Menu

Rychlé dotazy - rychlá odpověď

Obecná diskuse o hře ELEX.
Příspěvekod Kočičák » pát 17. lis 2017 20:05:14 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
tak alespoń jeden z těch kódů, co se dozvíme od Arxe jsem zjistil k čemu je. V konvertoru v Ignadonu, jako v každém, je ta místnost se zakódovanými dveřmi a z druhé strany se silovým polem. Do té se člověk musí dostat sám, ale sejf v té místnosti je otevřitelný právě tím kódem od Arxe. Přesněji tímhle:
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
4486
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.

EDIT: tak ty další kódy od Arxe jsou přímo pro ty místnosti v příslušném konvertoru. ten v severní Abesse a ten ve východním Xacoru. plus jako bonus ten v Xacoru otevře i sejf v té místnosti.
Kočičák
Uživatel

Příspěvekod Wewanek » stř 22. lis 2017 16:08:25 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Jak splnit úkol Spor v Abesse - ( V Abesse se něco stalo, měl bych se tam podívat) - Už jsem tam byl několikrát, město ovládli Clerici, mluvil jsem snad s každým a úkol je pořád v deníku ? Co s tím , řešení ?
Wewanek
Uživatel

Příspěvekod Kočičák » stř 22. lis 2017 16:52:48 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Jestli si to pamatuju dobře, tak úkol se mi splnil automaticky navštívením města, nebo případně promluvením s vedoucím klerikem. Ale že bych dělal něco specifického, to určitě ne.
Kočičák
Uživatel

Příspěvekod Jémák » stř 22. lis 2017 19:27:49 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
je tam nějaká chyba, bug - ukazuje to na mrtvoly na horním náměstí, obereš je, ale úkol se nesplní - též jsem mluvil se všemi a nic.. Prostě to nejde, pokud tam jsou klerici, nebo nevím jak na to..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Jémák » čtv 23. lis 2017 0:22:44 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
jinak včera se mi sekla hra, nějaký technicky bug, pak jsem musel hru komplet odinstalovat a znovu nahrát a hle, hned jsem po nahrání savů získal možnost romance s cajou.. ale pak znova chyba, seknutí a chyba grafiky znova...
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Wewanek » stř 29. lis 2017 10:48:35 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Nejde mi naučit se další schopnosti- přejít na druhý stupeň. Mám 26 lvl a kde třeba mám 1/2 nebo 1/3 a už splňuji vše ( body, vlastnosti, peníze - úplně všechno zelený - podmínky OK !!! ) není vykřičník a nejde to u trenéra naučit další druhý stupeň. Poraďte díky.
Wewanek
Uživatel

Příspěvekod Snupy » stř 29. lis 2017 19:26:51 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Asi používáš nějakou věc, která ti přidává třeba 10 obratnosti. A ty věci, které přidávají sílu, obratnost, ... se nepočítají. Učitel to bere tak, že ti chybí atributy.
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Gustik 5 » čtv 14. pro 2017 14:21:23 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Mám dotaz, jak pohnout s úkolem Nové objevy u společnice Cajy? Mám v deníku, že jakmile se něco nového objeví, určitě mi řekne. Odvíjí se to nějak od její náklonnosti vůči Jaxovi, nebo jak to funguje? Vadí třeba romance se Zmijí? Jak Caja samotná, tak ten quest by mi byli celkem ukradený, kdybych se nechtěl o elexu dozvědět co nejvíc. Jsem ve třetí kapitole, občas ji s sebou vezmu na výpravu a pořád nic...
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Milhaus » čtv 14. pro 2017 19:47:28 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
myslím, že v této kapitole, pokud se ti již spustila ta třetí část v Edanu, se ti spustí ještě dvě, jakmile dojdeš do Ignadonu a Xacoru. Alespoň mě se tedy při vstupu do něj hlásila. Nevím, jestli stačí se tam teleportovat, nebo jestli je nutné přejít "hranici", ale celkově má ten její úkol 5 částí. Ta první u Klenutého města v Abesse, druhá v západním Edanu, pak čekáš na asi druhou kapitolu a spustí se ve východním Edanu a pak až Ignadon a Xacor. Ale v těch úkolech se o Elexu tolik nedozvíš, nejvíc ti řekne u těch prvních dvou, pak to už vyšumí do ztracena a neřekne nic zajímavého.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Gustik 5 » čtv 14. pro 2017 20:13:02 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Aha, no nevím, tahám ji všude možně a ve zmíněných oblastech jsem byl i bez teleportu. Možná to pak ještě zkusím, ale první dvě části úkolu jsem splnil, takže jestli už pak nic zajímavýho neřekne, tak na to kašlu. Moc díky. :)

Jo, když už jsem v tom, ještě bych se zeptal na takovou hloupost. Jak se používá útok tryskami? Na to jsem taky nějak nepřišel. :D
"Podpisový obrázek zmizel v hlubinách internetu... Zůstává jen odkaz na tvorbu fanartové skupiny, jež odpočívá v hlubinách fóra..."
Obrázek
Gustik 5
Občan Myrtany

Bydliště: Tam, kde slunce svítí, řeky pramení a stromy rostou...

Příspěvekod Milhaus » pát 15. pro 2017 7:38:26 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Tu třetí část jsem tuším spustil přímo dialogem s ní v Počátku. Ty další dvě se spustili až po té, co jsem došel na ta místa.

Jestli jej máš naučený jako perk, pak musíš vyletět a zaměřit nějakou obludu (se zbraní na blízko v ruce) a zmačknout útok. Hrdina pak jakoby zrychlí let směrem k ní a pokusí se jí zasáhnout (ne vždy se trefí). Po úspěšném útoku se ti trysky vybijí a nebudeš můct lítat. Při neúspěšném se ti nevybijí. Já to často využíval jen, abych se rychleji dostal k obludě a přitom se "netrefil" a zůstalo mi palivo v tryskách :)
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod marco5445 » pát 15. pro 2017 23:17:15 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Je ve hře někde k nalezení Baxter (či jak se jmenuje)? Ten původní vládce Pevnosti, než ho Logan svrhl? Pobil sem už dost jeho mužů a vše naznačuje, že by měl být na živu...
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Lama6543 » pát 15. pro 2017 23:38:53 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
marco5445 píše:Je ve hře někde k nalezení Baxter (či jak se jmenuje)? Ten původní vládce Pevnosti, než ho Logan svrhl? Pobil sem už dost jeho mužů a vše naznačuje, že by měl být na živu...

Nemyslím si, každopádně to může být klidně někdo z pracek vzhledem k tomu že o nich se toho ví málo a zároveň Rat(Krysák?) mluvil o tom že ho potkal.
Pokud budou pracky v elexu 2, tak se pravda snad zjistí :D
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » sob 16. pro 2017 1:42:10 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
No, zajímalo by mě, co se stane, když hrdina nepomůže Krysakovi v rámci úkolů pro přijetí k psancům. To by pak měl zůstat vůdcem té čtvrti Blake a další úkoly k povýšení v rámci hiearchie psanců by tedy měly vést k němu (místo Krysaka). A ten je ve spojení Baxterem určitě, tedy by to logicky mohla být cesta, jak se s ním potkat v rámci některého toho úkolu. Ale já to tedy nezkoušel, tak nevím.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kloudici » sob 16. pro 2017 19:35:24 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Ahoj. Sorry, pokud se ptám v blbé sekci, ale nechce se mi kvůli svému dotazu zakládat nové téma.
Mám problém s bojováním, z nějakého důvodu mi postava během chvilky "vytuhne", strašně se její pohyb zpomalí, snad to má být nějaké kombo, či co. Vyběhne hláška cíl zaměřen a 2x úhyb a nějaký symbol mezitím, skoro pokaždé mi postava chcípne, protože nemůže ani zdrhat, ale použít jetpack, ani se léčit. Jde to nějak vypnout? V nastavení to mám snad vyplé, ale stejně mi to pokaždé naběhne.

Obrázek
kloudici
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší