Menu

Věci, kterých se nejvíce bojíte

Diskuse mimo téma hry Gothic.
Pravidla fóra
Hodící se témata zakládejte do příšlušných subfór. Ať je tam nemusíme sami přesunovat.
Příspěvekod ClaritySence » sob 14. črc 2012 19:45:12 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Shoggot píše:
Shaidarol píše:
Manfred Richthofen píše:No a co, to je každého věc co má a nemá.

Špatně jsi mě pochopil. Já nikomu nic nezávidím, mám se dobře a nemám důvod. Zpochybnil jsem ale, jestli je to správné, aby děti odmala seděly u internetu a chatovaly, případně od první třídy hrály hry. Netvrdím, že se z nich hned musí stát závisláci, kteří už ani nechodí ven - ale děti obecně jsou k tomuhle náchylnější a nemají hranice, a v kombinaci s laxní výchovou to může dopadnout špatně.

Já jsem první hry hrál už od školky. Ale ne, internet je pro tohle absolutně nevhodný.

Krutá pravda. V dnešní době se stal internet součástí života už od útlého věku, což omezuje, hlavně dětem, rozvíjet se ve věcech důležitých, ne facebook a podobné blbosti.
Naposledy upravil ClaritySence dne sob 14. črc 2012 19:53:35, celkově upraveno 1
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » sob 14. črc 2012 19:47:50 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Hlavně facebook, a různé messengery celkem degradují schopnost komunikace.
Deti pak casto pisi bez diaktitiky a bez interpunkce a s chibami

A to je špatně. Bohužel, to co se dnes nám zdá jako špatné, bude za pár let normální, a to co se bude jim zdát nevyhovující bude zase za nějaký časový úsek v pořádku, a tak dále.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod ClaritySence » sob 14. črc 2012 19:56:15 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Je ironie, že sociální síť, která má sloužit právě ke komunikaci snižuje její úroveň a celkově ji lidem oddaluje. Když si přečtu příspěvky některých tak nevěřím vlastním očím.
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Gothic12 » sob 14. črc 2012 20:08:56 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Macraschley1 píše:Deti pak casto pisi bez diaktitiky a bez interpunkce a s chibami

Kiežby len deti...
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Shoggot » sob 14. črc 2012 20:12:03 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Sociální sítě nejspíše ano, stálo by to za pořádný průzkum. Mám k tomuhle téma i pár bakalářských, ale i doktorandských prací ne hardisku, ale ještě jsem se k nim nedostal. Ty bakalářské jsou většinou otřesné, často taky od studentů pedagogiky nebo umění a to jsou čistočistá zla.
Pravda ale je, že internet samotný (bez soc. sítí) nám umožnil mezi sebou překonávat propastné rozdíly nejen vzdálenostní, ale i časové, což je bezpochyby dobře. Jenže jak už tu kdysi říkal Charly, je škoda, že do takové "studny společného vědění" někdo neustále močí.

Pokud je na soc. sítích, fórech a podobně opravdu špatného, je to fakt, že lidé si neuvědomují, že to co píší má své následky a o člověku hovoří, ať už si každý sebevíce říká: "Je to jen internet.".
Hezké to je vidět na našem topicu profily uživatelů, kde si lidé evidentně nevidí do huby.
Uprchlíky #prijimam
Shoggot
Uživatel

Příspěvekod Sirius » ned 15. črc 2012 9:03:23 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
ClaritySence píše:Je ironie, že sociální síť, která má sloužit právě ke komunikaci snižuje její úroveň a celkově ji lidem oddaluje. Když si přečtu příspěvky některých tak nevěřím vlastním očím.

Ono se stačí podívat klidně i na jejich fotky. Když se podívám na fotky svých spolužaček, tak si někdy říkám, že jsem v pochybné společnosti. Když se podívám třeba i na fotky některých, které znám třeba i od pohledu.....Ano, dávají si dětské statusy typu ''Jsem blbá a hnusná, nikdo mě nechce'', říkají si u toho ''A teď mi pište jaká jsem chytrá a nádherná'' a ještě si k tomu hodí polonahou fotku, kolikrát i úplně nahou a pohled na ní zezadu, už je opravdu moc.
Gothic12 píše:
Macraschley1 píše:Deti pak casto pisi bez diaktitiky a bez interpunkce a s chibami

Kiežby len deti...

Ano, znám (možná) dospělého přes hru, je to policista a číst po něm to, co mi napíše, je děs. V jedné větě udělá tolik chyb, že si připadám jako když si píšu s 9ti letým děckem, což by mohla být klidně pravda, protože osobně ho neznám...
Obrázek
Sirius
Uživatel

Příspěvekod ClaritySence » ned 15. črc 2012 22:36:35 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Sirius píše:Ano, znám (možná) dospělého přes hru, je to policista a číst po něm to, co mi napíše, je děs. V jedné větě udělá tolik chyb, že si připadám jako když si píšu s 9ti letým děckem, což by mohla být klidně pravda, protože osobně ho neznám...

OT: Co hraješ? :lol:
ClaritySence
Uživatel

Příspěvekod Tomcat » úte 18. zář 2012 15:51:00 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Vysokych a nebezpecnych plôch a tiez stiesnenych priestorov...
Tomcat
Uživatel

Příspěvekod Mysterione » úte 18. zář 2012 16:11:28 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Nemám rád moc velké výšky, ale cěho se doopravdy bojím, tak je to osamění...
Obrázek
Mysterione
Uživatel

Příspěvekod Gothic12 » úte 18. zář 2012 18:05:33 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Mysterione píše:Nemám rád moc velké výšky, ale cěho se doopravdy bojím, tak je to osamění...

Tak tak. Človek je tvor spoločenský a toho sa bojím úprimne aj ja.
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Tomcat » úte 18. zář 2012 23:25:59 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Ja ešte hlavne zlých predstáv.
Tomcat
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pon 11. úno 2013 17:51:51 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Mám panickou hrůzu ze sršňů, teda ještě mě žádnej nezob, ale jak nějakýho vidím a hlavně slyším, vím, že jde po mně :D
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

Příspěvekod Niniel » pon 11. úno 2013 18:24:46 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
Máš alergii?

Já se jich sice bojím taky, ale já se bojím všeho, tak to je jedno :D Ale obecně mám dojem, že sršeň je "krotký", oproti třeba vose (která útočí i když nemusí, sršňovi se musí dát důvod :) ).

Teda aspoň se to u nás říká, není to nic, co bych někde vyčetla či slyšela od někoho entomologicky vzdělaného.
???!!!
Niniel
Uživatel

Příspěvekod Riki » pon 11. úno 2013 18:33:42 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
No nevím, jestli je přímo "krotký"... mě teda bodl, i když jsem mu nic neudělala.. vlastně jsem si ho do štípance nevšimla. :)
"Same old story every time..."
Gothic 1
Riki
Loner in the dark

Příspěvekod Emperor » pon 11. úno 2013 18:39:51 » Re: Věci, kterých se nejvíce bojíte
alergii nemám, vosy mě píchly už několikrát, mám před nima respekt, ale ne strach.

I kdyby se o sršních psalo, že to jsou vlastně takoví dobráčtí bručouni, kteří ti neublíží, pokud si jich nevšímáš, tak to jsou kecy, prostě vidím sršně, všimne si mě a já vím, že je naštvanej a jde po mně. Určitě jste ho museli někdy SLYŠET!!! Takový zvuk vydává jenom rozzuřený vyšinutý hmyz.
Emperor
Moderátor GOTHICZ.NET fóra

PředchozíDalší