Menu

Pravidla pro zakládání a provozování soutěží.

Moderátor: Pivl

Soutěže a hry uživatelů fóra.
Pravidla fóra
 • V této sekci není možné založit nové téma. Chcete-li založit hru novou, založte jí v sekci Nové hry - čekárna a založte oba topicy (soutěžní - diskuzní).
 • V této sekci je možné do soutěží psát a reagovat v nich, dávat zde přihlášky do nich a podobně
 • V této sekci platí pravidla, která jsou stanovena v tomto topicu.
 • Platí zde současně pravidla globální celého fóra.
 • Pravidly je povinen se řídit jak zakladatel, tak soutěžící.
Příspěvekod Charly » stř 24. čer 2009 18:39:55 » Pravidla pro zakládání a provozování soutěží.
 1. Za pořádek v topicu zodpovídá zakladatel soutěže/hry. Pokud mu tam někdo začne spamovat, nerespektovat pravidla, nadávat či jinak dělat bordel, je povinnen dotyčný post nahlásit za použití příslušné funkce fóra.
 2. Jakákoliv soutěž, v níž začne bujet nehlášený nepořádek, bude smazána a ti co tam dělali neplechu dostanou ban v délce úměrné tomu, jak mě jejich příspěvky zvednou ze židle.
 3. Pokud zakladatel soutěže/hry v době vzniku nepořádku a později byl přítomen na fóru a přesto nepořádek nenahlásil, dostane ban také.
 4. Jakákoliv soutěž/hra, v níž se déle než dva týdny nepohne ani myš, bude smazána kdykoliv půjdu okolo.
 5. Pokud někdo má pocit, že v topicu zde byly učiněny zajímavé objevy, nápady atp. tak ať neváhá a uloží si je na svůj pevný disk. Zde se bude jen mazat, nikdy zamykat.
 6. Oživit smazanou neaktivní soutěž/hru novou s podobným tématem je dovoleno, pokud se tam ale opět dva týdny nehne myš, bude opět smazána.
 7. Maximální počet soutěží je 20. Jakákoliv soutěž založená nad tento počet bude smazána a zakladatel a všichni co tam psali dostanou týdenní ban. Pokud někdo omylem založí soutěž navíc v důsledku pomalého připojení atp., může se vyhnout banu dodatečným editováním zakládacího topicu. Soutěž pak ale bude rovněž smazána.
 8. Každá aktivní soutěž smí mít jeden dodatečný topic pro diskuze o pravidlech atp. Pravidla zde platí stejná jako pro vlastní soutěže.
 9. Pokud soutěž má soutěžní a současně diskuzní topic, musí tyto být v názvu zřetelně označeny, aby bylo poznat že patří k sobě a který k čemu slouží. Např "Zabiják - Hra" a "Zabiják - Diskuze"
 10. Tato pravidla jsou závazná a jejich neznalost neomlouvá. Vyhrazuji si právo tata pravidla kdykoliv doplnit a rozšířit.

  Aktualizace 29.12.2009
 11. Zakladatel hry rozhoduje o tom, s kým a jak bude hru provozovat a důvody není povinen nikomu sdělovat. Takže pokud chcete hrát v něčí hře, není rozumné se s ním mimo hru rozhádat.
 12. Pokud zakladatel hry dostane ban z jakéhokoliv důvodu na jakkoliv dlouhou dobu, všechny jeho hry budou zamčeny, popřípadě smazány.

  Stepusova aktualizace 4.3.2010
  Nyní je ve hrách veliký nepořádek a pokud bych se měl doslovně řídit současnými pravidly, nemuselo by to pro některé uživatele dopadnout moc dobře, proto zavádím nové pravidlo:
 13. Pravidlo povinnosti komunikace s moderátorem Soutěží a Her. Jakmile skončí vaše hra, jste povinni poslat moderátorovi Soutěží a Her PMku s odkazem na vaší hru a s tím, ať jí smaže. V případě, že bude hra neaktivní po čtrnáct dní, mažu jí automaticky, pokud ale skončí, jste povinni mi napsat ;)

  Aktualizace 9.5.2010
 14. V samostatné sekci Soutěže a Hry již nejde vytvořit novou hru. Pokud chcete přijít s novou hrou, založte téma hry i téma diskuze ke hře v čekárně. Zde se rozhodují moderátoři, zda soutěž považují za dobrou a můžou jí přesunout mezi Soutěže a Hry, kde se již může hrát.

  Aktualizace 16.12.2013 (Pivl)
 15. Pokud hra není ukončena a její autor chce hru zachovat dál, je nutno, aby sám zažádal moderátora soutěží a her, aby jeho hru přesunul zpět do čekárny a napsal do ní Odloženo. Pokud tak moderátor neučiní, je nutno kontaktovat admina.
  Z důvodu měnění moderátorského týmu je totiž velmi pravděpodobné, že nově příchozí moderátor u odložené hry, která je neaktivní pár měsíců a nemá to v sobě nikde napsáno, nemůže tušit, že hra byla jen odložena.

Balalajkova aktualizace 24.10. 2010
Jak jste si určitě všimli, tak v Soutěžích a Hrách to značně prořídlo. A důvod je neaktivita vašich her. Odvolávám se tedy na původní pravidla. Hra, která bude neaktivní 2 týdny bez udání důvodu, bude zamčena a v průběhu následujícího týdne smazána.
Uživatelský avatar
Charly
Zasloužilý člen fóra
 
Příspěvky: 763
Registrován: úte 28. srp 2007 18:17:34
Bydliště: Na samotě u Lesa

Aktualizováno k 16.12.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pivl
Obecný účet vedení fóra
 
Příspěvky: 4335
Registrován: sob 08. lis 2008 14:34:57
Bydliště: Klan Ohně, Santova 69


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron