Menu

Gothic - Discord Roleplay

Diskuse mimo téma hry Gothic.
Pravidla fóra
Hodící se témata zakládejte do příšlušných subfór. Ať je tam nemusíme sami přesunovat.
Příspěvekod Gazz » ned 03. úno 2019 1:28:33 » Gothic - Discord Roleplay
Zdravím,
rád bych Vás všechny pozval na náš Discord server, který se zaměřuje na textový roleplay, pokud někdo z Vás slyšel nebo dokonce hrál hru Dračí doupě, tak na našem Discordu ho čeká něco podobného. Děj, do kterého je náš roleplay zasazený se odehrává v Těžařské kolonii před příchodem hlavního hrdiny.
Po připojení na server si každý z Vás musí vytvořit postavu podle předlohy kterou lehce naleznete v jedné z mála přístupných místností pro nové hráče, dále musíte počkat než Vaše postava bude schválena, což může chvíli trvat, ale snažíme se tak snížit množství lidí, kteří by mohli kazit zážitek ostatních. Kromě vlastní postavy máte možnost zažádat si o hraní za jednu z důležitých postav které znáte ze samotné hry a můžete s nimi vytvářet příběh pro ostatní.
Server je stále ve vývoji, nicméně hlavní prvky, které jsou k řádnému roleplayi třeba jsou již funkční a nyní pouze potřebujeme více hráčů. Momentálně pracujeme na zprovoznění schopností jako hunting, blacksmithing, apod,... a také na soubojích ať už mezi hráči v arénách nebo proti NPC v rámci questů, které budou také brzy přidány. Hlavním jazykem na serveru je angličtina, nicméně nemusíte se bát, nemusíte umět anglicky plynule, za drobné chyby Vám nikdo hlavu neutrhne. Na vývoji se můžete také sami podílet, za kažou pomoc, radu i nápad budeme velmi vděční.

https://discord.gg/ZWgeKm6
Gazz
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. úno 2019 0:49:10

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé