)
JeffreeCombs
Uživatel

Příspěvekod Emperor » sob 20. pro 2014 12:36:01 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
zkus ještě tohle, nejsem si jistý, ale mohl by to být G2 bez datadisku
Emperor

Příspěvekod Greg » sob 20. pro 2014 23:34:26 » Re: G1,G2 - Save a pár otázek
JeffreeCombs píše:Možná ještě pokud by jsi měl nějaký save z Návratů...

Tady se jich pár povaluje :wink: .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra