Menu

Zlatý Diego 2018 [Diskuze]

Příspěvekod Lordan » úte 11. pro 2018 7:38:00 » Re: Zlatý Diego 2018 [Diskuze]
Když bylo v soutěži hlasování příspěvkem, tak hlas pro svoje dílo byl i zakázaný... Ten důvod proč pro sebe nehlasuji tudíž není ten, že bych si za tím co napíši až tolik nestál. Hlas ode mě by mě navíc moc nepotěšil. A jak píše Vojta, na těch recenzích to nakonec asi je znát. Já celkově nerad píši autorecenze. :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod fopa » úte 11. pro 2018 14:16:39 » Re: Zlatý Diego 2018 [Diskuze]
Ok, tyhle argumenty celkem chápu a těžko o tom polemizovat. :-) Nezbývá tedy než si postesknout nad tím, že nebylo více hlasujících-nesoutěžících.
fopa
Uživatel

Příspěvekod Velký lempl » úte 11. pro 2018 14:30:02 » Re: Zlatý Diego 2018 [Diskuze]
To jó no ale čim to muze byt :| asi tim ze ted tu nejvice zijou Navraty a tam jsou lidi nejak jenom pro sebe, malo vylezaji ze svoji sekce. :sad:
Snazil jsem se neco delat. Prispet. Nejde to. Tohle forum. Plny lidi co proste uvazuji jinak. Maji divny mysleni. Asi nejsou zly ani tak nejak ale proste si nerozumime. Neco je tu spatne. Je to skoda. Ja to vzdavam lidi. Bude nam vsem lepe kdyz tu nebudu uz chodit. Pro vas, pro me. Ja proti vam nakonec ani nic nemam kdyz ste v klidu tak to bylo fajn. Nepotrebujeme se. Svet se bude tocit dal.
Velký lempl
Uživatel

Příspěvekod Winea » stř 12. pro 2018 13:22:06 » Re: Zlatý Diego 2018 [Diskuze]
Za mě jsem za soutěž ráda. Děkuji všem za přečtení mé povídky a za recenze, občas jsem se sama bila do hlavy :D Ale o tom to je, zjistit své chyby a já se zapojila hlavně pro účast "Zkusím to taky." :)
Napsala bych vám všem recenze také, bohužel mě skolila nemoc a poslední dva (nebo tři?) týdny jsem úplně mimo. Hlasovat jsem nehlasovala pro žádnou povídku, nestihla jsem dočíst zbylé dvě a bylo by dost nefér hlasovat pro jakoukoliv. Ale musím říct, že kdybych hlasovala, určitě bych nehlasovala pro svou, protože si nemyslím, že je to správné :).
Samozřejmě si zbylé dvě povídky dočtu později, ale už teď vím, že všechny povídky mají svůj zajímavý příběh, každá, kterou jsem doposud četla mě něčím zaujala. Opravdu pěkná práce všech. Samozřejmě gratuluji vítězi :)
Winea
Nováček

Předchozí