Menu

Golden Gate [Złote Wrota]

Příspěvekod Beowulf » pát 21. pro 2018 19:00:54 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
To jsem rad :)
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod HaSch » úte 05. úno 2019 17:04:31 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Zdravím, během čekání na češtinu k Návratům jsem nainstaloval GG. Šlape mi to v pohodě, akorát na jednom místě, v táboře paladinů, mi skáče obraz, jako u starý TV s anténou, když neměla signál :) Nějakej fígl, jak se toho zbavit?
HaSch
Uživatel

Příspěvekod Emperor » čtv 21. úno 2019 20:53:35 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Delicius1 píše:...
Říkal jsem si, že tento mod by mohl být zajímavý pro Emperora, zvláště na nejvyšší obtížnosti. (Přece jen, Emp zvládl vanillu bez učení se čemukoliv.)

Byl jsem mladší a měl jsem více trpělivosti ... nedávno jsem dohrál celkem slušný, atmosférický a hlavně vybalancovaný modík Dirty Swamp a pak, asi před třemi dny jsem na nejlehčí obtížnost rozjel GG ... a přijde mi, že to je těžší než Návraty ... na nějaký rozvoj dovedností se dost obtížně sbíraj zkušenosti, došel jsem v doprovodu Diega do tábora orků, trochu potrénoval sílu a jednoručky a v aréně si mě týpek se srpem v ruce namazal na chleba, což mi na nejlehčí úrovni přijde nesmysl ... takže souhlasím s Dolerem a další hraní odkládám na neurčito, protože to je frustrující, třebaže příběh i úkoly jsou dobře vymyšlené ... možná že to za mága bude snadnější ... teď jdu ale zkusit L´Hiver ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Beowulf » čtv 21. úno 2019 21:31:14 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Ja to nikdy nehral (s vyjimkou toho kdy jsem to balil a testoval funkvnost cz) ale to zni zajimave. Myslim ze jsem i prekladal par skretu tak o tech trochu vim ale ze je v hre Diego to mi uniklo.
To si to musim taky zahrat :) ale tedy Emperorr me ted vydesil. To kdyz on byl frustrovan tak ja moc sanci nemam :D me frustrujou uz i ty Navraty :sad:
:(
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Příspěvekod Anarchost » stř 17. dub 2019 15:02:49 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Neviete nahodou ci je niekde navod v eng?
Anarchost
Nováček

Předchozí