Menu

Golden Gate [Złote Wrota]

Příspěvekod Sincz » pon 08. čer 2015 18:45:49 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Zatím jsem ze hry moc neprošel, ale zatím musím říct, že anglický text v modu je napsaný fakt suprově. Krásně se to čte a je vše srozumitelné.
Sincz
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » čtv 18. čer 2015 18:54:17 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Zatím jsem naprosto nadšený ze hry.
Po 7hodinách hraní jsem se stal Vodním mágem. A novicování je zatím nejlépe zpracované v této modifikaci. Spousta supr úkolů, nebezpečný jharkhendar...
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod tonyskate » čtv 19. lis 2015 14:43:48 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Tvůrci Golden Gate už pracují na druhé části této modifikace, která nás zavede do zcela nového světa. Království Elei využije grafického módu L’Hiver a tudíž i DirectX 11, takže vizuálně bude pokračování vypadat lépe. Snad se tedy modifikace vydaří a pěknou řádku screenshotů můžete vidět zde: https://www.facebook.com/zlotewrotamod/ ... 4646546295

Krátké video z lokace Lesy Elei zachycující hrdinu Morrise při dialogu a nových animací štítu a opékání masa:
https://www.youtube.com/watch?v=DvpGwJgbv-M

Pro aktuální informace pak sledujte Facebook:
https://www.facebook.com/zlotewrotamod
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod tonyskate » pát 08. dub 2016 10:09:43 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Tvůrci tento týden uvolnili nový trailer na Golden Gate 2:
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Dolero » čtv 13. črc 2017 13:40:44 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Tak co? Hrajete někdo? Já jsem teprve na začátku (plním úkoly v paladinském táboře), hraju na normální obtížnost (ze začátku jsem měl malinko zvýšené statistiky, nic moc, aspoň něco). Je to docela těžké (samozřejmě ne tak, jako Návraty), všude jsou nové démonické stvůry a i démonická verze mrchožrouta mě zabije na 4 rány. Úkoly jsou podobné jako je to v originální hře - nějaký ten lov, hledání (našli jste někdo tu trávu pro Diega, já ji nemohu furt najít), vyšetřování krádeže. Teď se pustím do pročišťování okolí tábora (což bude fakt sranda).
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » čtv 13. črc 2017 13:46:49 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Dolero » pát 14. črc 2017 20:36:46 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
No tak jsem odehrál dalších pár hodin...
Na módu asi nejvíce "zaujme" její přestřelená obtížnost. Všude jsou silné příšery (kostlivci, břitvy, démoničtí mrchožrouti, ještěrky atd.), NPC jsou extrémně silná (farmář s klackem vás zabije na jednu ránu i přes to, že vývojáři věděli, že z budete muset vymlátit informace). Ve hře je de facto znemožněn průzkum prostředí a to tím pádem velice snižuje hratelnost (na rozdíl třeba od Juranu). Co se týká úkolů, tak ty jsou v pohodě (kvalita se drží Gothicu 2A), tábor skřetů je skvělý. Zamrzí poněkud prázdné prostředí (jediné, co se změnilo, jsou bestie).
Za mě zatím 6/10 a nevím, jestli mám v tomto "zábavném" módu pokračovat... Je to jako kdybyste dali hráče na 1. úrovni od začátku v G2A do Hornického údolí a nechali jej plnit tamní úkoly - pro normální hráče blbost, pro vývojáře tohoto módu zřejmě nikoliv...
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Delicius1 » sob 15. črc 2017 8:17:45 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Obtížnost mi přišla o kapku vyšší než v g2a (hrál jsem na normál), ale vcelku to šlo. Člověk prostě musí dbát na správný rozvoj postavy. Tehdy jsem hrál za mága vody (moc hezky udělané novicování, ted se chystám stát skřetím žoldákem).
A mně osobně se dost líbilo, jak je pirátský tábor nebezpečný.
Říkal jsem si, že tento mod by mohl být zajímavý pro Emperora, zvláště na nejvyšší obtížnosti. (Přece jen, Emp zvládl vanillu bez učení se čemukoliv.)
Delicius1
Uživatel

Příspěvekod Dolero » sob 15. črc 2017 13:53:19 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
No jo, jenomže mně jde o hratelnost. v Gothicu 2A máš hru "těžkou" i na začátku, ale přes ty mladé vlky, škůdce, mouchy atd. se dá dostat, pak pobýt ve městě, nabrat pár úrovní a už to jde i proti trošku silnějším monstrům, člověk se v pohodě dostane na Onarovu farmu a na dost dalších míst... V tomto módu bych bez Diega při cestě k pirátům nepřežil ani minutu (samí kostlivci, démoni atd.). Rád prostě objevuju nová místa a to není až na výjimky možné...
kdyby autoři dali první kapitolu do "normálního" Jharkendaru, člověk by se trošku naleveloval a pak by se spustila kapitola druhá a to peklo, tak to beru, bylo by to právě jako HÚ v Gothicu 2. Takto je to trošku masochistické, přeci jen hry hraju kvůli zábavě a i Gothic 2A byl přes svoji obtížnost dost zábavný. Tohle fakt není.
PS: Kam se ztratil tvůj starý účet Delicie? :D
Dolero
Uživatel

Příspěvekod pkudelaman » pon 17. črc 2017 17:49:40 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Mám technický problém. Když zvolím Novou hru ocitnu se v Jharkendaru, ale okamžitě zemřu. Mám původní menu a v Jharkendaru je taky všechno po starým.
Držel sem se přesně instrukcí pro instalaci. Nevíte kde sem udělal chybu?
pkudelaman
Uživatel

Příspěvekod Diademos » pon 17. črc 2017 18:25:43 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Zkus zapnout hru jako správce. (pravým na ikonu a spustit jako správce)
Diademos
Uživatel

Příspěvekod pkudelaman » pon 17. črc 2017 18:52:32 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Díky! To mi pomohlo. :D
pkudelaman
Uživatel

Příspěvekod kral66 » pon 17. črc 2017 22:35:00 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Sice technický problém, ale i přesto, je možná oprava toho, že mi občas po načtení (teď po 2 hod hry permanentně) nefunguje levé ani pravé tlačítko myši ve hře? Kamera reaguje a kolečko též.

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Jinak, rada pro začátečníky, pokud sháníte luk pro Miku, vybrat u Ferdinanda možnost, při které půjde z tábora a tam ho zmlátit (save/load a je to izi). Má dobrou obouruční zbraň, ze začátku k nezaplacení díky dosahu.
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
P.SZ.
kral66
Uživatel

Příspěvekod Karel » úte 18. črc 2017 23:30:38 » Re: Golden Gate [Złote Wrota]
Tak za posledních několik týdnů největší událost mého ubohého života. Nová čeština :lol:. Další přeložený mód gédvojky. Velké poděkování a uznání autorům. Je to úplná fantasie. Já jsem na goticích v posledních létech úplně závislý. I když hraji i jiné hry (např. Grim Dawn - doporučuji), tak Gothic je Gothic. Jinak instalace proběhla v pořádku. Mód mi jde a také i čeština s háčkama a čárkama. Vše O.K. Samo jsem zatím na úplném začátku. Zatím dialogy jenom v táboře. Jinak mám jak jsem teď spočítal nainstalováno dalších sedm (7) módů a vše mi to jde včetně základní hry, takže zřejmě nemusí být pouze panenská instalace, jak jsem si tu někde přečetl. Závěrem ještě jednou díky autorům. Karel.
Karel
Uživatel

Příspěvekod Karel » ned 30. črc 2017 4:02:47 » Golden Gate. Pro mě netušená pecka! Zatím 90.
:D :D :D Nedá mi to a ještě se musím vrátit ke svému předchozímu příspěvku. Jsem někde na konci 1. kapitoly, kterou si natahuji jak můžu. Druhá bude zřejmě ještě s tužšími potvorami. Chci ale říci alespoň z mého pohledu, že Golden Gate či Zlote Wrota je skutečně překvapivě dobrý mód. Když jsem se pustil do hraní tak jsem toho o tomto módu moc nevěděl. Jenom snad to, že je to polská záležitost a že se odehrává kdesi v Jharkendaru.
Mód má naprosto frustrující začátek, se zdánlivou v podstatě nehratelnou obtížností, až takovou že jsem to chtěl zabalit. Trpělivost se mi však vyplatila a po taktických bojích většinou ukrytý za zády ve hře výborně rozmístěných NPC, kteří s velkou ochotou za Vás ty potvory pobijí a vám se tak otevřou základní komunikace mezi jednotlivými tábory. Nakonec zjistíte, že to s tou obtížností není zase až tak hrozné - alespoň do teď. Od základní hry se v Jharkendaru zvýšil počet obyvatel a k pirátům, banditům, mágům a paladinům přibyli i přátelští orkové. Při pobytu v jednotlivých táborech dostáváte spoustu úkolů. Různé zájmy jednotlivých skupin vytváří docela zajímavý děj do kterého vy samozřejmě svojí maličkostí zasahujete. Zatím jsem hrál čtyři velké módy - Velayu, Jurana, Život pirátů a Jaktyl. K nim teď musím přidat Zlatou bránu. Na prvním místě z "Velké pětky" stále nechávám svou oblíbenou Velayu, ale na druhou pozici se těsně za ni prodral nováček Goldene Gate. Ostatní módy i když se mi rovněž líbily a docela jsem si je užíval, měly z mého pohledu některé výraznější nedostatky. Ty jsemu G.G. zatím neobjevil. Proč to píšu. Protože Vám chci tento mód doporučit. Využijte nové češtiny a Zlatou bránu si zahrajte - samozřejmě, pokud jste ji již nehráli. Jsem si téměř jistý, že nebudete zklamáni! Skutečně stojí za to!
Jen poznámka na okraj. Při hraní těchto módů jsem si uvědomil, že jsou některé amatérské výtvory lepší než celá řada profesionálních her. :lol: :lol: :lol: .
Karel
Uživatel

PředchozíDalší