Menu

Prezidentské volby 2018

Historie, technika, politika, drby.

Koho budete volit v druhém kole prezidentských voleb?

Miloše Zemana
5
38%
Jiřího Drahoše
8
62%
nejdu volit
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 13

Příspěvekod Milhaus » pon 18. pro 2017 9:07:41 » Re: Prezidentské volby 2018
Já doufám, že Zeman za dobu svého působení naštval dostatek lidí, aby jej znovu nevolili. Problém je spíše v těch protikandidátech, že tam není nikdo příliš výrazný, komu by lidé hlasy daly. Ono se v prvním kole ty hlasy rozmělní pro ty kandidáty a k druhému kolu už mnoho lidí nedojde.

Obecně platí, že prezident stávající má velkou výhodu v dalších volbách, pokud může kandidovat, jelikož je nejvíce vidět. On sice dělá svojí "státní" práci, současně s tím ale dělá vždy i kampaň, protože pořád se o něm mluví, pořád něco říká atd, zatímco ti ostatní kandidáti jsou poněkud mimo, nemají se moc jak ukázat, když tedy nepočítám "politické debaty" na ČT, které jsou ale u prezidenta víceméně zbytečné, ono by člověk potřeboval vidět osobnost toho člověka, ne jeho politický program.

Pokud někdo v debatě někoho napadne, využije lži, pomluvy a podobně (jako to dělal Zeman minulé volby), hodně to vypovídá o něm samotném a logické by bylo takového člověka nevolit. U nás je to bohužel naopak, protože lidé jsou idioti, no.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 18. pro 2017 9:15:22 » Re: Prezidentské volby 2018
:P Ja uz se to tady snazil vysvetlit titane. Prezident ma velmi velkou moc. Muze snadno chranit sve kone. Tak jako Klaus vypustil sve druhy z kriminalu , tak to udela i Topolanek. Vysle je krast a pak je podrzi.
Proto pisu jak tu nad nim obdivne hykate, sam jsi musel uznat ze nekolik lidi se vyjadrilo pochvalne na jeho adresu, a to jsi jeste par pochval snad omylel vynechal. Pritom by clovek cekal ze takovy kanditat vzbudi opovrzeni. Opak je pravdou.
Ja to proste nepochopim. Jak ho muze nekdo volit. Vime co je zac.
Ja taky prvne volil Babise ale kdyz zjistil co to je rychle jsem se vypraskal a uz ne!!!
V cem jako ma Topolanek to CHARISMA? Cim si ho drzi? Mne to zajima :???:
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Lee77 » pon 18. pro 2017 9:56:31 » Re: Prezidentské volby 2018
L-Titan píše:
Lee77 píše:zlodějů a kolaborantů a cizáckých příživníků komunistického agenta Drahoše

Páni, kdybych jen měl přístup k té ohromné databázi obsahující tu jistě nezpochybnitelnou pravdu...

A teď vážně. Víš co znamená slovo bigot? Pokud ne, zjisti si to. A mysli nad obsahem příspěvku dvakrát než něco napíšeš.

:lol: Klídek to bylo, jen tak na odlehčení. :lol: :)
Nicméně to stejně vidím na Zemana, jako příštího prezidenta. Rád bych volil někoho jiného ale oproti Zemanovi jsou ostatní nevýrazní. Nemam páru komu jinému dát hlas. :| Ostatní kandidáti mají ještě nějaký čas. Uvidíme jestli se jim podaří upoutat pozornost většího počtu lidí.
Naposledy upravil Lee77 dne pon 18. pro 2017 11:32:12, celkově upraveno 9
Tento podpis byl smazán, protože porušoval pravidla tohoto fóra. Neprodleně nahlaste autora tohoto podpisu administrátorovi.
Lee77
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 18. pro 2017 10:02:55 » Re: Prezidentské volby 2018
HOGOFOGO píše:V cem jako ma Topolanek to CHARISMA? Cim si ho drzi? Mne to zajima :???:

Domnívám se, že Topolánek má jedinou výhodu o proti jiným kandidátům krom Zemana v tom, že je už známý, protože v politice už byl a lidé jej znají. A pro mnohé voliče ODS to bylo navíc v dobách, kdy se ODS relativně dařilo. Nicméně také nevidím ono charisma, kvůli kterému bych jej volil, spíš když ho vidím, zvedá se mi kufr, no.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod L-Titan » pon 18. pro 2017 10:38:11 » Re: Prezidentské volby 2018
HOGOFOGO píše::P Ja uz se to tady snazil vysvetlit titane. Prezident ma velmi velkou moc. Muze snadno chranit sve kone. Tak jako Klaus vypustil sve druhy z kriminalu , tak to udela i Topolanek. Vysle je krast a pak je podrzi.
Proto pisu jak tu nad nim obdivne hykate, sam jsi musel uznat ze nekolik lidi se vyjadrilo pochvalne na jeho adresu, a to jsi jeste par pochval snad omylel vynechal.

Z příspěvků všech dosud aktivních uživatelů jsem vybral tu podstatnou část textu, která se Topolánka týkala. Vynechal jsem pochvaly, které byly duplicitní. Ale stojím si za tím, že nad Topolánkem tu nikdo obdivně nehýkal - je-li "obdivným hýkáním" myšleno nekritické obdivování. Všichni ti, co mu vyjádřili sympatie zároveň vyjádřili i vědomost kontroverznosti jeho osoby.

A to ještě nic není. Jedna moje známá měla nedávno následující argument pro volbu Topolánka: "Jednoznačně Topolánek! Protože je z něj pěknej chlap." :lol:

HOGOFOGO píše:Pritom by clovek cekal ze takovy kanditat vzbudi opovrzeni. Opak je pravdou.

Zeman se ve svém funkčním období projevil jako člověk, který:
- účelově lže a šíří dezinformace (click)
- odmítá uznat své chyby (click)
- bez argumentů osočuje své názorové oponenty (click)
- jedná jako hrubián (click)
- mluví o věcech, kterým prd rozumí (click)

Většina lidí ho zřejmě zvolí znovu. Přitom by člověk čekal, že takový kandidát vzbudí opovržení. Jak ho může někdo volit? Víme co je zač.

HOGOFOGO píše:V cem jako ma Topolanek to CHARISMA? Cim si ho drzi? Mne to zajima

No tak on vystupuje v porovnání se zbytkem kandidátů sebevědomě, asertivně a energicky. Vedle nervózního Drahoše, prkenného Hilšera, teatrálního Horáčka nebo nevýrazného Fischera je Topol víc vidět. A lidi ho znaj. Nicméně charisma je jedna věc, názory a osobnost druhá.

Lee77 píše:Klídek to bylo, jen tak na odlehčení.

Jo, já si myslel že je to nadsázka, ale když už jsem se rozpumpoval nad HOGOFOGEM, tak jsem to vzal jedním vrzem :D Tak trochu ti závidím. Když tě ostatní kandidáti nepřesvědčí, máš furt ještě Zemana. Já v takovém případě nemám nikoho.
Uh'eog ph'nglui turor - a. I, sc. II.

C: Ymg' ahnythor nafl masq.
C: Mgleth, h''s yar. C' nilgh'ri mglagln epgoka c' masqq mgng ymg'.
C: (ph'nglui lloigshogg) Nafl' masq? Nafl' masq!

RWC1895
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 18. pro 2017 11:24:47 » Re: Prezidentské volby 2018
L-Titan píše:....

paráda, líp bych to ani já sám takhle nerozebral, nebo možná jo, ale jsem na to moc línej (zaneprázdněnej) :D ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 18. pro 2017 17:28:09 » Re: Prezidentské volby 2018
L-Titan píše:
HOGOFOGO píše:Pritom by clovek cekal ze takovy kanditat vzbudi opovrzeni. Opak je pravdou.

Většina lidí ho zřejmě zvolí znovu. Přitom by člověk čekal, že takový kandidát vzbudí opovržení. Jak ho může někdo volit? Víme co je zač.

Co jsem cekal :D kdyz dojdou argumenty a nedokazu si Topolanka obhajit tak zacnu stim ze Zeman je jeste horsi. Klasika. A jeste se placejte po zadech nad tim nejlacinejsim argumentovanim :wink:
Tak se tu zase mejte.
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod Milhaus » pon 18. pro 2017 20:24:19 » Re: Prezidentské volby 2018
Zeman je pro mě vyřízená veličina a nemá smysl se jím zabývat. Nicméně drzost Topolánka, vrátit se do politiky, je neuvěřitelná a také je to vyřízená veličina, kterou nemá cenu se zabývat. Předpokládám, že to nejhorší ve volbách zvítězí, takže druhé kolo opravdu bude souboj těchto dvou. No nic, dalších 5 let se prostě budeme stydět za to, kdo nás reprezentuje, no.
Milhaus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod L-Titan » pon 18. pro 2017 23:19:32 » Re: Prezidentské volby 2018
HOGOFOGO píše:Co jsem cekal :D kdyz dojdou argumenty a nedokazu si Topolanka obhajit tak zacnu stim ze Zeman je jeste horsi. Klasika. A jeste se placejte po zadech nad tim nejlacinejsim argumentovanim :wink:
Tak se tu zase mejte.

Za prvé: kde konkrétně jsem tvrdil, že Zeman je horší? Můžeš úvest citaci z některého mého příspěvku? Ani to z mých příspěvků nevyplývá. Navíc už na začátku jsem tvrdil, že Topolánka v 1. kole volit rozhodně nebudu. Pouze jsem ti ukázal, že logiku, se kterou se ty divíš nad Topolánkem, lze bez problému uplatnit i na Zemana. To ale neznamená, že je jeden lepší než druhý. Oba dva předvedli věci, které by prezident dělat neměl - jak jsem velestručně poznamenal tady.

Za druhé: plácání po zádech tu bylo jen jedno. Bylo jednosměrné a od jediného uživatele. To tvoje množné číslo je tedy mimo.

Za třetí: co je na mé argumentaci laciného? Vybral jsem některá Zemanova negativa a svoje tvrzení podpořil konkrétními příklady. Jsem si plně vědom toho, že Zeman nečini vždy a pouze ta negativa. Ale pro účely argumentu stačí ta negativa. A mimochodem, zameť si i před svým prahem. Já svá tvrzení rozepisoval a poskytoval odůvodnění, ty jsi se vždy zmohl jen na emocionální výkřiky, popřípadně napadání ostatních.

Někteří lidé mají prostě hodně jiné názory, než ty. Smiř se s tím. Jde o to zachovat chladnou hlavu, být slušný vůči ostatním a nechovat se jako agresivní pštros. Řvaní a dupání nožičkou argumentům váhu nedodá.

RWC1895
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » úte 19. pro 2017 0:50:16 » Re: Prezidentské volby 2018
A proc jsi tedy na to co jsem napsal o Topolankovu adresu hodil tohle??

HOGOFOGO píše:
L-Titan píše:

Většina lidí ho zřejmě zvolí znovu. Přitom by člověk čekal, že takový kandidát vzbudí opovržení. .

Resili jsme Topolanka a ty zacnes se Zemanem. Musis uznat ze to je celkem lacine...
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » úte 19. pro 2017 10:08:32 » Re: Prezidentské volby 2018
HOGOFOGO píše:A proc jsi tedy na to co jsem napsal o Topolankovu adresu hodil tohle?? (...) Resili jsme Topolanka a ty zacnes se Zemanem. Musis uznat ze to je celkem lacine...

Pravda, mohl jsem to udělat lépe. Pokusím se to dovysvětlit. Jak jsem napsal dříve, Topolánek i Zeman jsou ná mé osobní škále nevolitelnosti na stejném místě, liší se akorát důvody. Zemana jsem rozebral výše, u Topolánka mi vadí především jeho mafiózní minulost.

Ty ses extrémně vymezil proti Topolánkovi, ale proti Zemanovi nikoliv. Přitom Zeman má záporů a nedostatků také habaděj. Topolánka neobhajuji a Zemana nezavrhuji. Jen chci říct, že Topolánek není čistě černočerné zlo, stejně jako Zeman není rytíř na bílém koni. A naopak. Na politický hřbitov patří oba dva.

Tím bych za sebe prozatím Zemana s Topolánkem uzavřel.

RWC1895
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » úte 19. pro 2017 15:38:07 » Re: Prezidentské volby 2018
To je rozumne 8-)
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » pát 22. pro 2017 11:27:28 » Re: Prezidentské volby 2018
Drahos je lhar. Ubohy, podradny!!! Ten jsem cetl rozhovor a tam se odhalil! Normalne se prorekl jak lze a stal se ubohym!;!!!! Uboha troska!!!!!
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pát 22. pro 2017 23:09:09 » Re: Prezidentské volby 2018
HOGOFOGO píše:Drahos je lhar. Ubohy, podradny!!! Ten jsem cetl rozhovor a tam se odhalil! Normalne se prorekl jak lze a stal se ubohym!;!!!! Uboha troska!!!!!

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Víš, tohle fórum navštěvují lidé, kteří jsou schopní si svůj názor udělat sami. Nepotřebují, aby jim ho někdo řval do ucha :wink: Můžeš-li, hoď link na ten rozhovor.

RWC1895
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod HOGOFOGO » sob 23. pro 2017 4:23:55 » Re: Prezidentské volby 2018
Co zas resis? Kdybys vedel co tady kolikrat kdo psal...
https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... &sId=&mId=
Konkretne :arrow:
Ale měl by tam jezdit za své, za peníze své kanceláře, to by byl v mém případě výrazný rozdíl.

Tento vyrok dokonale odhaluje co je to zac.
Napred rekne ze si to bude platit ze SVYCH penez, ale hned doda ze za penize SVE KANCELARE - tedy jinak receno za penize danovych poplatniku. Sunt. To uz je cca fuk jestli zaplati kraje nebo kancelar. Oboji zivi lide. Poctivy pracujici. Tedy rozdil vuci Zemanovi zadny ale proc to nerici aby to tak pusobilo ze :D
HOGOFOGO
Uživatel

PředchozíDalší