Menu

Kdybyste mohli být v Gothicu, kde byste byli?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod Aenyl » sob 01. zář 2007 11:01:35 » Kdybyste mohli být v Gothicu, kde byste byli?
No, bylo to na starým fóru, tak to se dávám taky.

V 1 bych byl ve Starým táboře, ve 2 v Khorinisu v hornický čtvrti a v 3 asi v klášteře
Aenyl
Uživatel

Příspěvekod Raynor » sob 01. zář 2007 11:08:46 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
V G1 bych chtěl být Novic v Bratrstvu...v G2 bych chtěl být žoldák na Onarově farmě..v G3 bych chtěl být lovcem v Myrtanských lesích...
Raynor
Uživatel

Příspěvekod NiGOlas » sob 01. zář 2007 11:40:38 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
Protože, kdybych byl v Gothicu, tak bych se snažil udělat sebe neviditelným a snažit se dělat si co nejvíce přátel. Jsem silný charakter osobnosti, ale na nějaké hrdinské činy nejsem stavěnej. Navíc vzhledem ke svému věku bych se snažil být:

=>> Gothic 1 - Nový tábor moc nebezpečný, plno hrdlořezů. Bažinný tábor obsahuje příliš keců o spáčovi a přesvědčení, takže z toho by mi asi brzo hráblo. Byl bych ve starém táboře nějaký nižší stín, pomáhající kopáčům a Diegovi. Nenápadně také pomáhat Rudobaronům.

=>> Gothic 2 - V tomhle bych měl jasno. Protože i v reálu miluju bylinky, tak bych se chtěl stát učedníkem Constantina. Každý den ráno jít posbírat bylinky, cestou udolat pár krys a vlků a vrátit se. V pozdějším věku bych se asi stal domoobráncem.

=>> Gothic 3 - Ardea, pomocník vůdce vesnice nebo kovář. Tajně pomáhat rebelům (nosit jídlo, vodu, oblečení, nástroje) a vměšovat se do přízně mágům, abych se v pozdějších letech mohl stát jedním z nich.
NiGOlas
Uživatel

Příspěvekod Aenyl » sob 01. zář 2007 11:55:34 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
NiGOlas píše:Protože, kdybych byl v Gothicu, tak bych se snažil udělat sebe neviditelným a snažit se dělat si co nejvíce přátel. Jsem silný charakter osobnosti, ale na nějaké hrdinské činy nejsem stavěnej. Navíc vzhledem ke svému věku bych se snažil být:

=>> Gothic 1 - Nový tábor moc nebezpečný, plno hrdlořezů. Bažinný tábor obsahuje příliš keců o spáčovi a přesvědčení, takže z toho by mi asi brzo hráblo. Byl bych ve starém táboře nějaký nižší stín, pomáhající kopáčům a Diegovi. Nenápadně také pomáhat Rudobaronům.

=>> Gothic 2 - V tomhle bych měl jasno. Protože i v reálu miluju bylinky, tak bych se chtěl stát učedníkem Constantina. Každý den ráno jít posbírat bylinky, cestou udolat pár krys a vlků a vrátit se. V pozdějším věku bych se asi stal domoobráncem.

=>> Gothic 3 - Ardea, pomocník vůdce vesnice nebo kovář. Tajně pomáhat rebelům (nosit jídlo, vodu, oblečení, nástroje) a vměšovat se do přízně mágům, abych se v pozdějších letech mohl stát jedním z nich.

to máš pěkně promyšlené. kolik ti je?
Aenyl
Uživatel

Příspěvekod Jespi » sob 01. zář 2007 12:03:22 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
Já bych chtěl být v G1 v novém táboře, v G2 bud na Onarově farmě,nebo v Khorinisu v dolní čtvrti,nejlépe jako kovář a v G2A bych chtěl být v táboře Banditu ve střední části,mezi bažinou a dolem :)
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

G1 - Stín, nebo Strážce v Old campu
G2 - Novic v klášteře - požítač ovcí
G2A - Jak psal Jespi - Bandita ve středové části
G3 - Hašišmen v Ištaru
- I´m gonna go!
- Suit yourself!
Ynteligent
Uživatel

Příspěvekod NiGOlas » sob 01. zář 2007 13:38:30 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
Aenyl píše:To máš pěkně promyšlené. Kolik ti je?

Pokud bezpodmínečně trváš na výši mého věku tak budiž: Je mi 13 let, v prosinci 14 let :P
Mám to promyšlené od té doby, co jsme si s kámošem v deseti stavěli z lega celý Gothic svět a potom v něm dělali různé ptákoviny. Měli jsme tam i dva panáčky, kteří představovali nás dva - v G1 jsem byl... v G2 jsem byl... atd. :mrgreen: Naštěstí dnes už se tomu jenom smějem, pořád nechápem jak jsme mohli být tak hloupí a mysleli si tolik omylů o hře Gothic... ale raději zpět k tématu, nechci být na Černé listině ;-)
Naposledy upravil NiGOlas dne sob 01. zář 2007 16:47:35, celkově upraveno 1
NiGOlas
Uživatel

Příspěvekod Raven » sob 01. zář 2007 14:14:22 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
Je důležité jak je tato otázka položena. Jestli je to čím bych CHTĚL být pokud bych byl v kolonii a nebo čím bych BYL NAVZDORY SVÝM REALNÝM MOŽNOSTEM. To je dost zásadní. Proto odpovím dvakrát.

V světě G1 by to byla nejjednodušší volba. Old camp. Do New Campu bych ani nevkročil a do sektářů taky protože jsou tam samí magoři. Asi bych se stal stíném. Snažil bych se získat si respekt od Diega a postupně mu pomáhat s jeho jobem. ¨

Jinak líbilo by se mi být Bartholem.

V G2 bych se stal učencem Harada ovšem byl bych lepší kovář než on :D . Přinesl bych totiž nápad vyrábět meče z překládané oceli damaškovým způsobem. 8-) Tak by mi šly prachy na ruku :lol:

Jinak bych bral být Valentinem. Ovšem měl bych vřelejší vztah s obyč. lidmi.

G3 jsem nehrál
Obrázek
Raven
Nováček

Tak v G1: By som chcel byt nejaky nenapadny stin, najlepsie pri Cavalornovi, a pomahal mu, on by ma ucil spolu by sme lovili mrchozrutov, strelba z luku...
V G2: Ako zoldák, domobránca by som bol nepouzitelny, v mojom veku s mojou silou a tak... tam by som bol buď učedníkom Harada, alebo poskok (kurier) Vatrasa a magov ohňa, alebo novicom (ohňa/vody), neskoršie nižším mágom ohňa(vody)...
V G3: Keď to beriem v dobe mieru, tak farmár, lovec alebo mág. Ked to beriem ako v dobe keď tam bol bezmenný hrdina, tak neviem asi v Reddocku taký rebel, ako Brendon či jak sa volá, skrátka drevorubč a iné práce okolo tábora + bylinky pre alchymistu a tak podobne...
Obrázek
ObrázekObrázek
DuNaDaN RaNgEr
Uživatel

Příspěvekod Aenyl » sob 01. zář 2007 14:57:48 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
To Raven: přečti si název topicu...

Laskavě necitujte příliš dlouhé příspěvky, to/pro: úplně postačuje
Aenyl
Uživatel

Příspěvekod Bondja » ned 02. zář 2007 10:28:05 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
V Gothic 1 bandita v údolí poblíž trlího kaňonu.
V Gothic 2 žoldák na Onarově farmě.
V Gothic 3 mág Ohně
Spáč?
Ne.
Drak?
Ne.
Beliar?
Ne.
Bondja?
...
Fuuuuck!!!!
Bondja
Uživatel

Příspěvekod Aenyl » ned 02. zář 2007 13:46:35 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
Bondja píše:V Gothic 1 bandita v údolí poblíž trlího kaňonu.
V Gothic 2 žoldák na Onarově farmě.
V Gothic 3 mág Ohně

proč zrovna lupič v táboře banditů?
Aenyl
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 02. zář 2007 13:49:35 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
g1 - klášter mágů ohně
g2 - klášter mágů ohně
g3 - klášter mágů ohně, možná vengard nebo gotha.. :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jespi » ned 02. zář 2007 13:56:21 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
vidím že jsi zapřísáhlí mág ale v G1 nemají klašter tam mají jen neco jako jejich kostel nebo svatyni kde přebývají
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 02. zář 2007 13:57:47 » Re: Kdyby ste mohli být v Gothicu, kde by ste byli?
tak tedy v kapli, ale když jsem to napsal takhle, hnedka to každý pochopí :D :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Další