Menu

Obecná diskuse o modifikaci

Fórum o připravované polské modifikaci. V originále Dzieje Khorinis.
Příspěvekod Hokaido » úte 05. zář 2017 19:50:15 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
To je dano tim ze G2 je obecne lepsi. Prvni dil moc lidi nezajima.
Mne taky puvodne to vubec nic nerikalo. Az pozdeji mne ostatni presvedcili.
Hokaido
Uživatel

Příspěvekod Golder » úte 05. zář 2017 21:03:40 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
@Dolero
Ano, protože ho.. nedokončili. Přerušili vývoj a vrhli se na nový Gothic II, kde bylo dost obsahu z datadisku použito, jen je škoda jak přemýšlím nad těmi healery, ale kdo by je potřeboval když má mágy že :D Zvlášt' když musí u každého druhého mága v Khorinisu zaplatit 100 zlatých. Příběh se mi zdá OK, Spáč chce prostě zpět tak ho ještě jednou budeme muset jednou provždy zapudit. Co třeba s polorozbořenym chrámem a skřetími jezdci na červech hmm. :D

@TaToten
Vím to z mnoha live polských přenosů Gothic Sequel na Youtube. Snad bude někde v souborech dáno jak by hra měla vypadat... Ten originální dabing co bude mít i částečně History of Khorinis je něco skvělýho, ale nám Čechům to může být jedno. :D Jsem zvědav, jestli např. třeba uvidíme Xardase v hábitu Ohnivých Mágů.

@Hokaido
Druhý díl je v mnoha aspektech lepší, ale s odstupem času, kdy dnešní doba nabízí 0,001% opravdu kvalitních hardcore RPG (Ano je tu opět od kolegů Zaklínač) jsou Gothic I a Gothic II s datadiskem jako zjev z nebes. Tak by tento datadisk měl probudit obrovskym zemětřesenim komunitu ze všech koutů této země a pak se rozject masivní debatu na témata jak/co/kdyby/proč mělo vypadat, jestli by se Gothic Sequel podařilo dokončit a vydat.
Tak si to tu alespoň pamatuju cca. před 6 lety. :D
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Fawkes » stř 06. zář 2017 20:37:46 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Wow, vyzera to fakt dobre, urcite budem sledovat ako to dopadne ;)
Maju celkom slusne vymodelovany svet, vyzeral v tom videu zaplnene a zivo.
Fawkes
Uživatel

Příspěvekod Felix Mage » stř 06. zář 2017 21:24:48 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
@Golder Čas běží a zájem lidí o staré hry logicky upadá a to platí i pro zdejší komunitu, která zkrátka již není zdaleka tak aktivní jak dříve.
Felix Mage
Uživatel

Příspěvekod Golder » čtv 07. zář 2017 17:57:29 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Zájem o Gothic je a byl. Snad je to způsobeno dlouho nevydaným dílem, když na 4ku tu čekalo snad celé forum x let. Poté přišlo zklamání a i pokles aktivity.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Kofi » čtv 14. zář 2017 11:22:37 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Pokles začal už příchodem Risenu, který sice nepropadl, ale ani nenadchnul. O modifikace G3 byl zájem pouze v rámci Community patche. A i ten slábl. Datadisk k G3 byl taktéž těžký průser. Následné pokračování Risenu a Gothicu pak byla prakticky konečná.
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Sheed » pon 09. říj 2017 5:59:37 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Přišel sem na to před chvilkou a:naprosto úžasný. Působí to na mě mnohem lepším dojmem, než posledních několik posledních titulů spojených s Piranha Bytes. Za pár hodin se vrátím projdu detaily a asi pošlu i menší příspěvek.
Ke Kofimu: Risen jednička až tak špatnej nebyl, upřímně jsem ho nikdy nedohrál až do konce, ale to platí i pro G1. Mnohem horší byl Gothic forsaken gods, Risen 3 jsem radši ani nezkoušel a Arcanie mi stačila z videí.
Kdybych měl první 3-4 kapitoly Risenu 1 zhodnotit, tak bych to připodobnil k G1 v trochu jiném hávu (lepší grafika, jíný svět...).
gothic2>zbytek
Sheed
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pát 17. lis 2017 22:36:07 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Video popisuje proces, jak je modifikace vyvíjená. Zároveň jsou tam vidět některé nové záběry ze hry, nové 3D modely atd. Při záverěčných titulcích navíc hraje náááádherná orchestrální rekompozice skladby z Gothic 3.

L-Titan
Uživatel

Příspěvekod XardasTheGreat » úte 26. pro 2017 13:23:39 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Dohrál jsem všechny díly Gothicu a každý díl měl něco do sebe, nicméně pouze 1 a 2 stojí za udělání nějakých modifikací :-) Risen 1 a 3 jsem dohrál také. Risen 2 mě nebavil. Elex mě taky nebere. Nechápu lidi co si to koupili. Já to měl stažené free a chvíli to hrál. Graficky pěkné, ale jinak nic moc. :)
Your magic will not save you..
XardasTheGreat
Uživatel

Příspěvekod Snupy » čtv 28. pro 2017 9:43:18 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Taky mě elex nebavil zpočátku. Ale po pár hodinách hraní mi to přišlo dobrý. Pro mě osobně nejlepší hra od PB po G1/2.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pon 26. úno 2018 16:54:45 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Jak Gothic ovlivnil Zaklínače

Pokud máte rádi sérii o Bílém vlkovi, tak stojí za to tohle óbrvideo zkouknout. Piraně můžou být pyšní, že Geraltí sága má kořeny i u jejich dílka.

Těm videím od SoulFire týmu se fakt daří navodit pocit hrdosti na Gothic sérii. Když si vzpomenu na Risen 3 a jeho "Back to the roots" propagaci... :lol:

L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Jarin Nostalgix » úte 20. bře 2018 19:56:02 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Dámy a pánové,
nevím kdo z vás zaregistroval, tak jen pro info:

Prohlášení tvůrců Khorinis:

"Dámy a pánové,

Jak jste si možná všimli, některé naše videa byly odstraněny a název kanálu byl změněn na "Khorinis".

Upozorňujeme, že dne 5. března 2018 jsme ztratili přístup na náš kanál YouTube. Účet převzal bývalý člen týmu, který s námi s nějakou dobou nespolupracoval.

Když se k tomuto druhu aktivit vyjádří, nechceme-li dále odpovědnou osobu ponořit, budeme v příštích dnech analyzovat všechny možnosti obnovení našeho účtu.

V případě selhání vytvoříme nový kanál a odstraněná videa se znovu zobrazí. Všechna ostatní sociální média jsou již řádně zajištěna.

Připomínáme, že případ se týká pouze filmového oddělení a nebude mít vliv na tempo práce na úpravě.

Omlouváme se za celou situaci jménem týmu.

Historie týmu Khorinis "
Jarin Nostalgix
Nováček

Příspěvekod Zuberin » čtv 12. dub 2018 16:18:18 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Ano, už vytvořili nový kanál i když na něm nic není.
Navíc ten "bývalý člen týmu" týmu udělal z Dzieje Khorinis trademark takže nemohou použít to jméno. Teď jsou vlastně dvě skupiny pracující na History of Khorinis. Jedna vedena bývalým členem Darkem který tvoří mód komplet od znova a druhou skupinou která pokračuje na bývalém projektu.
Zuberin
Uživatel

Příspěvekod Diademos » stř 18. dub 2018 21:56:38 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Snad se práce na tomhle úžasným módu úplně neposere. Teď to vypadá celkem zle
Diademos
Uživatel

Příspěvekod Snupy » pát 20. dub 2018 20:29:37 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Co se děje?
Snupy
Uživatel

PředchozíDalší