Menu

Diskuze k soutěžím a hrám II.

Moderátor: Pivl

Soutěže a hry uživatelů fóra.
Pravidla fóra
  • V této sekci není možné založit nové téma. Chcete-li založit hru novou, založte jí v sekci Nové hry - čekárna a založte oba topicy (soutěžní - diskuzní).
  • V této sekci je možné do soutěží psát a reagovat v nich, dávat zde přihlášky do nich a podobně
  • V této sekci platí pravidla, která jsou stanovena v tomto topicu.
  • Platí zde současně pravidla globální celého fóra.
  • Pravidly je povinen se řídit jak zakladatel, tak soutěžící.
Příspěvekod ondralukas1010 » čtv 28. led 2016 16:35:04 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
No vidím že se RIncenierova hra jaksi sekla, nechtěl by teda někdo zkusit politiku z 21. popřípadě z 20. století?
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » ned 31. led 2016 12:40:46 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Na Warband už nemám náladu, někteří mi neodepisují a hra se celkově vleče, hráči jsou nestálí. Asi bych poprosil o ukončení.
Příßtí zimu bude znovu, avšak propracovanější a vydám jí s předstihem do čekárny.
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » ned 31. led 2016 16:42:00 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Tak příště se mnou počítej...
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Rinceoir » ned 31. led 2016 17:56:08 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Dobře, do té doby vymyslím více rytířských řádů, nějak už s předstihem zapojím NPC druhy ze hry jako eastereggy do hry a zlepším celkový balanc mezi státy.
Do tvé hry bych se klidně přidal :)

btw jestli bude k dispozici SSSR, beru ho :P :twisted:
amatérský pisálek s profesionální leností
Rinceoir
Uživatel

Příspěvekod Howky » ned 14. úno 2016 17:53:10 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Ech docela nepraktické, že nejde (nejde že? :D) odpovídat na topicy v čekárně, nemůžu tam hodit aktualizace aby si toho všimli více lidí.. Každopádně pokud někoho Vládce nad smrtí zaujal a přemýšlí o zapojení se určitě pište sem, já mám v hlavě úplně skvělou pŕedstavu jak by to mohlo fungovat, jak by se rozvíjeli příběhy a hrozně se mi ten nápad líbí ;) Během následujícího týdne bych to dodělal pokud by byl zájem a pak bychom se mohli pustit do hraní ;)
Emaři sux
Howky
Uživatel

Příspěvekod Manfred Richthofen » ned 25. úno 2018 13:41:01 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Jsou tady ještě velikáni zlatého období her, jako Magnus, Džimly, Stone, Secury, Trian, Lovec nebo Hagen? (nebo nedej Bože Alexios? :D (na ostatní, na které jsem zapomněl, tak se omlouvám :D))
Fakt mám 100 chutí založit v létě tu politiku, ale jak to tak vypadá tak jsou všichni pryč.......
Gotik mídl ejdž-od Alexios XD,Fallen,Fallen,Fallen
Manfred Richthofen
Uživatel

Příspěvekod Reinmar » stř 28. úno 2018 19:30:55 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Já bych do toho šel. Velikán jsem možná nebyl, ale jestli se mezi herní úspěchy počítá rozpoutání soutěže ve skládání básní, která myslím skončila drobnou válkou, tak mám i nějakou kvalifikaci. :lol:
Reinmar
Uživatel

Příspěvekod Secury » sob 03. bře 2018 17:43:31 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Taky bych se mozna pridal :D
Secury
Uživatel

Příspěvekod Manfred Richthofen » ned 04. bře 2018 20:15:00 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
No, takže zatím jsou 3-4 hráči :D
Manfred Richthofen
Uživatel

Příspěvekod Pivl » ned 04. bře 2018 20:19:40 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Když půjde Vojta, tak já taky, jenom abych ho vyškolil.
Obrázek
Pivl
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod ondralukas1010 » sob 24. bře 2018 15:14:52 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Hej, taky bych se k něčemu přidal.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Illidan61 » čtv 12. dub 2018 18:46:35 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
*Kolem proletí bodlák unášený větrem a pak všechno opět utichne.*

Pamatujete si na ty staré časy, kdy se tu odehrávala spousta strategií, tu a tam RolePlay a další typy her? Tak jsem tu zase po čase zavítal a hned si vzpomněl na ty fajn strategie, kde jsem se přidal v polovině rozjeté hry za Khorinis a ve snaze vybudovat si alespoň základ ekonomiky jsem se snažil být co nejvíc neutrální. Jenže mladý nezkušený hráč nemůže tušit, že neutrální státy mají sklony přitahovat bojechtivé predátory. A tak jsem se asi dvakrát ocitl mezi kladivem Varantu a kovadlinou Myrtany. :-D Tenkrát mě to štvalo, protože ve skutečnosti si to tito dva hráči pomalu ani nerozdali spolu na svých hranicích a vybíjeli si to na titěrném Khorinisu, který dokázal zverbovat sotva pár tisíc domobranců. :-D Divím se, že jsem tu i poté zůstal a hrál další hry. No, nakonec se to tu ukázalo jako fajn odreagování. :-)
Illidan61
Uživatel

Příspěvekod Balalajka » sob 14. dub 2018 10:48:29 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Je hezké vidět, že je tu stále alespoň nějaká iniciativa k založení hry. Doufal jsem, že bych se k nějaké hře ještě dostal (klidně i jako PJ), ale už zkrátka není čas a taková ta hybná energie, co k tomu člověka dokopala. :) Občas si ale vzpomenu.
Kdyby někdo něco zakládal a vyšlo to dobře časově, rád bych se přidal.
Soutěžím a hrám zdar!
Balalajka
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » stř 18. dub 2018 13:51:39 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Já bych i něco udělal, ale vzhledem k mým zkušenostem radši budu hráčem.
ondralukas1010
Uživatel

Příspěvekod Manfred Richthofen » čtv 19. dub 2018 17:31:32 » Re: Diskuze k soutěžím a hrám II.
Jak jsem říkal, začátkem léta, až udělám státnice, tak buďte připraveni, hra bude určitě :)
Manfred Richthofen
Uživatel

PředchozíDalší