Menu

[Vydání obřího modu pro Gothic 2] Tenebris - Speciální edice

To už je, jako by ten poklad byl před mým barákem a já si pro něj zítra šel :D no budu se snažit se nezabít a snad ty indicie nijak neznehodnotím (pokud se mi je vůbec povede někdy najít :D )
Diademos
Uživatel

Aeternitas píše:Jeste jedna vec, pokud tam ale pujdes, rozhodne si vem par lidi s sebou. Sam se do takovych mist nechodi. Ja teda sel, ale ze me si v tomto pripade priklad neber.

Diademos píše:To už je, jako by ten poklad byl před mým barákem a já si pro něj zítra šel :D no budu se snažit se nezabít a snad ty indicie nijak neznehodnotím (pokud se mi je vůbec povede někdy najít :D )

Jestli bude nějaká indicie poblíž Prahy, dej klidně vědět :wink: . Mám lezecký vybavení (i na půjčení) a v jeskyních jsem ještě nelezl :) .
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Beru na vědomí :D
Diademos
Uživatel

Bude to větší než Návraty 2 ? A prosím s tou grafikou ještě něco udělejte třeba by stačilo skompatibilnit :D to s jinymy HD módy nebo tak.
Nemrtvý rysec
Uživatel

Těžko říct. Dvojku jsem nehrál. Za to jedničku ano, takže můžu říct, že to bude větší než jednička, v rámci velikosti světů.
Pokusíme se možná o něco, ale není to naší prioritou.
Let me introduce myself. My name is Darkenius Storm. And I'm....Demon from hell. Obrázek

My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

MOD NEMESIS (demo verze)již ke stažení!
Darkenius
Uživatel

Bydliště: My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Tak co? Našel už někdo tady tuhle ultimátní kravinu? Zabil se už někdo? Dal už někdo k nalezišti lístek "kontaktujte temné máky"??? Jsem úplně nabroušen!
JENIK
Uživatel

Nikdy to nenašel. Ale Druidské Návraty už mají šťastných vlastníků několik. Ale to ty vlastně víš, vždyť ses na nich sám olbřímí měrou podílel.
Vojta1122
Kronikář

Vskutku se patrne nikomu to nepodarilo. Neni se co divit. Bylo to na temnych mistech. Nic pro babovky. Tam by druid se neodvazil.
Odmena za to stali. Mnoho svetu, hrady vetsi nez v G1,2,3 , lesy a pouste, zasnezene kraje to vse v modu na ktery jste nedosahli. Nadosmrti muzete litovat.

verim ale ze nekdy zase pripravyme podobnou soutez a snad se zadari!
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

tak hlavně že se vlk nažral a koza zůstala celá ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Nevim, nekteri opravdu vyrazili a nektera mista nalezli. Ovsem do cile nedosel nikdo (asi) :|
Spise by me zajimalo jestli poklad zustal na svem miste! :D
Byla to dobra akce ale asi jsme meli vice to jeste promakat. Priste se polepsime! Ja bych hrozne rad aby jste mod poznali. Stoji za to :)
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Já se nechci opakovat a ani nijak provokovat, ale podle mě to je na hlavu, vytvořit tak skvělý mod (jak s Eternitem tvrdíte) a pak kolem toho dělat takový konspirační tanečky ... jaký to má smysl? Ptám se čistě ze zvědavosti, protože očividně ten skvělý mod zůstane nepovšimnut (nenalezen) i nadále, a přitom to mohlo obohatit celou komunitu, bez ohledu na nějaké spory ... k čemu ta jeho práce potom byla?
Obrázek
Emperor
Moderátor

Tak to byla sranda, chteli jsme zkusit neco noveho, trosku to tu rozproudit a povedlo se.
Ted uz bych s tebou i souhlasil ze by se mohlo jit s kartama ven ale karty vlastni Aeternitas (ZADNEJ ETERNIT nechces provokovat tak neprovoku :evil: :lol: ) a kdyz vydat zatim nechce, nechce. On to jednou vyda neboj toho se dockame ja tomu verim!
Bohuzel on uz ted nema na to cas. To taky hodne to zkazilo no :sad:
Ale mi se toho dozijeme pro nas pet let jako nic. Uz jsme tu dlouho prece. Pockame uvidime.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

ok ... tak budeme dělat, jako že tomu oba věříme, ju? :wink:
Obrázek
Emperor
Moderátor

Stejne mi prijde ze se tu Aetovi neveri ze ten mod ma v takovem stavu jak pise. Mozna se pletu. Mozna vidim z vasi strany zesmesnovani ktere neni no. :D
Ale on opravdu tam nechal strasne prace. Mrzi me to a dost za to muzu. Kvuli me ho nemate radi :sad:
Zkusim ho trochu obmekcit a treba vypustit poradne video. Neco ukazat.
Beowulf
Dlouhodobý uživatel

Předchozí