Menu

Jaktyl

Příspěvekod Fleischwanze » ned 22. čer 2008 10:23:28 » Jaktyl
Kromě dvou zákysů tu neměl tento mód své téma, tak jsem mu ho založil.

Hráli jste tento mód? Jaké z něho máte zážitky a pocity?

Já ho sosnul, jsem teď ve druhé kapitole. Mně se ten mód zatím velmi líbí, vypadá to jako propracovaná práce. Velmi oceňuji úkol - vergiftet. Ten byl velmi zajímavý :)

1. Na začátku jsem jen trochu tápal, kam jít a první jsem se dostal k městu, do kterého mě nechtěli pustit. Nechtělo se mi používat úkrokovou chůzi, takže jsem dobrých 10minut pátral a přemítal, co dělat. Nakonec jsem tedy tu věž našel, ale stálo mě to pár smrtí v zubech vlků :D

2. Ten úkol od Narridy bych asi bez návodu nevyřešil. Nenapadlo by mě po návštěvě hospody jít znovu za ní.

3. Zvolil jsem si po dlouhé době cestu mága. Vtipné bylo, že poté, co jsem složil zkoušku, jsem sice dostal roucho, ale mágové mě ještě nechtěli učit. Divné, řekl jsem si. Takže jsem dál hrál bez kouzel, až pak jsem víceméně náhodně promluvil s hlavním mágem. Tenhle dialog všechno pořešil. :)

4. Nicméně se mi podařil velký prokauč :P Když jsem si říkal, co si dám za kouzlo, tak má volba padla na kostlivce. 10 dovednostních bodů je dost, ale kostlivec je dobrý pomocník. K mému nemilému překvapení však toto kouzlo stojí 60 many, což ani zdaleka nemám. No což, do teď jsem hrál bez kouzel, vydržím to ještě chvíli. Jenže to nejhorší mělo teprve přijít. Na cestě do dolu v kaňonu jsem našel nějakou runu. Otevřu inventář, a říkám si, to by byla legrace, kdyby to bylo vyvolání kostlivce... Zkuste hádat, co to bylo za runu :evil:
Erfahrung +10
Fleischwanze
Uživatel

Příspěvekod Fantomas » pon 23. čer 2008 17:37:16 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Tak tento mod je velice povedený i když jsem jej musel hrat vyloženě podle návodu za bojovníka,jelikož neumím moc německy :oops: .Takže ani nevím jestli je nějakej rozdíl v úkolech když se přidáte k mágům,nebo k bojovníkům.Nicméně za bojovníka je v pokročilejším stádiu hry ojedinělá zbroj jakou nikdo nemá ,což mě velmi potěšilo :P . Jinak jsem hru jel na obratnost-vyplatí se(rapír,pozdějc mistrovský meč + dobrej luk ke kterému se dají vyrábět otrávený šípy, což bylo v boji znát 8-). Kouření tabáku jsem moc nevyužil,jsem nekuřák :D ,snad jen s výjimkou toho abych mohl dýchat pod vodou.Pokud můžu hodnotit,tak po životu pirátů je to zatím druhej nejlepší mod co jsem hrál. :wink:
Fantomas
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » stř 06. srp 2008 12:37:24 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Opravdu skvělý mod. Ohromně povedené, hlavně jsem propadl jedům a otrávil jsem všechno, co mi přišlo pod ruku. Mimochodem jde se stát Mágem Jaktylu? A jak? Já to na webu nenašel. Díkes.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Václav » stř 06. srp 2008 17:48:53 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
...měl bych dotaz...dá se portálem do města nemrtvých projít u v 1. kapitole.????...a kde přesně ten portál je..???..
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Lucanus » stř 06. srp 2008 19:02:53 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Václav píše:...měl bych dotaz...dá se portálem do města nemrtvých projít u v 1. kapitole.????...a kde přesně ten portál je..???..

Tak o té 1. kapitole nemám ani tušení. Jinak je tam opravdu velká věž. Na vrcholku se do ní dá vplavat. Po té musíš proplavat cestou jakoby tam, kde je v G2 Engor(ten co rozděluje příděly jídla. Když proplaveš druhými dveřmi z té místnosti, kde by měl v G2 být, tak uvidíš takovou divnou vlnící se plochu. Doplav k ní a spustí se načítání města nemrtvých.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » stř 06. srp 2008 20:07:47 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
...díky... :D ...už sem se tam podivla a vypadá to tam fakt hustě... :twisted:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Lucanus » čtv 07. srp 2008 10:53:27 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Václav píše:...díky... :D ...už sem se tam podivla a vypadá to tam fakt hustě... :twisted:

No jo je to drsný, ale nejlepší je ten Nemrtvej skřet, kterej nejde zranit zbraní. S tím si docela užiješ. Mě se furt vometal všude jen ne pod těma bodlákama.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » čtv 07. srp 2008 11:34:34 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
...tak já ten mod hrát asi ani nebudu... :wink: ...já jen hledám ňáký hezký prostředí na natáčení filmu... :wink:
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Lucanus » čtv 07. srp 2008 12:08:08 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Václav píše:...tak já ten mod hrát asi ani nebudu... :wink: ...já jen hledám ňáký hezký prostředí na natáčení filmu... :wink:

Tak to jo. Myslíš to pokračování kámošů? No nevím, ale v tom Jaktylu je pár hezkých míst.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Václav » pon 11. srp 2008 21:02:33 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
...nn... o pokračování Kámošů..:D nejde....jde o jiný film...bohužel pokračování Kámošů..:D...nebude.. :sad: :sad: ...
... v Jaktylu jsou vážně dobrá místa....město, arena nemrtvých s fandějísíma zombíkama...místnost se skřetíma sochama flusajícíma oheň....rozsáhlá jeskyně Banditů... a další zajímavá místa... :D
Václav
Nehasnoucí pochodeň

Příspěvekod Fantomas » čtv 08. črc 2010 16:55:58 » Re: Jaktyl - všeobecná diskuse
Tady je už sice mrtvo, ale musim říct že když jsem to rozjel znovu byl jsem mile překvapen když jsem se pomodlil u sochy :shock: .
To samé wtzptmh :shock: v modu Khorana (jelikož je již topic zavřen dám to sem jelikož nevim jestli o tom víte)když zabijete někoho z vesnice přijdete do pekla. 8-)
Fantomas
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » sob 09. dub 2011 17:27:28 » Re: Jaktyl
Co je potřeba, aby ses mohl pomodlit?
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod Delicius169 » sob 16. čer 2012 9:44:00 » Re: Jaktyl
Nevíte, jestli neexistuje překlad toho módu do AJ?
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Aeternitas » pon 16. črc 2012 21:25:30 » Re: Jaktyl
Vime. Jaktyl je momentalne pouze nemecky, polsky a rusky. Vic info zde.
Obrázek
Aeternitas
Uživatel

Příspěvekod Trivett » ned 08. zář 2013 21:02:38 » Re: Jaktyl
Zdarek lidi nevite nekdo estli je tento fajne vypadajici mod prelozen i do CZE? nebo estli se na to nekdo chysta? :D ?..dikes
Trivett
Uživatel

Další