Menu

REQUIEM

Příspěvekod Emperor » čtv 23. úno 2017 21:25:30 » REQUIEM
Nový mod, stále ještě ve vývoji, autorem je VIC7IM, tvůrce modu Enhanced Edition ...

Ukázka souboje s Ravenem a použití magie na bandity v Dexterově táboře:

Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Greg » sob 25. úno 2017 7:06:59 » Re: REQUIEM
Jako kouzla hezký a taky docela OP. Aby to bylo nějak vyvážený :) .

U toho boje s Ravenem už mi to přišlo malinko přehnaný. Chudák bojovej charakter :D .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Lama6543 » úte 11. črc 2017 13:51:07 » Re: REQUIEM
Já ten mód už asi rok sleduji, ale otázkou je, hrál jste ho už někdo ? Vypadá to dost dobře, ale přijde mi to trošku přeplácaný, tak aby neztratilo ten "gothic feel".
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 11. črc 2017 16:09:30 » Re: REQUIEM
Já myslím, že k dispozici je jen demo verze, která je navíc nestabilní a padá, takže si asi počkám na finální verzi ... ale pokud to bude něco ve stylu Návratů 2.0, tak mě to předem trochu odrazuje, protože máš pravdu v tom, že určitá strohost ke Gothicu patří, aspoň podle mě, nemám rád, když se z něj nějaký modař za každou cenu snaží vytvářet megamonstrózní efektní akční záležitost na úkor původní atmosféry ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod Lama6543 » úte 11. črc 2017 16:28:52 » Re: REQUIEM
Emperor píše:Já myslím, že k dispozici je jen demo verze, která je navíc nestabilní a padá, takže si asi počkám na finální verzi ... ale pokud to bude něco ve stylu Návratů 2.0, tak mě to předem trochu odrazuje, protože máš pravdu v tom, že určitá strohost ke Gothicu patří, aspoň podle mě, nemám rád, když se z něj nějaký modař za každou cenu snaží vytvářet megamonstrózní efektní akční záležitost na úkor původní atmosféry ...

No právě že to demo se mi nechce stahovat, proto se ptám jestli to už někdo zkoušel :D
Ono je tam spousta super věcí, crafting, vraždy, hierarchie v klanech, boss fighty a trošku návratu k gothicu 1. Ale prostě mi to ze spousty videí přijde přeplácané, jak ty říkáš trochu jako návraty 2.0. Hlavně magie ve stylu: teleport, obří tornáda a megalomanské kouzla mi k gothicu nesedí.
Zajímalo by mě na to názor někoho kdo to hrál (Nevím co vše je v tom demu).
Lama6543
Uživatel

Příspěvekod Diademos » pon 28. kvě 2018 1:27:27 » Re: REQUIEM
Nějaké menší info pro ty, co čekají na tenhle mód. Zrovna jsem ho objevil a chtěl jsem se podívat, jestli jde stáhnout, ale zrovna před třemi dny autor přidal na moddb strašně nasraný příspěvek, že maže stránku a ať si to nespokojenci udělají sami a následně smazal i demoverzi. Musím říct, že to nevypadá moc nadějně s tímhle módem...
Naposledy upravil Diademos dne pon 28. kvě 2018 15:04:54, celkově upraveno 1
Diademos
Uživatel

Příspěvekod L-Titan » pon 28. kvě 2018 14:45:30 » Re: REQUIEM
Diademos píše:(...) autor přidal na moddb strašně nasraný příspěvek, že maže stránku a ať si to nespokojenci udělají sami (...)

Klasika :sad: Vyvíjení módu je jako vézt děti autem na výlet. Řidič (módař) vynakládá čas a prostředky, aby děti dovezl do cíle (vytvořil mód pro fanoušky). Cesta je dlouhá, monotónní, v silnici jsou díry a řidiče to může začít trochu unavovat. Když se posléze přidají děcka ve vší otravnosti s křikem "Už tam budééém? Tatííí, já se nudím! Mě se tady nelíbí.", tak se nedivím, že by nejeden řidič těm špuntům nejradši dal dudlík s chloroformem.

Vic7im zároveň napsal, že mód určitě vyjde (It'll be released for ******* sure). Snad s tím nesekne, vzhledem k tomu, kolik práce do toho módu vložil.
L-Titan
Uživatel

Příspěvekod Diademos » stř 08. srp 2018 22:28:00 » Re: REQUIEM
Přidám sem tohle video, dost mě zaujaly nové animace boje, především těžkých zbraní, které vypadají jako plnohodnotná komba ve stylu slabý útok, slabý útok, silný útok. Přijde mi, že to přece nemůže v G2 takhle fungovat, pokud teda není změněný úplně celý bojový systém.

Diademos
Uživatel

Příspěvekod henryford » úte 30. říj 2018 10:40:39 » Re: REQUIEM
You need something unique names, you also want something meaningful, modern. Click unique girl names free.
henryford
Nováček

Příspěvekod Beowulf » úte 30. říj 2018 10:47:26 » Re: REQUIEM
Diademos píše:Přidám sem tohle video, dost mě zaujaly nové animace boje, především těžkých zbraní, které vypadají jako plnohodnotná komba ve stylu slabý útok, slabý útok, silný útok. Přijde mi, že to přece nemůže v G2 takhle fungovat, pokud teda není změněný úplně celý bojový systém.

Funguje vse co se udela. Kdyz se vytvori nove animace a pak se pripravi a spravne priradi tak to vzdy fungovat musi.
Je to ale podle me ten nejvetsi level modingu.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel