Menu

Jednoduché dotazy SEM #7

Nevíte si rady s nějakým úkolem, nemůžete se někam dostat, napište sem.
Příspěvekod John » pon 02. pro 2019 14:46:14 » Re: Jednoduché dotazy SEM #7
Takový malý postup:Paladin, těžká, kuše, štít, jednoruční
(U těžké a výš si určit charakter hned od začátku - pro rozdělování LP, u ostatních stačí až těsně před 2. kapitolou – LP je dost)
Platí především u těžké a výš pro paladina
1) Každý den běhat do Xardasovy věže pro svitek ohnivý šíp a cestou se stavit u Hildy pro vývar
2) Od 5. úrovně dávat 5 LP do životů, popř. střídat s výdrží
3) Co nejdřív se naučit kovat (Carl), tvorba šípů (dřevo nařezat u Thorbena a dříky vyrobit u něho na ponku) a získávání masa se zvířat od Alvina
4) Naučit se kutání železa – popud dá Harad (Snipes – pozor záleží na konverzaci s ním)
5) Naučit se tavení železa od Vipera
6) V jeskyni u Khornisu kutat železo, vyrábět šípy a prodávat – stálý příjem
7) Učedníkem u Harada (nejvýhodnější – výroba vlastních mečů je bez vedlejších nákladů). U Bospera jsou pro výrobu luků další ingredience)
8) Co nejdřív splnit Gallahadův úkol, naučit se kouzlit a výrobu svitku ohnivý déšť (setkání s ním u radnice odpoledne).
9) Vyčistit Dexterovu věž – jednodušší výroba železa a získání peněz (kutání – spánek – kutání – odpočinek u ohně – kutání – atd. – je to zdlouhavé, ale příjem je jistý)
10) Doprovod si vzít až po vyčištění trasy
11) Neučit se zámky (stačí klávesnice „Z“ a v případě svitky, když je malá síla a nutné otevření kvůli úkolu, ale většinou si stačí počkat, až bude síly dost)
12) Teleporty aktivovat jen nejnutnější (vždy je nutno postupně schovat jeden pro Jharkendar - Chýše poustevníka, Prastarou plošinu – oltář slz, Hornické údolí a Zasněžené hory – vždy je dobré při vstupu do dané lokace přes proměnu na krvavou mouchu aktivovat jeden teleport), od druhé kapitoly se naučit regeneraci many od Gallahada
13) Dostat se na Prastarou plošinu a získat osten Ishi-Kurata (+15 reputace u skřetů) a možnost čerpat adanovu vodu (snižuje únavu – nutno schovat 5 lahví pro úkol)
14) Od 2. kapitoly v Xardasově věži brát svitky přeměna v krvavou mouchu (vhodné především na začátku v Hornickém údolí pro získání ulu-mulu)
15) Po získání ulu-mulu ihned do Skřetího města a získat krajtu ( s tím ostnem jsem neměl problém získat 90 bodů reputace bez vyvraždění paladinů a arény)
16) Ve skřetím dole jsem hned skřety navedl před démona, aby je mě zabil a já mohl získat plnohodnotné expy z nepřátel.
17) V táboře bratrstva vybít všechny nemrtvé a pátrače, povolat skřety, zabít démona a potom všechno ostatní včetně skřetů
18) 3. kapitolu zahájit získáním Dexterovy věže do svého vlastnictví
19) Splnit úkol Temná síť a vyrobit si meč rudný sinhill
20) A potom jak si kdo troufá
John
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 02. pro 2019 16:26:57 » Re: Jednoduché dotazy SEM #7
no na legendarni jsem to dohral 3x a muzu dodat ze ..
1 bod se nemusi dodrzovat,kdyz uz u nej jsem tak se tam stavim, ale rozhodne ne cilene pro ohnivej sip a vyvar....
6.... stalej prijem ....no nevim jak ty ja mel sipu vzdycky malo,ikdyz jsem si je vyrabel ,natoz abych je prodaval...
8.....ohnivej dest na legendarni je plejtvani lp. na tezkou jeste OK. ke vsemu se hodi az ve 2 aktu v hu.
10.... no nevim,byl jsem rad ze me lares aspon neco pozabijel abych se aspon nekam dostal. naopak jsem na nej lakal vse co slo ,tech par xp o ktery prijdes pozdeji hned dozenes.
12...regenerace many za paladina = plejtvani lp ,na tezkou jeste mozna ....
13....adanova voda setrit !!! do ztracenyho udoli + na 6 kapitolu. velmi se pak hodi a vzdycky me tak tak vysla
16...to same jak bod 10. tech par lp za hodinu herniho casu a nervu (lekvaru apod) rozhodne se skrety projit vse co se da.

ale jinak pekne napsano :)
macin33
Uživatel

Příspěvekod Stone » pon 02. pro 2019 18:55:19 » Re: Jednoduché dotazy SEM #7
Může mi nějaká hodná duše ukázat/nakreslit kde přesně je jeskyně s tím blbečkem Rengarem? Šel jsem podle návodu od ještěrů podél stěny a našel jsem akorát jeskyni s dveřmi, na kterých je paladinský znak :)
Stone
Uživatel

Příspěvekod macin33 » pon 02. pro 2019 21:11:47 » Re: Jednoduché dotazy SEM #7
nemyslis Ragnara? jak je hospoda harpyje ,tak jdi ke skale tam kde je teleport ,pak se dej doprava a jdi kolem innosu a skaly nez dojdes k tem jesterum , u jesteru do prava do mini jeskyne atam je
macin33
Uživatel

Předchozí