Menu

Život pirátů

Příspěvekod Howard » pát 31. črc 2009 9:49:05 » Život pirátů
Hraju tento vyborny mod a stojim pred volbou, kteremu z duchu doprat to poteseni z "noveho" tela. Profiluju se spis jako fighter, takze Selina asi nepripada v uvahu (vlastne, lze tento mod vubec hrat jako mag, kdyz tam neni nikde nikdo jiny kdo by vas ucil magicke schopnosti?) Rozhoduju se mezi Meinolfem (umi kovat zajimave zbrane) a Retem (alchymista). Zajimaji me vase prakticke zkusenosti, kdo by byl lepsi?
Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.
Howard
Uživatel

Meinolf aspoň mě stejně nechtěl nic učit, takže spíš Reto :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Meinolf je na ˝dvě věci vem si Reta
Gimli
Uživatel

Taky jsem se klonil k Retovi, protoze mam hodne obratnosti a pouzivam rapir s 120 poskozenim.

A je vubec mozny tento mod hrat jako kouzelnik, kdyz do ted jsem v podstate musel upgradovat silu,obratnost a mece abych se tam k tem duchum vubec dostal?
Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.
Howard
Uživatel

Příspěvekod Greg » pát 31. črc 2009 15:30:49 » Re: Zivot piratu - koho si vybrat: Meinolf, Selina, Reto
Ne, ve hře jsem si žádných run nevšiml a na svitky ti stačí 5 many (většinou). Nejlepší je na začátku uškudlit 60 obratnosti na mistrovský meč a ten ti pak vydrží až skoro do konce hry. Na konci jsem pak teda všechno odstřeloval z té dobré kuše...
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

jojo, jedu to takhle, uz jsem skoro na konci 2. kapitoly, jen vymlatit ten hrbitov
Howard
Uživatel

Tak vam reknu, ono je to skoro jedno, koho vyberete. Od toho pitomeho Reta jsem nedostal nic poradneho, celkove kolem 5 lektvaru, ani nevim co, bud neco na manu, nebo na zivot, takze nic moc.

Meinolf bude asi taky na nic, protoze hra se krasne hraje s tou zbrani, ktera dela 120 poskozeni a potrebujete na ni akorat 60 obratnosti.

Nakonec se mi jevi nejlepsi volna Selina, paklize vas nauci nejake magicke schopnosti, coz se hodi, pokud nechcete byt rize bojovnik. Ale nevim, chtelo by to hrat znovu s ni.

Stejne si vybranou postavu pak k sobe povola Beliar a budete mit prd :)
Howard
Uživatel

No poprve sem nevedel koho ale ja si vybral selinu i kdyz asi sem ml reta no co ale selina je Adanosuv Knez takze proto sem si ji vybral,Meinwolf je nanic ma zhruba vsechny zbrane ktere si muzete koupit od Garetta a Reto je alchymista

potrebuji poradit prosim , po 2. kapitole sem vymlatil hrbitov a udelal vsechny questy s opravy lode greg mi rekl at se podivam po nejake mape pokladu vite nekdo kde to je???
JoHnYQ
Nováček

Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.
Eru
Uživatel

diky moc
JoHnYQ
Nováček

Pokud si nevyberu selinu tak pomuze mi pak stim skritkem ? a tak stejne reto stim teleportem ?
kosny666
Uživatel

j najdeš je v knihovně v kaňonu
Gimli
Uživatel

Příspěvekod paus » ned 14. lis 2010 15:52:38 » Re: Život pirátů
zase něco co se dá hrát , proč ti co dělali G4 nepátrali zde a v ostatních modech , snad by jim konečně došlo jak maji tvořit hru a né ji mršit....jediná škoda na tomhle modu je jako u Velaya , že jsou ty mapy ořezané......k čemu jsou ry grafický pozlátka u nových her , když ta hra nemá žádnou duši....jenom nasedni a jed
paus
Uživatel

Příspěvekod Bedanos » pon 21. bře 2011 20:42:27 » Re: Život pirátů
Ahoj hoši, mám problém v úkolu Zvířecí zloděj. Když jsem přinesl krystal Samuelovi, tak ho nechtěl, protože sem ho předtim zmlátil a teď vůbec nevim co mám dělat abych dokončil ten úkol. Existuje někdo jinej kdo mi ten krystal vyleští nebo tak?
Bedanos
Nováček

Příspěvekod Fini » úte 22. bře 2011 14:56:41 » Re: Život pirátů
Je to fajný mód ale asi po 15 minutách mně přestal bavit.. čekal jsem od něho víc :?
Všechno jednou skončí :]
Jsem ptačí muž! :D
Fini
Uživatel

Další