Menu

Obecná diskuse o modifikaci

Fórum o připravované polské modifikaci. V originále Dzieje Khorinis.
Příspěvekod El Kamil » pon 28. srp 2017 14:59:33 » Obecná diskuse o modifikaci
Obecná diskuse o tomto módu.

Historie Khorinisu je velmi slibně vypadající modifikace pro G2 Noc Havrana od našich polských kolegů. Mód, který bude díky profesionálním polským hercům plně nadabován, je stále ve vývoji a jeho děj nás zavede do období před událostmi prvního dílu. Autoři slibují zbrusu nový herní svět, jenž má být "mnohem větší" než původní lokace v G2. Ty navíc budou přepracované do zasazení modifikace. Datum vydání autoři zatím odhadovat nechtějí, takže jen můžeme doufat, že se jim to povede dotáhnout do konce, protože to vypadá parádně!

Mrkněte na základní info o módu zde: https://www.thehistoryofkhorinis.com/?lang=cs

Určitě se podívejte i na FAQ video s českými titulky: https://www.youtube.com/watch?v=9F3_k5cBDq0

Celý projekt můžete sledovat tady: https://www.facebook.com/dziejekhorinis/

Co vy na to?

Původní téma: viewtopic.php?f=41&t=12317
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Kofi » pon 28. srp 2017 16:52:35 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Gothicorgasmické :shock:
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Golder » úte 29. srp 2017 1:21:12 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
To odhalení zrušeného datadisku k jedničce bylo něco. Dalo by se říct že cca. 10% Gothic 2 je obsahu ze zrušeného datadisku. Škoda. The History of Khorinis může být supr věc ke Gothicu 2. Jen mne ještě zajímá kdy by mohl přijít Gothic 5...
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Kofi » stř 30. srp 2017 7:02:51 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Souhlas, datadisk mě docela nostalgicky naklonil a něco takovýho bych si rád zahrál. Škoda toho informačního embarga.

Jinak osobně bych byl spíš pro restart celé série. Další díl, který stěží navazuje na předchozí... Nevím.
Cry.

Cry even more.
Kofi
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Golder » stř 30. srp 2017 23:17:44 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Aby byl další díl, muselo by to být fakt dobře vysvětlené co se stalo na Jižních Ostrovech. Mne napadá třeba něco jako hrdinovo poslední dobrodružství s možným návratem do... přece jen když si z Arcanie vezmu že Diego byl vcelku vyšedlej a ostatní přátelé už taky měli něco za sebou. Abych byl u tématu tak jsem zvědav na to nové prostředí datadisku, hlavně opodstatnění ostrova Vaduz.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 03. zář 2017 8:26:06 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Je pravda, že mezi G3 a Arcanii by se pár Gothiců vešlo. Tento mód vypadá hodně dobře, snad se jim to podaří dotáhnout. Pokud ano, mohlo by to na chvilku ty naše vody zase trochu oživit. A možná by to mohlo Piraním ukázat, že lidé stále mají zájem o tuto sérii. :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Hokaido » ned 03. zář 2017 10:45:49 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Lama6543

Nebud naivni. Kdyby mohli prodavat, neco malo by treba utrzili ale vetsina lidi by to stejne ukradla na netu. Podporit je lze i takhle. Staci jim poslat tech tvych 10 eur :)
Lidi nechteji platit. Vezmi si zdejsi prekladatele. Nekteri delali na desitkach prekladu. Stovky ba tisice hodin tomu dali. Nikdy za to nedostali ani 10 eur ani 10 kc. Jedinou odmenou jim budiz uznani komunity.

EL Kamil
Gothic zije porad. Vychazeji mody, preklada se... Staci zvednout hlavu a deje se toho spousta :wink: I bez Pirani to jde.
Hokaido
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » ned 03. zář 2017 15:29:39 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Hmm... zameriam sa na to, čo hru ako takú symbolizuje - na jej vzhľad. G2 je tradícia, a zaručená kvalita - súhlasím. Robia sa stále nové príbehy / svety / herné obsahy - ale furt, stále, a dookola je to o hranatom low-poly worlde, ktorý ma doslova zabíja pri pomyslení na G2 a jeho datadisky. :sad:

Kedysi som sa s chuti zasmial, keď som čítal článok porovnávajúci neporovnateľné: Witchera-1 a Gothic-3, kde G3 dolplatil na známu finančnú/časovú tieseň... všetci to poznáme. :)

Ale u G2 sa tomu už vážne divím: venovali sa tu kvantá času takým parádnym projektom, ako Návraty 1 / 2, a hlavne Odyssee - od ktorých som už očakával díky DX11 a Tesselaci nejaký progres v modeloch a grafike už z titulu, že PC mašiny sú čím ďalej tým silnejšie. Lenže ničoho som sa nedočkal - len opäť starej dobrej kvalitnej klasiky (ktorú v žiadnom prípade po hernej stránke neodsudzujem!!), akurát oblečenej v inom kabáte - a to bude bohužiaľ i tento prípad.

Viete si predstaviť aspoň modelovú/ambientnú úroveň Witchera-1(2), spojenú s hrateľnosťou G2 včetne možností, ktoré G2 ponúka? A najhoršie na tom je, že toto je fakt možné - len sa nikomu nechce s modelmi v G2 nič robiť... :???:
Ramesse
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 03. zář 2017 17:54:04 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Já furt nepochopil, co si představuješ. Když se podívám na tohle video, tak jsou dle mě vizuální kvality na 15 let starou hru velice skvělé a zajisté předčí G3 i W1. Navíc je to 2 roky staré a kvalita módů dost pokročila.
Ale i tak, na takový starý engine se opravdu kompletně nová grafika dává obtížně (a je to zbytečné). Stačí mi můj zážitek s DX 11, kdy mi hra co chvíli padala. Fakt to není sranda.
Zkrátka, zaplať autorům modifikací licenci na engine Witchera 3, dej jim těch 100 milionů dolarů na vývoj a 5-6 let čas a třeba ti ten mód v tvojí požadované audiovizuální kvalitě přinesou :wink:

Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Golder » ned 03. zář 2017 20:21:29 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Ať vezmou odvahu a udělají další Gothic. Uznávám, že Elex vypadá slušně. Vcelku odvážná hra, ale z posledních gameplayů vidím, že většina těch juilcy mechanik z Gothica je pryč. Někde jsem slyšel, že když Bjorn Pankratz přebral vedení tak to šlo z kopce viz. pirátské zasazení Risen 2.

Gothic kvalita je jen jedna a ta je jasná. Tak třeba do 10 let, tak pravím. :)
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod TaToten » ned 03. zář 2017 21:42:55 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Len pre informáciu, Gothic Sequel je vonku. Nedávno unikol. Už sa precuje aj na preklade

Viac info:
viewtopic.php?f=140&t=21039
TaToten
Uživatel

Příspěvekod Golder » ned 03. zář 2017 22:02:02 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Ano již vyzkoušeno. Upřímně se velmi divím, že na foru není vůbec žádný rozruch, vždyť je to OFICIÁLNÍ !!! zrušený datadisk pro GOTHIC 1 (!!!). Absolutní masakr - Starý tábor v rozkladu, nová družka Thora, král s armádou v horské pevnosti a jeho dcera v komnatách atd. Jde se dostat cca. do druhé kapitoly k pevnosti krále, poté se hra cuttne. Co jsem slyšel tak Poláci pracují na dodělání celého datadisku.

Zajímavé, kdyby datadisk vyšel, byla by sága úplně jiná.
Fight with honor!
Golder
Uživatel

Příspěvekod Dolero » ned 03. zář 2017 22:33:41 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Já si ten "datadisk" proklepl a co vím, tak je dost zabugovaný a je nedodělaný, navíc jsem četl nástin příběhu a zní to opravdu hloupě. Rozhodně se více těším na Historii Khorinisu, která se tváří opravdu jako další pokračování Gothicu a ne jako "pouhá" modifikace... :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Hokaido » pon 04. zář 2017 2:41:12 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
History je rozhodně mnohem slibnější. Ale i tohle je pěkné. Je super jak scéna ožila.
Hokaido
Uživatel

Příspěvekod TaToten » pon 04. zář 2017 14:12:57 » Re: Obecná diskuse o modifikaci
Tiež ma fascinuje ako "pravých fanúšikov" Gothica ten, ten zrušený datadisk vôbec nezaujíma :D

GOLDER
A kto, že chce ten datadisk dokončit? Niekto známejší na móderskej scéne?

Ja si myslím, že sa do dokončovania pustí viac tímov, minimálne rusi určite a potom v tom bude chaos :???:
Bude existovať viac verzii a ako si má potom úbohý fanúšik vybrať tú správnu :D

Ja by som bol rád keby sa do toho pustil tím Historie Khorinisu, im by som veril, že to bude skutočne na úrovni. Začal som ich brať ako oficiálnych vývojárov :D ...a tiež by do toho urobili dabing s pôvodnými hercami...čo síce pre nás, čo sme to v poľštine nehrali, nebude veľa znamenať ale mňa by aspoň tešilo, že sú to pôvodný herci a je tam istá nadväznosť
TaToten
Uživatel

Další