Menu

Príšera kterou nejvíce nenávidíte / milujete ?

Obecné pokecání o všech dílech série.
Příspěvekod PC_Hero » čtv 09. pro 2010 20:30:44 » Príšera kterou nejvíce nenávidíte / milujete ?
Nenávidím krvavé muchy...
Milujem ovečky a žravé štenice :)
92 procent teenagerů si myslí že Hana Montana neumí zpívat. Jestli mezi ně patříš, dej si tohle do podpisu.
PC_Hero
Uživatel

Neznášam harpyje, ovzlášť ich škriekanie. A potom ešte pátračov, lebo sa healujú a sú prehnane silní. Tiež mám rád ovečky, pretože sú jedny z mierumilovných v hre.
elgulemasvrbil
Nováček

Příspěvekod Greg » ned 12. pro 2010 15:44:30 » Re: Príšera ktorú najviac nenávidíte-milujete
Nesnáším ledové golemy. To jak mě vždycky zmrazí a já se pak akorát můžu dívat jak mě mezitím ostatní nepřátelé ubíjí mě opravdu štve. Pokud jsou dva vedle sebe, je fakt dost těžké je porazit.

Ne přímo miluju, ale rád potkávám mrchožrouty. Mrchožrout je taková nevinnost sama a když už se proti mě bohužel nějaký rozběhěhne, lehce ho sejmu :) . To jejich kdákání mi připomíná ty dobré chvíle co jsem zažil s Gothic...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod metius » úte 14. pro 2010 11:55:12 » Re: Príšera ktorú najviac nenávidíte-milujete
hnustne su krvavé muchy a orkovia
dobre mrchožrut a patrači
metius
Uživatel

Příspěvekod Benny » pon 27. pro 2010 15:44:13 » Re: Príšera ktorú najviac nenávidíte-milujete
nesnasim - ohnive jestěry
mam rad - mrchozrouty,žraví štěnice,krysokrty (sou slabý je znich dost masa a každej je zná :wink: )
Benny
Trvalý ban

Co nenavydim v Gothic za priseru tak to je Ledovy Golem vzdycky ne zmrazi a ostatni zrudy me dojedou.
Nejvice mam rad v Gothic Mrchozrouty protoze je lechce sejmu a protoze smesne kdakaji :D
Freedy222
Uživatel

Nesnáším- ledové golemy a krvavé mouchy.
Mám rád mrchožrouty.
Saladin
Uživatel

Tsss ledový golem... ste asi nikdy napotkali aspoń pětičlenou smečku dračích chńapavců :P Ti mi ve skupinách dělali problémy od začátku do konce hry...

Jinak takoví ti nevinní a milí sou pro mě krysokrti, kteří si snad nikdy ani neškrtnou :D
Bojíte se, že zemřete sami? Staňte se řidičem autobusu!
Stancek
Trollface

Příspěvekod Fini » úte 08. bře 2011 18:22:26 » Re: Príšera kterou nejvíce nenávidíte / milujete ?
Nesnáším- vlci a dulni červi v G3 :evil: :evil:
Nemam rad - žrave štěnice(špatně se ze začatku G1 bijou :D), skřetí psy (otravní.. :D)
Mám rád- trolly(i černé),ledové golemy,pátrače,draky,dračí chňapavce,zombie(jen G1,G2 kvuli tomu světlu) :D
Miluju- Kuřata,mrchožrouty,stínovce,ovce :lol:
EDIT
Naposledy upravil Fini dne úte 15. bře 2011 13:24:03, celkově upraveno 2
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

nesnasim ohnivý ještěry sylný mrchy ale daj se zabýt a nejlepší mrchožrout bez týhle příšerky by to ani nebyl gothic :D
absinth
Trvalý ban

super: draci, demoni, trolove
fuj: cihaci/cihavci, nemrtvi, kanci v G3
Cursed
Trvalý ban

Nesnáším pátrače a miluji mrchožrouty z Gothicu 3 kdybych tam žil tak bych si nějakého ochočil. :-D
blackhand
Uživatel

Nesnasim chnapavce a ohnive jesterky.Nejvic mam rada draky ,mrchozrouty a skrety :wink:
Lúthien
Nováček

Miluju zabíjení těch nebohých slepiček s tim zvukem "uéééh" a s kroutící hlavou padnou na zem... Nebo krysokrt, klidně ani nemusim bojovat a ten magor furt na mě čumí jak pes na páníčka... Taky rád zabíjim zombíky, slabý, dobře zranitelný, pomalý a hustě umíraj...
Jednozančně nesnášim pátrače a dračí chňapavce, ty šmirglové mě vždycky sežrali... :sad: :x
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

největší problémy mi dělali ohniví golemové, jenom se k nim přiblížím a prsk, letím jak éro ... naštěstí jsou jenom tři ...

Obecně golemy nemusím, krom ohnivých ještě bažinné a kamenné. Ledoví mi zas až tolik nevadí, stačí se jen vyhnout jejich ledovýmu bloku.
Obrázek
Emperor
Moderátor

Další