Menu

Obecná diskuse o modifikaci

Fórum o připravované polské modifikaci. V originále Dzieje Khorinis.
Příspěvekod Beowulf » čtv 04. říj 2018 23:42:54 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Koukam ze L-Titan se nezdrahal me rozsrkat na nudle. :D
Ale musim uznat ze jsem zaslouzil. Ja vzdy rikam ze clovek chybu musi umet priznat ikdyz se zesmesni. Tak ted se priznam. Ja to video nevidel cele. :roll: nevim proc, jsem udelal klasickou chybu. Koukl na kousek. Videl presvetlenou scenu s mestem coz se mi moc nelibilo, trochu pretocil, videl efekt kdy slunicko sviti do baraku ze dvou stran a vypnul video. Nechci se hajit ale opravdu jsem videl asi tri (pro mne) horsi ukazky ve videu kde jsou tri horsi ukazky a kde zbytek je perfektni. No ja se videsil a hned ventiloval frustraci :D
Takze pardon. Ted jsem to zkoukl cele a je to pravda, mod je velice hezky. Umirneny, neni agresivne epicky. Profesionalni. Ok, moc pekne.
Tim ze jsem psal ze sesli z cesty jsem myslel ze ztraci cas delanim efektu ktere pak stejne stoji za prd (to divne slunce treba) ale to je muj nazor. Ja na grafiku moc nejsem. Nemyslel jsem ze mod vedou spatnym smerem. To vubec!

Opak je pravdou. Velice je obdivuji a uplne nejvic moc jim zavidim ten AST editor. Kdo jste modovali, asi vsichni vime ze Spacer je tragedie. Jestli se mi jednou AST dostane do drapu budu stastny clovek. Kdyby jste nekdo se k tomu dostali, prosim dejte vedet :)
Ty animace, to uz je vazne uchvatne. Ukazky od profiku neni co dodat. Tam uz je videt ze jsou hodne dal nez treba i Rusove v tehle vecech.

Mas pravdu l-titane. Kvalitni prezentace.

L-Titan píše:Mohl bys odkázat na konkrétní pasáže z toho videa, které ti připadají "hodně umělé a prázdné"? Mě naopak jejich svět připadá přirozeně, detailní tak akorát - ne přeplácaný, ne pustý, tj. držíc si "duch Gothica 2"?"

Mel jsem na mysli scenu u more. Jak protahli tam ten prusmyk.
Nicmene, asi autori chteli jen ukazat jak vyresili problem. Vobing patrne jeste nastane. Jinde maji svet celkem dost hezky.

A jeste zaverem. Ani pri psani predesleho postu jsem tento mod nebral jako spatny mod. Jen jsem vypsal co se mi nelibi. O tom ze Historie je dobry pocin, o tom vim(e) prece uz davno. Jinak to snad ani nemuze byt vzdyt jsou to absolutni profici.
Ted se stydim. Uz je pozde. Priste budu vice napred zjistovat nez zacnu se ventilovat.

Jinak, zase muj nazor, prijde mi mozna i skoda ze autori se drzi Gothicu. Z cehoz nikdy nic neziskaji. Tedy ne ze by to me jako fandovi vadilo. :D ale trosku si rikam ze by mozna meli i na vytvoreni vlastni hry. Protoze jsou to vazne borci. Proste jsem z toho takovy i trochu smutny. Mozna to zavinila predposledni cast videa. Ta nehezka :???: :| upne me to hodilo do deprese ach jo.
Mír zní líp.
Beowulf
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pát 05. říj 2018 22:16:57 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Beowulf píše:Tak ted se priznam. Ja to video nevidel cele. nevim proc, jsem udelal klasickou chybu. Koukl na kousek. Videl presvetlenou scenu s mestem coz se mi moc nelibilo, trochu pretocil, videl efekt kdy slunicko sviti do baraku ze dvou stran a vypnul video. Nechci se hajit ale opravdu jsem videl asi tri (pro mne) horsi ukazky ve videu kde jsou tri horsi ukazky a kde zbytek je perfektni. No ja se videsil a hned ventiloval frustraci :D

Plně tě chápu. Sám jsem taky občas poněkud horkokrevný. :)

Beowulf píše:Velice je obdivuji a uplne nejvic moc jim zavidim ten AST editor. Kdo jste modovali, asi vsichni vime ze Spacer je tragedie. Jestli se mi jednou AST dostane do drapu budu stastny clovek

Mluvíš mi z duše. S AST se dají dělat velké věci. O to více mě těší, že autoři módu AST vyvíjejí dále a plánují ten tool potom zveřejnit pro módařskou komunitu. Konečně nastane konec rvaní si vlasů u Spaceru :D

Beowulf píše:Ty animace, to uz je vazne uchvatne. Ukazky od profiku neni co dodat.

Ze své vlastní zkušenosti vím, jak ohromně časově náročné je udělat do Gothicu novou, kvalitně vypadající animaci. Animátoři Historie Khorinisu jsou o level dál.

Beowulf píše:
L-Titan píše:Mohl bys odkázat na konkrétní pasáže z toho videa, které ti připadají "hodně umělé a prázdné"? Mě naopak jejich svět připadá přirozeně, detailní tak akorát - ne přeplácaný, ne pustý, tj. držíc si "duch Gothica 2"?"

Mel jsem na mysli scenu u more. Jak protahli tam ten prusmyk.
Nicmene, asi autori chteli jen ukazat jak vyresili problem. Vobing patrne jeste nastane. Jinde maji svet celkem dost hezky.

Ano, to se jeví nejpravděpodobněji.

Beowulf píše:prijde mi mozna i skoda ze autori se drzi Gothicu. Z cehoz nikdy nic neziskaji. Tedy ne ze by to me jako fandovi vadilo.

Taky mi tahle myšlenka probleskla hlavou. Z pohledu fanouška série je zkrátka boží, že i po 16 letech se lidé ve 20-40 letech rozhodnou ve volném čase módovat 16 let starou hru, a ještě se jim pro projekt podaří nadchnout 70-90leté herce. Z celého projektu vyzařuje velká láska ke Gothicu. Klobouk dolů.
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Michel__ » ned 10. úno 2019 10:20:17 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Tak podle posledního videa a informaci přímo od týmu vydání modu bude jisto jiste v roce 2020 https://youtu.be/hSd2Ug9V4HE
Michel__
Uživatel

Příspěvekod Michel__ » ned 10. úno 2019 10:23:29 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Puvodní tým ktery pracuje na modu historie khorinisu bude v březnu vydávat info o datumu vydání jejich díla
Michel__
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pát 05. dub 2019 19:00:57 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Oznámení o vydání modifikace Historie Khorinisu
Autoři Historie Khorinisu zveřejnili video naznačující, kdy modifikaci vydají. Vřele doporučuji video shlédnout celé.

Vypadá to tedy, že Historie Khorinisu i Kroniki Myrtany vyjdou ve stejný rok. Už se těším :)
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Lama6543 » sob 06. dub 2019 16:04:19 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
L-Titan píše:Oznámení o vydání modifikace Historie Khorinisu
Autoři Historie Khorinisu zveřejnili video naznačující, kdy modifikaci vydají. Vřele doporučuji video shlédnout celé.

Vypadá to tedy, že Historie Khorinisu i Kroniki Myrtany vyjdou ve stejný rok. Už se těším :)

Udělal jsem k videu české titulky pro lidi co neumí anglicky ani polsky, vycházel jsem z 80% z anglický titulků, tak se omlouvám že nejsou úplně dokonalé :)
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Michel__ » pát 12. dub 2019 23:21:34 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Par nových poznatku s gothic 1 při zkoumání gothic beta verze týmem co pracuje na modu...doporučuji shlednout je to v polštině https://youtu.be/raudY3eVrGI
Michel__
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pát 27. zář 2019 20:31:38 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Tým vydal video zodpovídající nejčastější dotazy ohledně módu. Video má české titulky.

Obsah videa:
Základní informace a poděkování (1:15)
Fanouškovské skupiny (2:13, Češi + Slováci v 3:22)
Základní info o módu (4:35)
Dabing (5:39)
Délka vývoje módu (7:53)
Kdy mód vyjde? (8:18)
Jazykové verze módu (9:09)
Jak víme, že Bariéra existovala 10 let? (10:40)
Proč tým neudělá svojí vlastní hru? (11:34)
Jak tým podpořit? (12:23)
Ví Piranha Bytes o tomto projektu? (12:33)
Překladatelé (13:46, za Česko + Slovensko Filip "Tonyskate" Richtr v 17:27)
Pozdrav od Arkadiuse "Arkadikuss" Wózniaka (18:19)

L-Titan
Uživatel

Předchozí