Menu

G2:NH Bug dotaz

Příspěvekod zebzik » čtv 03. bře 2016 15:19:07 » G2:NH Bug dotaz
Zdravím, zahrál jsem si znovu G2 datadisk, jenže předtím jsem měl mezi savy už rozehranou hru ve 4 kapitole na hradě.. a tady vznikl asi ten problém: Jak jsem hrál znovu a dostal se do Hornického údolí ve 2. kapitole (v té nové hře), tak už mám na hradě drakobijce a okolo hradu nejsou žádní skřeti (respektive všechny NPC, které jsem v té předchozí nedohrané hře zabil v těchto vedlejších světech nejsou, ani v Jharkendaru, jediný svět, který byl ok, byl základní G2 svět, proto jsem si toho všiml až teď). Zkoušel jsem se tohoto problému zbavit přetáhnutím savu do přeinstalované aplikace a žádná změna. Nevíte někdo co s tím?
Nechtěl bych aby těch několik hodin hry bylo zahozeno, dal jsem si na tom opravdu záležet.. Díky za pomoc :)
zebzik
Nováček

Příspěvekod Emperor » čtv 03. bře 2016 16:05:04 » Re: G2:NH Bug dotaz
seš si stopro jistej, žes třeba omylem nenahrál ten původní save ze 4. kapitoly a pak ho neuložil na jinou (tu aktuální)pozici? Jinak fakt netuším, kromě nahrání posledního savu, kdy bylo vše v pořádku (což jsi patrně zkusil), mě nic nenapadá ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod helpo1 » čtv 03. bře 2016 16:35:22 » Re: G2:NH Bug dotaz
Tohle se mi taky jednou stalo. Odstranil jsi savy staré hry (nejlépe manuálně) dřív, než jsi pozice začal přepisovat novými savy?
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod zebzik » čtv 03. bře 2016 17:25:09 » Re: G2:NH Bug dotaz
Jo s tím jsem si jistej, že jsem to neudělal, spíš mě překvapuje, že je v pořádku ten normální svět..

Ne ty předchozí savy jsem předtím nemazal, nepočítal jsem s tím, že se něco takového stane, nikdy jsem takový problém neměl.

Nepomohlo by zkopírovat složku, na které hornické údolí bez úhony překopírovat a nahradit touto zmrvenou složkou? (To samé i se složkou s Jharkendarem). Kdyby někdo měl nějakej šikovnej nápad, dejte vědet.
zebzik
Nováček