Menu

Povýšení na legáta (klerici)

Nemůžete se ve hře někam dostat? Zde Vám poradíme.
Příspěvekod L-Titan » pon 06. lis 2017 20:18:10 » Povýšení na legáta (klerici)
Zřejmě mi ve hře nastal bug, kvůli kterému se nemohu z akolyty stát legátem.

Jsem ve 3. kapitole, level 30. Ještě před přidáním se ke klerikům jsem pro Martu (klerička v jídelně) splnil ten úkol s hledáním 20 zásob. Později jsem se přidal ke klerikům. Naučil jsem se schopnost Sugesce a splnil ten úkol s modlitebními svatyněmi. Reinhold mě pochválil a poslal za Martou. U ní mám v dialogu možnost zvolit "Jdu roznést ty příděly." (tak nějak), ale vždycky když tu možnost zvolím, řekne mi že ty příděly ještě musí uvařit a že mám přijít později.

V hlavním příběhu jsem daleko takto:
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Spolu s kleriky jsem osvobodil konvertor v Ignadonu.
Mám uzavřený úkol s bombou Tlusťoškou. Vévoda teď po mě chce, abych toho klerika zabil.
Pro Thoralda plním úkol vypnout všechny konvertory.
Mluvil jsem s otcem.
Mám aktivní úkol s hledáním Kallaxe.
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

Zkoušel jsem všechno možné:
- vyspat se xkrát za sebou
- vyspat se xkrát za sebou v pořadí ráno-poledne-večer-noc
- teleportovat se mimo Ignadon, vyspat se, dojít pěšky zpátky za Martou
- zmlátit Martu
- oslovit jí, dát ihned možnost "Konec", oslovit znova
- oslovit jí, dát ihned možnost "Konec, vyspat se, oslovit jí znova
- nechal hru volně běžet aby den uplynul
- nahrál starší uložené hry (ve kterých už jsem klerik) a zkoušel postupy výše uvedené

A Marta mě neustále posílá do háje s tím, že ty příděly ještě musí uvařit. Zároveň od ní ani nemůžu dostat denní jídlo, vždy řekne, že musím počkat 24 hodin. Hra tedy asi (minimálně v tomto úkolu) neregistruje uplynutí dne.

Nevíte někdo co s tím?

EDIT: Ještě jedna otázka. Kdo víte, odpovězte pouze Ano/Ne. Lze dohrát hlavní příběh aniž bych postoupil ve frakci na vyšší hodnost?
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod nouzyyy » pon 06. lis 2017 20:33:21 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Co si pamatuji tak jsem taky docela dlouho čekal než to "uvaří". Zkus splnit nějaké jiné míse a uvidíš.. Každopádně pokud už jsi ten úkol splnil tak zkus promluvit s tím kdo ti ten úkol zadával a třeba už to bude považovat za vyrizeny..
nouzyyy
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pon 06. lis 2017 20:38:38 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Ten úkol jsem nesplnil, je stále aktivní a dokončit ho nemohu, jelikož Marta mi nedá tu roznášku jídla (nemá jí "uvařenou"). Asi mi nezbude nic jiného, než plnit příběhové mise. Uvidím jestli to pomůže. Vedlejší úkoly skoro žádné nemám, jelikož jsem jich většinu splnil v první kapitole před přidáním se k frakci.
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Chidlink » pon 06. lis 2017 21:38:42 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
A poslala tě někam to jídlo sehnat, respektive našel si ty zásoby jídla u takovejch týpků v divočině (sopečná oblast) ?
U mě tenhle úkol proběhl bez problémů. :???:
Chidlink
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pon 06. lis 2017 22:01:57 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Ano, zásoby jídla jsem u těch týpků našel a tenhle úkol jsem u Marty řádně splnil (v první kapitole, před tím, než jsem se přidal ke klerikům). Momentálně jsem ve fázi, kdy mi ona má dát příděly jídla a tím by se měl spustit quest "A good debut", ve kterém roznášíte jídlo několika klerikům. Problém je, že ty příděly od ní nemůžu dostat, jelikož mi vždy řekne, že je nemá uvařené.
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pon 06. lis 2017 22:47:33 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Tak jsem to vyřešil. Nahrál jsem starou uloženou hru, level přes 20, ve které ještě nejsem členem frakce a úkol s hledáním zásob jídla pro Martu je již splněný.

Udělal jsem tyto věci v tomto pořadí:

1) přidal jsem se ke klerikům, nemluvil jsem vůbec s Martou
2) s Reinholdem jsem pokecal o tom, co musím udělat, abych se stal legátem
3) naučil jsem se Sugesci
4) dokončil jsem úkol se svatyněmi
5) Reinholdovi jsem se zmínil o Sugesci a svatyních, Reinhold mě poslal za Martou
6) pokecal jsem s Martou, řekla mi, ať roznesu ty potravinové příděly
7) vyspal jsem se do rána-poledne-večera-noci-rána
8) zašel jsem za Martou a vzal si od ní ty příděly
9) roznesl jsem příděly
10) nahlásil jsem Martě roznesení přídělů (dokončil se quest)
11) pokecal jsem s Reinholdem, dal mu 1000 elexitů

a voilà... jsem legát. Pěkně debilní bug, musím říct. Přišel jsem o cca 10 hodin hry. Nu což, hlavně že mi to teď funguje.
Budu asi ukládat ještě zuřivěji :)
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 06. lis 2017 23:43:20 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Já to teď plnil a problém jsem s tím neměl. Rovnou jsem se stal paladinem a přešel do kapitoly 2 :). Musím říct, že co se týče frakcí, tak je to tak trošku trapné.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Metaller » úte 07. lis 2017 15:02:59 » Re: Povýšení na legáta (klerici)
Měl jsem to stejně jako Milhaus, jediná věc která hráčům brání v tom stát se poslednim rankem u svý frakce je potřeba levlu 25, vývojáři asi počítali s tim že ten lvl budou mít hráči až pozdějš a ne v první kapitole no :D
Metaller
Uživatel