Menu

NEMESIS (český mod)

Příspěvekod Darkenius » pát 10. dub 2015 8:45:23 » NEMESIS (český mod)
Rád bych vám představil svůj mod NEMESIS, který má vyjít už tento víkend. Vydávám zatím pouze jenom demo, ale za to dost nabité: několik hodin hraní, několik splnitelných úkolů, vysoká obtížnost, zajímavé zápletky a příběh, české dialogy, dungeony, spousta skřetů, důlních červů a nemrtvých. Bude toho spoustu.

PŘÍBĚH: Pojednává o bývalém banditovi Rabusovi, který spolu se svými přáteli skončí v dole jako kopáč. Mod se odehrává zrovna v době, kdy v dole není bezpečno a blíží se invaze důlních červů, nemrtvých kostlivců a skřetů, kteří porušili mírovou dohodu s lidmi. Ubývá jídlo a hlavní brána se navíc k tomu ještě zavřela. Kopáči jsou tam zavření jako vyhladovělé krysy a makají o sto šest, aby uplatili nelítostné milicmany za svobodu. Dostane se Rabus bezpečně ven z dolu? Přežije jenom on nebo i jeho přátelé? Čeká vás zajímavé dobrodružství a spoustu překvapení.

HRA: Mod bude mít spoustu úkolů. NPC taky bude dost. Lokace budou z původní hry - na modelování dolu ještě nemám skill. Příběh a dialogy budou docela zajímavé.

OBTÍŽNOST: Mod bude docela hardcore, hlavně ze začátku. Stačí dvě nebo tři rany a jdete k zemi. Krumpáč bude pro začátek vaše nejsilnější zbran.

DOWNLOAD LINK: http://uloz.to/xgvom7vo/nemesis-demo-rar

Hlavní postava mého modu, kopáč Rabus. :D

Doufám, že českým hráčům neodešla chut' hrát české mody, jen proto, že česká modařská scéna nebyla dlouho aktivní. :wink:
Naposledy upravil Darkenius dne ned 12. dub 2015 7:49:44, celkově upraveno 1
Let me introduce myself. My name is Darkenius Storm. And I'm....Demon from hell. Obrázek

My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

MOD NEMESIS (demo verze)již ke stažení!
Darkenius
Uživatel

Bydliště: My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Příspěvekod bobo502 » sob 11. dub 2015 8:03:23 » Re: NEMESIS (český mod)
Vyzerá to zatial pekne a na kolko to že je hodín? A čo su to dungeony?
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » sob 11. dub 2015 8:19:16 » Re: NEMESIS (český mod)
Nikdy si nehrál RPG jako je třeba Might and Magic nebo Dungeon Siege?? Dungeony jsou lokace (jeskyně, labirinty ale né otevřený svět), kde na jejím konci najdeš něco speciálního - bosse (G1 - Starý důl např.). Rozhodně se najde někdo, kdo ti to vysvětlí lépe, jestli to stále nechápeš :wink:.
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » sob 11. dub 2015 9:11:42 » Re: NEMESIS (český mod)
Ale hral som, len ja nie som programátor ani nič také aby som to tak nazýval ;-)
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Tresorr » sob 11. dub 2015 10:06:07 » Re: NEMESIS (český mod)
To nemusíš být programátor :D označení těchto lokací "dungeony" hráči znaj už od nepaměti. Když čteš návod na podobné hry, tak se jistě autor zmíní o dungeonu, kterým musíš projít, pozabíjet vše živé i nemrtvé, na konci dungeonu porazit bosse a vzít si z jeho těla třeba meč zkázy, no a pak se vrátíš stejnou cestou zpět do otevřeného světa. Nevím přesně od čeho je to slovo převzaté ale při hraní Might and Magic VI (někdy před 15ti lety), vím co dungeony znamenaj, nemyslím tím překlad z angličtiny ale ve hrách :).
When there's no more room in HELL the dead will walk the EARTH
...
Home sweet home
:twisted:
Tresorr
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » sob 11. dub 2015 11:07:28 » Re: NEMESIS (český mod)
No ja som taký názov nepočul mi na Slovensku máme možno iné slovo pre to ale to je jedno ved už viem čo to je dik :)
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Darkenius » pon 13. dub 2015 9:12:11 » Re: NEMESIS (český mod)
můžete stahovat, link už je k dispozici :)
Let me introduce myself. My name is Darkenius Storm. And I'm....Demon from hell. Obrázek

My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Darkenius
Uživatel

Bydliště: My body lives in physical realm, but my soul lives in material realm. I'm the gate between them.

Příspěvekod HOGOFOGO » pon 13. dub 2015 10:18:00 » Re: NEMESIS (český mod)
OBROVSKÁ ÚCTA!
Bohužel nemám mnoho času, hrál jsem jen tak minut, ale ihned bylo znát že nejlepší český mod je tady! A myslím že i v porovnání se zahraničními se řadí na špici!
Opravdu velký respekt, pokud tohle je demo... :shock:
Mám tu velký vzor, a to je dobře. Časem naše česká scéna jistě převálcuje i Rusi :twisted:
HOGOFOGO
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » pon 13. dub 2015 14:27:47 » Re: NEMESIS (český mod)
a bude to aj rozšírene ked je to len demo?
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Darkenius » úte 14. dub 2015 10:53:01 » Re: NEMESIS (český mod)
to Hogofogo: WOW, DÍKY :D v to doufám, že naše česká scéna pokročí a taky doufám, že tímto modem nalákám více lidí k modování :)

to bobo502: ano, budu na tom dělat dál, ale ještě netuším, jestli tento rok nebo až příští... záleží, kolik budu mít času na modování

Darkenius
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » úte 14. dub 2015 17:34:44 » Re: NEMESIS (český mod)
Môžete mi poradiť? ja som teraz v starom dole a som asi v strede tam kde je v G1 ozubene koliesko no ale tam je klúč a teraz neviem ako mám dostať Vedúceho z tej bane po tých 2 rebríkoch sa nedá liezť lebo ked vyleziem tak hned spadnem poradte ako to mám prejsť ako ho mám dostať s tade?
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Emperor » úte 14. dub 2015 17:57:03 » Re: NEMESIS (český mod)
někdy to tam skutečně jde blbě (i v normálním gothicu), chce to trpělivost ... nebo se postav ke kraji vedle žebříků a vyskoč tam přímo, možná vyleze za tebou ...
Obrázek
Emperor
Moderátor

Příspěvekod bobo502 » úte 14. dub 2015 19:09:36 » Re: NEMESIS (český mod)
Už som to vyriešil. Zdialil som sa aby som ho nevidel a potom som sa vratil tam kde sme sa objavili a bol tam :) Dohral som mód, je super len ak by sa nejako dalo tak tie 2 rebríky nejako urobiť aby sa dalo vyliezť a pozrel som si aj svet vonku a je to celkom pekné len by to nemuselo byť ked tam budeš dávať stromy.... také uhladené ale ináč je to super.

Ešte jednu otázku, keď je Vedúci unavený tak musím nájsť nejaký kľúč či ten zvyšok nemrtvych tam hore musím zabiť sám? lebo som ích pozabíjal a vyšiel von. Silu som mal nad 80 a manu na 30 a taktiež aj permanentné lektvary. :)
bobo502
Uživatel

Příspěvekod Darkenius » čtv 16. dub 2015 9:19:48 » Re: NEMESIS (český mod)
díky Bobo, že jsi dohrál můj mod :D

v tom Starém dole (neboli jak tomu říkám "Vedlejší sektor") je nejlepší to tam nejprve vyklidit od nepřátel a pak teprve nechat Vedoucího, aby šel za vámi, protože pokud by šel za tebou a byli tam nepřátelé, tak se bude orientovat na ně a spadne dolů

u prvního žebříku, když jde Vedoucí za tebou tak tam není problém, až u toho druhého, kde se umí často seknout, řešil jsem to tak, že jsem tam prodloužil dřevěné lešení, aby měl hero větší rozmezí a aby vůbec ten vedoucí tam dokázal vylézt, za jeho AI nemůžu, že občas pobíhá u toho žebříku jak kolo kolo mlýnský :)

když najdeš klíč, tak se máš vrátit za vedoucím a oznámit mu to, pak spolu pokračujete dál až úplně nahoru a tam mu říct, že je v dole čisto, pak se vydat do toho nového světa, ono je to zatím demo verze, takže jsem tam nedal podmínky v jeho dialozích, když přecházíš do starého dolu nebo do toho nového světa

byl jsi taky ve skřetí zemi? :)

Darkenius
Uživatel

Příspěvekod bobo502 » čtv 16. dub 2015 14:30:36 » Re: NEMESIS (český mod)
aha ok. No a ešte k tomu kľúču ja som mu povedal že mám kluč a potom povedal že zistíme kde patrí no ja som ho zatial nikde nevyužil a potom ked sme prišli tam do stredu kde je v G1 Ian (ian) tak tam mi povedal že si oddýchne a potom už som musel ísť sám celu cestu.

A ešte tiež by si tam mohol pridať k tomu vedúcemu do komentára že "počkaj tu","Poď so mnou". Toto by mohlo vyriešiť aj ten rebrík že si ho stopnš ešte pred tým než tam vojdeš a vyzabíjaš kostlivcov a ináč aj by si tam mohol pridať učenie zbraní aspon do 30 lebo ked som išiel z vedúcim u kostlivcov som nemal velku šancu ích dať 3 rany a bol som dole ja som im iba minimum zobral ale ak sa rozhodneš že krajina hore bude veľká tak to môže ostať tak ako je. ;-)

Dúfam že dokončíš mód čo najskôr. Je to niečo nové pre fanušikov Gotika. Zatial neni žiadný mód ktorý by začínal v dole, samozrejme už je. :)
bobo502
Uživatel

Další