Menu

Automobily obecně

Diskuse mimo téma hry Gothic.
Pravidla fóra
Hodící se témata zakládejte do příšlušných subfór. Ať je tam nemusíme sami přesunovat.
Příspěvekod Admin » sob 11. úno 2012 8:55:14 » Automobily obecně
Hmm, myslím že Auta jako taková se tu nikde neřešila...

Jaké je vaší oblíbené (vaše oblíbená) auto, které se vám naopak nelíbí, atd ...
Pravidla fóra | Důležité informace | Poslat zprávu vedení fóra

Tento účet slouží čistě k potřebám vedení zdejšího fóra a nepředstavuje žádnou konkrétní osobu. Pokud máte jakékoliv dotazy či jiné problémy, obraťte se na patřičné administrátory a moderátory z našeho týmu.
Admin
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Nekolacek » sob 11. úno 2012 8:56:57 » Re: Automobily obecně
Líbí se mi ty co málo žerou.
Nekolacek
Trvalý ban

Příspěvekod Jémák » sob 11. úno 2012 17:06:58 » Re: Automobily obecně
měl jsem hodně aut, začínal jsem na 130ce, pak jsem měl rapida, který byl v tuningu, pak jsem přešel na favorita a nakonec jsem měl fiata punto - před dvěma roky jsem si již polepšil a jako rodinné auto jsem si koupil Renaulta Megana combi 1,6 16V rv 12/2007, najeto 30tis km - a jsem spokojený, ještě bez jediné poruchy :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Mike1 » sob 11. úno 2012 18:26:03 » Re: Automobily obecně
Tak my máme citroena berlingo, jehož foto je vidět zde:
http://www.sakralnipamatky.cz/02-kanovn ... erice.html (úplně poslední fotka na té stránce- a ne, v tomto oprýskaném domě nežijeme :) když už tak hnedle vedle, tedy zde :) záviďte :P :D :D )

a kámoš co bydlí kousek od nás má superba II ambition.. auto mejch snů... chtěl bych, kdybych měl zbytečnej 1 000 000 kč:

http://www.ulozisko.sk/obrazky/487046/UO0001.jpg

:D

Jezdí se v něm suprově, akorát jsem v něm přijel domů... říkám, jedete po těch kočičích hlavách co jsou na tý fotce a je to jako kdyby jste jeli po hlaďoučkém asfaltu.. opravdu bezva auto... A ten interiér... bééézvadnéé :D

-- JM: jj, znám, měli jsme taky takové, ale spíše větší: Marcedes Benz Vito, dvojková řada... :) Tedy spíše dodávka se sedačkami :)
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Nemesiss » ned 19. úno 2012 17:05:05 » Re: Automobily obecně
Nu, co se týče aut, já jsem tak všeobecně ujetej na německý auta - Mercedes, BMW, Volkswagen a například i Opel.

Papíry na auto ještě nemám, ale samozřejmě plánuji udělat. S řízením zcela jasně zkušenosti mám, jelikož tatík mě někdy vytáhne na starý letiště (naposledy, když mě tam vzal, tak jsem auto oddělal výfuk a já sám skončil na boku v příkopě). Tatík má starší Peugeota sedana, přesněji si nevzpomenu.

Co se týče vkusu, nejvíce mi jsou sympatické BMWčka (například třetí a čtvrtá řada), ale i Golfy od Volkswagenu (zvláště ty novější Golfy stojí za to).
Nemesiss
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » ned 19. úno 2012 17:11:08 » Re: Automobily obecně
Ano, novější golfy (5,6) a nebo VW Polo nejsou k zahození :)

Jinak se mi líbí Mercedesy řady E, BMW 3,4,5, a taky VW Passat :)

Od škodovky již mnou zmiňovaný Superb a taky ujde tedy ta Octavia :)

Také se mi líbí staré chevrolety - 50. a 60. léta, třeba taková Impala...
A taky staré mercedesy.. No je toho hodně :)
Naposledy upravil Mike1 dne ned 19. úno 2012 19:08:38, celkově upraveno 1
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Manfred Richthofen » ned 19. úno 2012 18:56:30 » Re: Automobily obecně
VW a né WV :D
:arrow: Passat je docela naprd, měli jsme takovou tu minulou verzi a samá porucha, dobrých 300.000 do oprav. Zatímco novej Superb je klasika, měli jsme vobyčejnýho a teď combi. Musím říct, že je to lepší než Passat.
:arrow: Letos budu dělat autoškolu, to bude jízda, tak kdo se hlásí, že mi skočí pod kola jako první? :D Budu se prohánět ve Fabii :P
:arrow: Jako pořádné auto plánuji do budoucna již zmíněného Superba a jestli se hodně podaří tak nějakého veterána nebo lamborghini jaké má Criss Angel. A taky plánuji pořídit BVP, dneska to stojí pár tisíc :P
Gotik mídl ejdž-od Alexios XD,Fallen,Fallen,Fallen
Manfred Richthofen
Uživatel

Příspěvekod fopa » ned 19. úno 2012 19:02:08 » Re: Automobily obecně
Mým vysněným vozem je už řadu let Pontiac Firebird ročník '68, případně Pontiac TransAm '70. K zahození ale nejsou ani Cadillacy a Lincolny osmdesátých let. Nicméně v souladu s realitou a mně přirozenou DIY kulturou počítám spíše s podomácku upravenými a přestavěnými starými Škodovkami (120, Rapid, Forman), případně jinými staršími levnými vozy. Doma máme (a tudíž s nimi jezdím) Fabie a nutno podotknout, že starší kombi je mnohem lepší než ta nová v hatchbacku. Řidičák mám, takže nějaké chytí mě/nechytí mě naštěstí neřeším. :)
fopa
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » ned 19. úno 2012 19:10:47 » Re: Automobily obecně
Manfrede: Stydím se, opraveno :)
btw, chlapče, Ty a evidentně i tví rodiče máte fajne vkus když máte supika :) Ano, je lepší jak Passat. Určitě.
Já budu dělat řidičák příští rok a táta řikal že mi koupí Felicii... mno :???: .. klasika... :)

Fopa: Více než zajímavé :-o :P
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Treon » ned 19. úno 2012 20:10:55 » Re: Automobily obecně
Nezáleží na tom, co máte za auto, ale jak se o něj staráte :)
Felda je dobrej stroj... snažte se vybrat 1.6 ... ty jednou moc pěkně :wink:
Treon
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Mike1 » ned 19. úno 2012 20:12:12 » Re: Automobily obecně
- Svatá pravda ...

- Já vím, my jsme měli 1,4 nebo tak kdysi combi ještě bez toho faceliftu :) .. Tak jasně.. 1,3 bych nechtěl, jasně že bych chtěl tu nejsilnější :)
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Ynteligent » stř 22. úno 2012 22:39:27 » Re: Automobily obecně
tak aby Macraschley trochu záviděl: :D my máme doma 2 Superby II (oba černý) - jeden sedan a druhej kombi.
Já se k nim dostanu jen málokdy, třeba když vyzvedávám rodiče z naky pitky :D
Ale maji automat, takže ta jízda není nic moc (ale je pohodlná, pravda)
Ze všech aut, co jsem kdy řídil se mi jezdilo nejlíp se starym Opelem Omega (B1) - 2.5 l šestiválec od BMW se zadním náhonem - krása :)
Ale jinak auto mých snů je Alfa Romeo Brera (nebo alespon abych měl nakou naději tak 147 :) ) - a nebo vlastě jakákoli novější Alfa :)
- I´m gonna go!
- Suit yourself!
Ynteligent
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » čtv 23. úno 2012 0:09:19 » Re: Automobily obecně
Tak moje nejoblíbenější auto je tohle :wink:
Papíry nemám, takže tu plechovou verzi nevlastním, ale řídit samozřejmě umím. Moje vysněné auto? No, fantazie by byla, ale protože až si ty papíry udělám, asi nebudu mít takovej balík, koupim něco staršího. No a protože jsem v mnoha ohledech extrémní člověk, tak když nemůžu mít extrémní luxus, chci mít extrémní šunku! :)
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod tomaslietava » čtv 23. úno 2012 0:25:37 » Re: Automobily obecně
Auto který bych chtěl opravdu někdy vlastnit je Ford Mustang Shelby GT500 (http://mustang1.net/ford-mustang-shelby ... 7-1581.htm).
Ale momentálně bych byl rád za jakýkoliv auto, který ještě jezdí.
A pokud se nic nepokazí, tak si v pátek koupím Felicii 1.3 (bez faceliftu), ale zase za dobrou cenu.
tomaslietava
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » čtv 23. úno 2012 6:29:55 » Re: Automobily obecně
Ynteligent píše:tak aby Macraschley trochu záviděl: :D my máme doma 2 Superby II (oba černý) - jeden sedan a druhej kombi.
...

:shock: Tak to tedy závidím :) Oba černé... s tím se musí jezdit panečku...

Automat? Podle mě je lepší manuál :) ... ale ono jde asi o vkus :)
Mike1
Trvalý ban

Další