Menu

Šachy, Shogi, Xiangqi...

Hudba, film, literatura, všechno sem.
Příspěvekod Martin Putzer » stř 22. čer 2016 19:10:50 » Šachy, Shogi, Xiangqi...
Nic similar jsem tu nenašel, tak mě napadlo to tu založit.

Hrajete šachy? Jestli jinou variantu, než klasický "Western chess", tak jakou? Jak jste dobří? Máte svoje oblíbené velmistry? Co je vaše oblíbené zahájení? etc. :)
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod Emperor » stř 22. čer 2016 19:39:49 » Re: Šachy, Shogi, Xiangqi...
šachy jsem hrával, ale co mě 3x za sebou vyškolil jeden desetiletej smrad, tak jsem s tím seknul a machruju jen při člověče nezlob se ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Martin Putzer » čtv 23. čer 2016 18:49:55 » Re: Šachy, Shogi, Xiangqi...
To jsem taky zažil. Na to platí strategie: Trpělivě hrát, dokud ho neunavíš k smrti... :D

Nebo najt strategii, proti který se nemůže bránit.

Znám jednoho hráče, ten mě poráží skoro ve všech variacích, ale jak se začne používat agresivní španělská hra, neví co dělat...
BZh11AY&SYJi˛W ?€@…0@ ?ď˙° PŠ†šôÔjžM•<jŚŚ™S)±O
<ŁÂ‡`ßQ·ť
ÖmÍ:´ˇ" €Ôˆ¤˘ˇäěeÓJűF˝&ŠŻĂsˇoTzßWGWN„˘ˆi¸dĂ" ľiŔ'Řň™‘ó"ifºٜp˜,€ć°ô.Ł˝ÇÇA˝ŮĂKcń4u#qÝY×R¶Ú#Ç~÷I&3Aˆó­QD˘ŕ·Ocߡ,źäA r aă{5°ŞËň—ŘoĄşÇżß9ÝBGj¤–Đ ;‚ ´f\XZ«QW‡ëvA*łĹÝłďť`é}Ă"ˆ@îÚ7f1ťq˘rń©Ć¶¨Eľ/I˘*­ť+—ÓR آęăŃđ¬;D dł%›üHŮJÍĚĂ‹ą"ś(H%4Ů+€

Použita komprese BZ2.
Martin Putzer
Uživatel

Příspěvekod ondralukas1010 » sob 30. čer 2018 16:35:14 » Re: Šachy, Shogi, Xiangqi...
Občas hraji šachy a jednou jsem hrál i Shogi. Ale že by jsem byl v tom nějak dobry, se říct nedá.
Nejhorší to bude až i Alabama bude mít svou vlastní atomovou bombu.
Věta: "Pošlete Mariňáky!" je ultimátní řešení na všechny vaše problémy.
ondralukas1010
Uživatel