Menu

Rychlé dotazy - rychlá odpověď

Obecná diskuse o hře ELEX.
Příspěvekod Snupy » sob 04. lis 2017 17:12:26 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Jaká obtížnost je ideál?
Snupy
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » ned 05. lis 2017 18:05:07 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Kde je Arx po té, co mu člověk předá všechny hlavy? On se odpojí od skupiny a někam zmizí. V deníku se píše, že si musí pár dnů promyslet, jak se mi odvděčí a samotný úkol ukazuje, že by měl být v Počátku, ale nikde tam není. Zkoušel jsem i spát několik dní, i se teleportovat pryč a zase zpět, ale nemůžu jej nikde najít. Mám za to, že by ten jeho úkol měl nějak pokračovat a konečně by mi měl říct, k čemu jsou mi ty kódy, co mi řekl.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Athi » ned 05. lis 2017 18:12:40 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Milhaus píše:Kde je Arx po té, co mu člověk předá všechny hlavy? On se odpojí od skupiny a někam zmizí. V deníku se píše, že si musí pár dnů promyslet, jak se mi odvděčí a samotný úkol ukazuje, že by měl být v Počátku, ale nikde tam není. Zkoušel jsem i spát několik dní, i se teleportovat pryč a zase zpět, ale nemůžu jej nikde najít. Mám za to, že by ten jeho úkol měl nějak pokračovat a konečně by mi měl říct, k čemu jsou mi ty kódy, co mi řekl.

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Je ve sklepě budovy kousek od teleportu
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
Athi
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » ned 05. lis 2017 18:25:17 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
aha, tak to ani nevím, že něco takového v pevnosti mám, nebo jsem to možná zapomněl. Každopádně tam tedy skočím se podívat. Dík.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod vomic » pon 06. lis 2017 19:43:06 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Netusite k cemu je dovednost Vyrobni schopnosti v charsima sekci? Myslel jsem ze to zlepsi statistiky vyrobeneho predmetu nebo snizi narocnost na skill po vyrobe ale staty vyrobene zbrane se se skillem i bez nej po vyrobe nelisi.

Ten samy dotaz co dela skill schopnost preziti - to snizuje obdrzenou damage nebo snizije sanci na zasah protivnikovi.
vomic
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 06. lis 2017 20:09:37 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
mám z a to, že jen zvedne tu hodnotu třeba Výroba, nebo Boj, nebo Osobnost, nebo Přežití jako takovou, což pak využiješ v dialogách u některých voleb. Přímý vliv na hrdinu to ale žádný nemá (že bys uměl třeba líp vyrábět, nebo líp bojovat). Jen to prostě čistě přidá nějaké body do dané kategorie. Ze své podstaty je to k ničemu. Je lepší dát body přímo do perků třeba přežití, než do perků osobnosti.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod tomikzlesa » úte 07. lis 2017 7:34:28 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
je někde vidět kolik mám HP, staminy, damage atd... ? taky např oblíbenost frakcí a v menu je možnost zapnout deník rozhodnutí ne bo následků...ted nevim presne.. ten najdu ve hře kde ?

další věc.. CHLAD..ten je pro všechny stejný ? je to neco jako oblíbenost či karma ?
tomikzlesa
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. lis 2017 8:58:40 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Číselné hodnoty ničeho ve hře zřejmě neexistují.

Deník nevím.

Chlad je to, jak moc je tvá postava emocionální (tedy více podobná svobodným lidem), nebo emocionálně mrtvá a tedy více podobná Albům.

Čím nižší jí máš, tím více jsi emocionální a naopak. Chlad ovlivňují dialogy a taky pití některých lektvarů.

Samotný chlad má pak vliv na volby, které můžeš v dialogách vybrat. To se projeví více hlavně v pozdější fázi, kde těch voleb bude víc. Tedy ve hře budeš mít volby v dialogách, kde se ti například napíše "Hodnota chladu je příliš nízká" a danou volbu nebudeš moci vybrat.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod johny666 » úte 07. lis 2017 17:22:43 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
zdar otazka oplati sa davat diamanty do zbrane a ktory asi najviac
johny666
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » úte 07. lis 2017 20:22:00 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
Pokud máš nauený perk, tak se to vyplatí :)

Já tam dával ten, co zvyšuje zisk zkušeností z oblud (jak do zbraně, tak do PDA), do PDA se dá dát ještě šutr, který zvedne odolnosti a do zbraně třeba zranění. Lepší efekt to ale má, ař se ti podaří dát dohromady lepší šutry. Tedy třeba dva šutry s +5% (tedy 2x5%) zkušeností z oblud už efekt má a pokud bys dal i dva velké, pak by to bylo 2x10%.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » pát 17. lis 2017 13:10:43 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
dva rychlé dotazy:

1- Něco se děje v Klenutém městě - vše jsem udělal pro Kleriky, ti také zabili všechny psance a vyhráli - teď když tam přijdu, jsou mrtvoli (na ně také ukazuje splnění úkolu) za prvím ochozem napravo - oberu všechny, žluté značky zmizí, ale úkol se nedokončí, proč to? mám udělat ještě něco?

2 - na co jsou ty kódy, které vám poví Arx v úkolu s useknutými hlavami tedy? kam vlastně pasují?
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod L-Titan » pát 17. lis 2017 14:30:41 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
1) Zkus promluvit s KAŽDÝM, kdo ve městě a v jeho okolí zůstal a najít a obrat KAŽDOU mrtvolu. To ale asi nepomůže. Ten úkol je buglej a nic se s tím dělat nedá. Já jsem ten úkol měl taky až do konce hry aktivní a všechno bylo v pohodě.

2) Ve světě je několik albských konvertorů. V každém konvertoru je uvnitř jedna místnost obsahující zajímavější loot (elexové nápoje, kouzla apod.) Dveře do těchto místností jsou zamčené a lze je odemknout pomocí příslušného kódu, nebo je hacknout. Takže když ti Arx sdělí, že přístupový kód pro Severní konvertor je 1234, tak v Severním konvertoru se můžeš do té místnosti dostat pomocí toho kódu 1234 a nemusíš se zdržovat hackováním.
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 17. lis 2017 15:02:00 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
To je to patro pod tím úplně horním? Pokud ano, tak o tom jsme se nedávno bavili, že ty kódy tam nejdou, mě tedy ani jeden, proto jsem se raději zeptal.. :sad:

viewtopic.php?p=583340#p583340
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Milhaus » pát 17. lis 2017 17:06:04 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
taky nevím, k čemu ty kódy jsou. Podobně jsem našel kód v Xacoru u jedné mrtvoly klerika v arudinahrávce. Taky by se měl týkat konvertoru, ale taky nebyl od těch dveří.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Jémák » pát 17. lis 2017 17:41:11 » Re: Rychlé dotazy - rychlá odpověď
sakra, nejsou tam ještě nějaké skryté dveře, které jsme nenašli? :-o :-o
Jémák
Crysis fighter no. 1

PředchozíDalší