Menu

Jak jste začali na foru?

Diskuse mimo téma hry Gothic.
Pravidla fóra
Hodící se témata zakládejte do příšlušných subfór. Ať je tam nemusíme sami přesunovat.
Příspěvekod Stranger » stř 18. kvě 2011 10:09:11 » Re: Jak jste začali na foru?
Hmm... červen 2005? To už je to fakt tak dlouho? Ach jo, připadám si jak Gothicový dědeček...
A proč? Já už ani nevím... Mám takový pocit, že jsem tehdy začal s psaním první prvotiny (fujtajbl, doufám, že už tu není nikdo, kdo by ji četl :D ) a tak jsem se regnul i na fórum. Asi hlavně ze zvědavosti, jací lidi ještě Gothic taky hrají. No a pak už se to se mnou vezlo - Gothic chat na lidech, první sraz v Praze, administrátorství :lol: Už je to tady pro mě tak nějak srdeční záležitost a i když už sem moc nepíšu, pořád mám tohle fórum v záložkách :)
Ano, jsem namyšlený, arogantní a chovám se povýšeně. A ano, mám k tomu důvod.
Stranger
Kráva s kosou

Příspěvekod Scorpio » stř 18. kvě 2011 15:42:43 » Re: Jak jste začali na foru?
Já jsem členem této milé společnosti od roku 2009, kdy vyšel můj první komiks Vzpoura - naprosto otřesné dílo, ale každý nějak začínal.
Scorpio
Trvalý ban

Příspěvekod Beyond » stř 18. kvě 2011 19:27:56 » Re: Jak jste začali na foru?
Se svým prvním uživatelským jménem jsem se zde zaregistroval v říjnu 2007. Pamatuji to dobře, protože se to časové ohranižuje s dalšími událostmi. Byl jsem tenkrát v deváté třídě, o existenci fóra a webu jsem věděl už více než dva roky, o existenci Gothicu samotného jsem věděl ještě o dva roky dříve. Fórum mě totiž nějak nelákalo, představoval jsem si je plné Gothic-fanatiků, který pořád dokola opakují, jak je ta hra úžasná. Směšná představa :lol:

Vzhledem k mým očekáváním, mě fórum hodně překvapilo, či spíše ohromilo. Zvlášť intelektuální výše sekce Společnost v Off topiku mě skoro vyrazila mozek z hlavy. Zvlášť mě zaujal Charly. Fascinovala mě tajemnost a vzdělanost této osoby a také to jak tady všechny převyšoval. :oops: :)

Zaregistroval jsem se spíše pro zábavu, než za nějakým účelem. Vše podstatné jsem o hrách věděl. Tedy spíše myslel, že vím. :) Se svým starým účtem jsem tady udělal několik příspěvků a utrh pěknou porci ostudy. Nevěděl jsem, jak moc hovorovým jazykem zde hovoříte, a proto jsem psal svoje příspěvky, co nejhovorovější, takže vypadali jak od nějakého menšího dítěte. Ale kdo ví, třeba jsem takový byl. Svou činnost jsem ukončil na konči školního roku. Shodou okolností zrovna když se naší domáctnosti dostal přístup na internet.

Potom následuje Risen fórum. Tam jsem začal v roce 2008. Asi rok před jeho vydáním, předpokládám. Tam jsem celkem slušně aktivní. Když tamto fórum, při slučování v roce 2009 skončilo, měl jsem na kontě pár stovek příspěvků, což pokládám za poměrně slušný skalp. 8-)
Beyond
Uživatel

Příspěvekod Kapos » ned 26. úno 2012 0:59:02 » Re: Jak jste začali na foru?
Já jsem tu myslím že od léta 2010.
Když jsem se registroval, nic jsem nepotřeboval.
Ale jelikož jsem vlezlej a musím být všude, a mám tu tendenci se registrovat na forum té hry, kterou momentálně hraji- došel jsem sem.
No, ale Gothic hraji pořád. A tohle je jediné forum na které stále chodím, bez toho abych se nudil. :lol:

Začátek byl obyčejnej. Nic moc jsem nedělal, jen tu čuměl a psal "trapné"/"naivní" komentáře.
No pak jsem zvýšil aktivitu, od roku 2011 a teď jsem zkusil začít s Fanartem.
No a dostal se do kláštera.
Uvidím, co bude dál.... :lol:
"Všechno bude dobré, řekl šašek se slzami v očích."
Kapos
Uživatel

Příspěvekod sleeper » stř 16. říj 2013 7:29:16 » Re: Jak jste začali na foru?
Ja som sa sem zaregistroval v roku 2008, uff, to som tu už celkom dlho... :D
Prečo? Nuž, Gothic je moja najoblúbenejšia hra a bol som zvedavý, ako to vidia iní, navyše som s ním občas tiež mal problémy... A tak som našiel Gothicz.net.
Dlhý čas som čítal články na webe a príspevky na fóre, obdivoval fanart... A nedalo mi to, zaregistroval som sa. Moje prvé príspevky boli dosť jednoduché, niektoré trápne, plné chýb... :D Ale tak, to som masl ešte len desať rokov! :lol:
Gothicu som zostal verný, rovnako aj Gothicz.net a fóru.
PS: taká zaujímavosť, svoj mail som si vytvoril práve preto, že som sa chcel zaregistrovať na forum.gothicz.net a používam ho dodnes!
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 11. pro 2014 22:12:52 » Re: Jak jste začali na foru?
Měl jsem nějakej zákys ve hře (G1), první odkaz byl na toto fórum. Tak jsem se zaregistroval - dlouho jsem přemýšlel nad úderným nickem a protože jsem v tý době poslouchal Emperor, tak mi to docela libozvučilo ... nechodil jsem tu zpočátku nějak pravidelně - net jsem ještě neměl doma ...

Bylo to ještě v době, kdy se udělovaly hodnosti za určitý počet příspěvků, tak jsem si i trošku zaposthuntil a zaspamoval, ale zase jsem se snažil, ať ty moje kousky dávají nějaký smysl. A když jsem dosáhnul trošku vyššího počtu, tak se hodnosti zrušily. Tak jsem začal systematicky pracovat na tom, abych se stal global modem :)

Mimochodem, v tom osudném roce 2007, kdy jsem tu začínal, mi bylo 31 let, byl jsem svobodný a bezdětný, což už teď neplatí ...
Emperor
Templář

Příspěvekod Dolero » čtv 11. pro 2014 23:11:13 » Re: Jak jste začali na foru?
Emperor píše:Mimochodem, v tom osudném roce 2007, kdy jsem tu začínal, mi bylo 31 let, byl jsem svobodný a bezdětný, což už teď neplatí ...

Vím, jak je to těžké, stačí se podívat na mého otce, jenomže ten si to podělal už ve 23 letech :D

Jinak já se tu dostal ped čtyřmi roky, nevěděl sem, jak dokončit Gothic 3, který sem hrál ve verzi 1.0. No a vyjel mi web. Na fórum sem se regnul teprve před rokem a něco, měl sem strach a hlavně sem si myslel, že je to tu plné lidí, kteří jediné, co dělají, tak píšou, jak je Gothic úžasný. Naštěstí sem se mýlil :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
https://i.gyazo.com/a6feb9c25f92cbac313 ... 99e609.gif
Dolero
Uživatel

Předchozí