Menu

Gothic 2 L'HIVER Edition

Příspěvekod Vojta1122 » čtv 10. zář 2015 9:55:47 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Zdravím, mám takový zvláštní problém, z dobrých důvodů to píšu sem...

Nainstaloval jsem si teď nejnovější L'hiver a počítač mi to poněkud nestíhá. Snížil jsem pochopitelně viditelnost, ale zdá se, že by se ještě hodilo snížit rozlišení. A tam je právě kámen úrazu - mám tam nastavené to nejvyšší možné a za boha mi ho nejde snížit. Vždycky, když odenteruju nižší rozlišení, obraz jen "problikne" a zas se vrátí na nejvyšší (přestože hra v tu chvíli tvrdí, že je nastaveno nižší). Nepomohlo ani přenastavení přes Gothic.ini. Nevíte někdo, co s tím?
Vojta1122
Kronikář

Příspěvekod BBVenom » čtv 10. zář 2015 10:39:51 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
To môže byť vec módu ako takého, napr. že má pridané textúry definované len v HD;
Tiež je možné zakázať PC manipuláciu so súborom, čo ale môže viesť k pozoruhodným glitchom, alebo úplnému padnutiu hry...
Inak mi nič nenapadá :)
Add: O tomto móde nič neviem, takže preto zameranie len na systémovú stránku.
BBVenom
Uživatel

Příspěvekod Chidlink » sob 24. říj 2015 19:15:02 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Greg píše:Dolero si přál L'HIVER verzi jako mód, tak tady je :wink: .

Gothic 2 L'HIVER Edition.zip

Obsah stačí překopírovat do složky s Gothic 2. Je samozřejmě potřeba verze hry 2.6 s GothicStarterem. Ideálně pasuje na balíček českých módů.

marco5445 píše:Měl bych otázku na programátory :) šli by nějak vzýt ze hry zbroje (popřípadě i zbraně) a dat nějak do návratů?

Šli, ale mě se do toho nechce :D .

Díky moc, úplně jsi mě zachránil :D
Chidlink
Uživatel

Příspěvekod Loutiq » úte 19. led 2016 23:22:46 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Hrá nekdo z vas tento graficky nadherny mod? ja som teraz v druhej kapitole, plnim ulohu pre Garonda a musim povedat ze som nemilo prekvapeny z narocnosti tohto modu, autori hovoria o re-balance vsetkeho ale necakal som taky extremny miestami az frustrujuci re-balance! hram za magov, lvl 16, ale polny skodci ma daju na dve rany, vlastne cokolvek ma da na jednu dve rany, odolnosti zbroji su nulove, prakticky som nezaregistroval rozdiel medzi ruchom novica a ruchom maga, obratnost stoji hned od uvodu 10LP, mana, sila tiez, tabulky boli odstranene, bonusy za modlenie tiez boli upravene, spat nemozno n akejkolvek posteli, byliny su iba alchynisticke prisady, zdravie treba doplnovat jedlom a lektvarmi, 1 šíp stoji u obchodnikov 10 zlatych a pod., s dextercity 71 a mistrovskym mecom nedam poriadne ani skretieho samana, teda dam ale je to riadna drina - uvidim ako bude dalej ale nebyt diega tak rudne bane nemam sancu obehat sam
Loutiq
Uživatel

Příspěvekod Mud » úte 19. led 2016 23:39:28 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Čau, hrál jsem to v létě. Viz předchozí stránka. Ale skončil jsem prozatím někde ke konci druhé kapitoly. Jarkhendar ještě docela šel, ale HÚ bylo prostě hroznej záhul. Třeba s tím odstraněním teleportačních run mě autoři fakt zrovna moc nepotěšili. Vždycky nabíhat do hradu přes ty hordy skřetů :D .

Zrovna nepřátelé mi nijak silnější nepřišli. To jen ty zbroje jsou slabší no. Já spíš celou dobu pořád dost krachoval. Šel jsem cestu žoldáka/lučišníka a ta cena šípů... hrůza :D . Prodávat věci se prakticky nevyplatí.

K těm zbrojím. Už v první kapitole můžeš získat docela luxusní zbroj od cechu zlodějů, které se pak hned tak nějaká nevyrovná. Všechny zbroje si lze dále vylepšovat (naučí tě to nějaký kovář, teď si nevzpomínám kdo). No a pak je tam pár zbrusu nových zbrojí, na který se ale šíleně blbě shání materiál. Ta zbroj z trollí kůže je ještě v pohodě. Myslím že v pevnosti, kde sídlí kamenný drak je plán na výrobu zbroje z temné rudy, která je nejsilnější ve hře, ale potřebuješ na ní takovejch surovin :D .
Mám rád zvířátka
Mud
Uživatel

Příspěvekod Loutiq » stř 20. led 2016 6:34:41 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
no tak nejak, v zakladnej hre som nikdy nepouzival amulety, opasky ani prstene co pridavali k odolnostiam, tu je to skoro nutnost, no uvidim jak to pojde dalej, esteze baranidlo pri hrade je stale moj spojenec a mozem si v klude k nemu lakat vsetko z okolia hradu a expovat :-D napriklad aj premena na dracieho chnalavca nema uz vyznam kedze uz nevydrzi tolko ako v zakladnej hre, resp. vydrzi par svoriek vlkov a je po nom
Loutiq
Uživatel

Příspěvekod Loutiq » čtv 21. led 2016 12:44:33 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Tak som v 3 kapitole, patrac je pre mna menej nebezpecny nez dvaja cierny goblini, nakolko je ho mozne ubit tak ze sa nanho co najviac natlacim a on ma netrafi, co sa tyka teleportacnych run, tak tie uz nejake mam, cize toto osdstranene nebolo, konecne sa u obchodnikov objavili svitky ohniveho dazda, potrebujem ich na Dexterov tabor banditov /nepomohol som Gregovi/ a hned na to idem do addonworldu, btw. neviem kde je Lord Hagen, nie je na svojom mieste, namiesto neho tam stoji paladin /ten co uci magiu paladinov/, tak idem spravit addonworld a po nom tam snad uz Lord Hagen bude
Loutiq
Uživatel

Příspěvekod Mud » čtv 21. led 2016 16:36:42 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
S těma teleportačníma runama je to divný :D . Měl si je na těch klasických místech?

Jinak Lord Hagen je možná v té paladinské pevnosti nad Khorinisem. Nejsem si teď ale jistej. A nebo je tam Cedric. Vím že někoho z paladinů jsem hledal a našel ho tam.

V té pevnosti na jedné z těch věží je pak něco dobrýho. Už si nevzpomínám co, ale dost mě to pomohlo :D . Lze tam vyskákat (i když ne úplně snadno).

Jo a obzvlášť na ty gobliny se mi vyplatil luk :) .
Mám rád zvířátka
Mud
Uživatel

Příspěvekod Loutiq » sob 23. led 2016 21:43:25 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
teleportacne runy mam ku xardasovi, dal mi ju lester po prichode z HU, Lord Hagen (naozaj sa nachadza v paladinskej pevbosti nad zalivom) mi dal druhu, Pyrokar tretiu, ale ine nemam, orlan tiez nema v ponuke, neviem asi je to nejak tiez upravene, co sa tyka zbroje, ziadny kovar nema v ponuke vyucbu vylepsovania brneni, momentalne kocim addonworld ale vam poviem, je to riadna drina, nemat luk tak si neviem predstavit ako by som to dohral :-D
Loutiq
Uživatel

Příspěvekod Mud » sob 23. led 2016 22:28:17 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Aha, s těma runama, to bude ono. Já už se právě přes HU nedostal :D .

Jinak našel jsem seznam nových brnění + tady tahle diskuze je i celkem výživná na info o módu...
Mám rád zvířátka
Mud
Uživatel

Příspěvekod Loutiq » úte 26. led 2016 19:25:24 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
addonworld hotovy, beliarov drap som dal Saturasovi +10LP, konecne mam namaxovany luk a zacina to byt menej tazke :-D co sa tyka zbroji najsilnejsie je zatial ravenova zbroj (60/60/60), dalej sa mi podarilo vyrobit zbroj z Trollov, ale nema bohvieake odolnosti, vyrobu sa netreba ucit, staci aa naucit zaklad kovania a potom uz len mat nakres zbroje, idem dat opravit innosovo oko a letim do HU
Loutiq
Uživatel

Příspěvekod dragonranger » pon 08. úno 2016 20:30:17 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
dragonranger
Uživatel

Příspěvekod merio » čtv 07. črc 2016 14:57:44 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Zdravím, chci se vás zeptat. Máte taky někdo problém s craftem zbraní? Koupím si Steel Bar, ale když přijdu k Forge, v nabídce nic není (pouze END).
merio
Nováček

Příspěvekod Dolero » stř 17. srp 2016 21:08:42 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Hmm překlad L'HIVERu? Super, budu se těšit. Chci se akorát zeptat, jestli Warezzi vycházíš z oficiální Gothic 2 Gold češtiny nebo z té, co se dělala na fóru? :)
Valašská trojka: já, ona, slivovica
Dolero
Uživatel

Příspěvekod Nemrtvý rysec » čtv 13. říj 2016 19:17:00 » Re: Gothic 2 L'HIVER Edition
Dohrál jsem to taky s lukem
Nemrtvý rysec
Uživatel

PředchozíDalší