Menu

Project Real Life

Příspěvekod Sechmed » úte 16. úno 2010 16:53:00 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
http://www.edisk.cz/stahni/46296/ja.txt_3.76KB.html rád bych se dostal do hry :lol:
jak jde vložit ta postava do hry?
Tam, z ledových plání,
kde kvítí kvete pomálu,
odtamtud, ze strmých strání,
vzešel lid náš, lid Nordmaru!
Sechmed
Trvalý ban

Příspěvekod MARK » pon 19. črc 2010 17:32:45 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
Chtěl bych se zaptat pracuje se ještě na tomto módu, nebo jste ho hodili k ledu? Ptám se protože jsem někdy na jaře začal pracovat na své postavě a nelíbí se mi moc myšlenka, že bych na ní pracoval zbytečně. Mám to totiž trochu další... zatím 18 klasických wordovských stránek (A4, písmo velikosti 12), teď už mi tam sice zbývají jenom questy, ale těch asi bude nejvíc, odhaduju, že toho mude celkevě přes 30 stránek, tekže nevím, jestli vůbec budte chtít takto... textově rozsáhlou postavu použít. Ptám se tedy, mám pokračovat?
MARK
Uživatel

Příspěvekod Octavius » úte 20. črc 2010 21:27:11 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
Tenhle projekt me opravdu zaujal. Uz se tesim, az se pustim do sve postavicky, coz bude hned zitra... (Vsecko jako Chuck Norris, jenom jmeno Octavius xD)
это скука
To je otrava
Octavius
Nováček

Příspěvekod Warezz.K » čtv 22. črc 2010 18:04:57 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
Nepokračuj, já to asi dělat nebudu. Jestli chce někdo jinej klidně :)
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod MARK » pát 23. črc 2010 14:20:25 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
Warezz.K píše:Nepokračuj, já to asi dělat nebudu. Jestli chce někdo jinej klidně :)

Tak to jsem čekal, proto jsem se ptal. Každýmu jednou dojde čas a přestane ho to bavit.
MARK
Uživatel

Příspěvekod Ardor » pát 23. črc 2010 15:32:17 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
keby som sa v tom vyznal tak by som to vzal
Check out youtube channel : http://www.youtube.com/ardorpcgames
Ardor
Uživatel

Příspěvekod Kaiser » ned 25. črc 2010 14:17:02 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
Krach se dal očekávat :???:
Kaiser
Trvalý ban

Příspěvekod Warezz.K » pon 09. srp 2010 16:58:16 » Re: Project Real Life: A G2A Addon
MARK píše:
Warezz.K píše:Nepokračuj, já to asi dělat nebudu. Jestli chce někdo jinej klidně :)

Tak to jsem čekal, proto jsem se ptal. Každýmu jednou dojde čas a přestane ho to bavit.

A tebe by to bavilo, dělat všechno sám? Si to zkus. Chtěl jsem to zkusit, ale když člověk vidí, co všechno tam musí udělat. Když jsem tu asi jedinej (nepovyšuju se, ale je to pravda) co má kolem toho nejvíc zkušeností? vyjímám z toho Milhause. A žádat někoho z vás, rádoby hráčů s pomocí, to radši ani nedělam, protože mam zkušenosti z bývalého CMDT. Že všichni jen jojojo já ti pomůžu ale když jde např. jen o scripting a říkám tim kvalitní scripting tak neví nikdo. Protože tomu se už říká programovat. Alespoň jsem tu nikoho tak schopného krom Milhause nenašel. A my, starší, už máme jiné priority v životě. A když už by někdo chtěl pomoct tak by se každou chvíli ptal jak se dělá tohle a tohle. Na to čas nemám. Já jsem zvyklej pracovat v týmu. V týmu lidí, kteří mají zkušenosti a nemusí se na nic ptát svýho šéfa. Makají a makají zadanou práci, nemusíš se o nic starat a vznikne výsledek. Takhle vznikaj hry. Takhle vznikaj i mody. Něco nakonec vydám, ale nebude to žádnej zázrak.

Nechci komentáře díky :) Času by bylo dost. Nebaví mě to protože tu neexistuje nikdo, kdo by s tím pomohl. A zjistil jsem, že dřít já nebudu aby ostatní sklidili úrodu.
Warezz.K
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 28. čer 2013 19:58:25 » Re: Project Real Life
Zamykám, když tak písněte PM. Emp
Obrázek
Emperor
Moderátor

Předchozí