Menu

Tetování a vše kolem něj

Diskuse mimo téma hry Gothic.
Pravidla fóra
Hodící se témata zakládejte do příšlušných subfór. Ať je tam nemusíme sami přesunovat.
Příspěvekod marco5445 » pát 29. lis 2013 16:07:37 » Re: Tetování a vše kolem něj
Ty lebky jsou hezké, taky přemýšlím, že si udělám nějakou menší černobílou ozdůbku na těle...:)
Kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.

-Kniha Zjevení
marco5445
Uživatel

Příspěvekod Perseus » pát 29. lis 2013 17:12:34 » Re: Tetování a vše kolem něj
Toho zlovlka Starků si chci v budoucnu taky pořídit. Chci určitě vlka a právě tenhle se mi zdá nejlepší, jakého jsem zatím viděl. Zatím žádné nemám a měl bych ho mít od ramene směrem k prsu :) . Chápu teda dobře, že můžete k tatérovi přijít s vlastním návrhem (nejspíše vytisklým) a on vám to udělá?
Má křídla jsou má ochrana, nebe je mým domovem, ptactvo je má rodina a Joker je můj nepřítel
Perseus
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pát 29. lis 2013 18:08:07 » Re: Tetování a vše kolem něj
ano, takto to funguje a má to i výhodu v tom, že to je o něco levnější (tatér nemusí používat své tvořivé dovednosti).. čistě se to zmněí na požadovanou velikost, obkreslí to, obtiskne do míst, kam to přijde a pak začně dělat linky - nejdříve objede linky a pak se vrhne na celé stínování..

Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Listek » sob 30. lis 2013 20:24:20 » Re: Tetování a vše kolem něj
Taková otázka. Co budeš dělat pokud se ti to přestane líbit?
Moje názory se mohou s věkem měnit, ale to nic nemění na tom, že mám pravdu.
Listek
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 01. pro 2013 10:17:02 » Re: Tetování a vše kolem něj
proto si musíš dát věc, ke které máš nějaký vztah a která se prostě nepřestane líbit. navíc se tetování časem stane součástí těla, takže nad tím pak takhle neuvažuješ a zkrátka si na něj zvykneš.. :)
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Listek » ned 01. pro 2013 15:38:44 » Re: Tetování a vše kolem něj
Dobře, ale co když k tomu máš vztah jen teď? Co za 20 let? To už bude Hra o trůny/Píseň ledu a ohně pase. Opravdu si jseš jistý, že k tomu budeš ten vztah mít i po mnoha letech?
Moje názory se mohou s věkem měnit, ale to nic nemění na tom, že mám pravdu.
Listek
Uživatel

Příspěvekod Shoggot » ned 01. pro 2013 16:58:06 » Re: Tetování a vše kolem něj
Má cenu skoro v čemkoli uvažovat na 20 let dopředu tímhle způsobem? To by sis ani nemusel vybírat školu nebo se ženit.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Max » ned 01. pro 2013 20:54:44 » Re: Tetování a vše kolem něj
Shoggot píše:Má cenu skoro v čemkoli uvažovat na 20 let dopředu tímhle způsobem? To by sis ani nemusel vybírat školu nebo se ženit.

Já bych řekl, že i ano.
Max
Uživatel

Příspěvekod Shoggot » ned 01. pro 2013 21:01:38 » Re: Tetování a vše kolem něj
Max píše:
Shoggot píše:Má cenu skoro v čemkoli uvažovat na 20 let dopředu tímhle způsobem? To by sis ani nemusel vybírat školu nebo se ženit.

Já bych řekl, že i ano.

Heh, ne v tom smyslu. Jestliže má Jemák ke knize vztah jakože dost změnila jeho život, tak se přece nebude ohlížet na to, že za 20 let to bude pasé. Plus to Jemák dostatečně vysvětlil. Takže takový styl uvažování a otázky co předvádí Listek jsou prostě blbé.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Jémák » ned 01. pro 2013 21:02:40 » Re: Tetování a vše kolem něj
Tak pokud se pro tetování rozhodnete, jdete do toho s tím, že to je zkrátka napořád. Pokud se vám to přestane časem líbit, není zas až takový problém si jej buď nechat odstranil laserem anebo ho krátka předělat na něco, co se vám bude líbit víc. A když už se pro něj tedy rozhodnete, nenechat si ho dělat u někoho na koleně, ale raději si připlatit a zajít do nějakého studia, kde za ně mluví již hotové výtvory..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Max » ned 01. pro 2013 22:15:49 » Re: Tetování a vše kolem něj
Shoggot píše:
Max píše:

Já bych řekl, že i ano.

Heh, ne v tom smyslu. Jestliže má Jemák ke knize vztah jakože dost změnila jeho život, tak se přece nebude ohlížet na to, že za 20 let to bude pasé. Plus to Jemák dostatečně vysvětlil. Takže takový styl uvažování a otázky co předvádí Listek jsou prostě blbé.

Já nemluvil jen o tetování, ale na tom teď nesejde.

Osobně tomuto zkrášlování těla příliš nefandím, zdá se mi, že spousta lidí si nechává něco vytetovat aniž by si to pořádně promyslela. Podle mě se nechají strhnout původní myšlenkou mít na těle něco viditelného, co vypadá dobře a něco to o nich říká natolik, že vůbec neuvažují, jestli to nějak ovlivní jejich život (možná jsem to trochu zdramatizoval, ale dovedu si představit že někteří zaměstnavatelé kérky vidí neradi). Například znám člověka, který když touží po tetování vždy, když má nějaké problémy ve svém životě. Jakmile je vše zase ok, už o tom nepřemýšlí.

Tím nechci říct, že Jemák neví co chce. A i kdyby, nemám mu do toho co mluvit. Věřím, že si to pořádně promyslel. Někde jsem třeba četl takový trik, jak zjistit, jestli opravdu stojíte o tetování. Vyberete si nějaký návrh, který se vám opravdu líbí a schováte ho do šuplíku. Pak ho po roce vytáhnete a jestli se vám líbí stejně, jako předtím, pak si ho necháte vytetovat a víte, že toho nebudete litovat.
Max
Uživatel

Příspěvekod Shoggot » ned 01. pro 2013 22:22:08 » Re: Tetování a vše kolem něj
Vidíš a já chci už několik let konstantně logo Batmana, takže teď do něj jdu.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Max » pon 02. pro 2013 16:02:12 » Re: Tetování a vše kolem něj
Doufám, že na čelo, jako správný rebel! :D
Max
Uživatel

Příspěvekod Shoggot » pon 02. pro 2013 16:13:08 » Re: Tetování a vše kolem něj
To ne. Na vnitřní stranu předloktí. A nad penis Ježíše!
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Shaidarol » pon 02. pro 2013 18:21:54 » Re: Tetování a vše kolem něj
Anebo si nech vytetovat penis Ježíše. Na čelo.
Shaidarol
Zasloužilý člen fóra

PředchozíDalší