Menu

gothic 3 Content Mod v2.6.4

Příspěvekod Delicius1 » ned 18. čer 2017 14:01:02 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Tak jsem v tomto modu asi už v polovině. Dost mě potěšil úkol, kdy Wenzel (paladin v cape dune) chce abych mu donesl jeho meč, dříve než mi pomůže s osvobozením města- orkové konečně nebyli natolik hloupí, aby vězni nechávali jeho zbraně. Jen to brnění mu nechali, no.
Kapku jsem nepobral úkoly kolem Ortegy- teda úkoly, ty dopisy, co rozšiřuje po celém pobřeží, nicméně jsem jej z frustrace už zamordoval.
Mám pocit, že těch nových úkolů je jen pár, a jsou jen o fous lepší, než originální, nicméně jsou příjemným zpestřením.

Měl bych dvě otázky: za prvé, jak mám pokračovat v shánění mého ukradeného vybavení z Esmeraldy? Byl jsem na ostrově kousek od Ardey, sebral aspon knihu od Bospera a dopis, kde se například píše, že Basir má mou drakobijeckou helmu, Bufford má nějaké meče...

Kde se dá najít novic- druid, který se vydal z montery do průsmyku přes silden hledat nějaký šutr?

A nevíte, co dělat s bugem, že všechna zvířata, humanoidi, i kostlivci mě vnímají neutrálně- když je potkám, neútočí, dokud na ně nezaútočím sám... trvalo celkem dlouho, než jsem si toho všiml- bojuju lukem, tak jsem to zjistil až dost pozdě... :/ děkuju....

Jinak tento mod bych určitě doporučil, změny nejsou nijak zvlášt markantní, ale stojí za to... :-)

P.S. Uvědomil jsem si až ted (naposledy jsem to hrál v 15 letech), jak jsou ti rebelové hloupí. Jako opravdu hloupí. Kdyby nebyli aj ti orkové tak hloupí, už by leželi pod drnem...
Delicius1
Uživatel

Příspěvekod ondrasu » čtv 24. srp 2017 16:31:04 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Zdravim,de tenhle mod nainstalovat na gothic s poslednim cp?
ondrasu
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » čtv 24. srp 2017 17:38:24 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Ide to: G3 + CP1.75.14 + CM...... ale last verzia je CM 3.1. Je tam zopár opravených chýb oproti tomu predošlému CM 2.6.4 :wink:
Ramesse
Uživatel

Příspěvekod Daniel2504 » sob 02. pro 2017 13:36:48 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Dobrý den, mám takový menší problém s content modem, mam G3 s CP 1.75 a zkusil jsem nainstalovat nejnovější verzi CM, vše proběhlo v pořádku, ale po spuštění hry někde chyběly textury nebo spíše třeba hlava hrdiny byla zelená a druhá polovina průsvitná atd. Nevím čím to může být, byl bych moc rád, kdyby mi někdo mohl pomoci, Díky!
Daniel2504
Nováček

Příspěvekod HEAD » úte 19. pro 2017 20:32:21 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Daniel2504 píše:Dobrý den, mám takový menší problém s content modem, mam G3 s CP 1.75 a zkusil jsem nainstalovat nejnovější verzi CM, vše proběhlo v pořádku, ale po spuštění hry někde chyběly textury nebo spíše třeba hlava hrdiny byla zelená a druhá polovina průsvitná atd. Nevím čím to může být, byl bych moc rád, kdyby mi někdo mohl pomoci, Díky!

Musis nainstalovat qp 4.2 + update.Samostanej CM 3.1 bez qp je zabugovany.

Jinak tenhle mod(CM 3.1+QP4.2) je dobrej pro nemce a polaky, ale pro cechy je to nehratelny.Pulka questu a konverzaci je bez dabingu a navic v anglictine prelozeny google translatorem.Nekdy ten text problikne tak rychle, ze clovek to nestaci ani prelozit.Takze nehratelny.Skoda pac co jsem koukal, tak je to spicka.Na zacatku v tom meste je cela banda(lares,lee,wolf,angar a dalsi, brneni vypadaj jak z G2 atd atd proste parada, ale bez prekladu je to nehratelny)
HEAD
Uživatel

Příspěvekod Ramesse » ned 01. črc 2018 17:33:58 » Re: gothic 3 Content Mod v2.6.4
Dobrý den, mám takový menší problém s content modem, mam G3 s CP 1.75 a zkusil jsem nainstalovat nejnovější verzi CM, vše proběhlo v pořádku, ale po spuštění hry někde chyběly textury nebo spíše třeba hlava hrdiny byla zelená a druhá polovina průsvitná atd. Nevím čím to může být, byl bych moc rád, kdyby mi někdo mohl pomoci, Díky!

.....trocha neskoro (...a od veci :D ) - ale aspoň prre tých, čo to náhodou hľadajú: tu sú všetky možné kombinácie jednotlivých G3-MODov, aj s poradím - ako, čo, a k čomu inštalovať...

https://forum.worldofplayers.de/forum/t ... st22830197

Obrázek
Ramesse
Uživatel

Předchozí