Menu

Die Vorgeschichte

Příspěvekod Tomas » ned 02. zář 2007 8:02:48 » Die Vorgeschichte
Co říkáte na tento docela krátký ale ČESKÝ mód ? mě se nevim proč ale líbí se mi snad nejvíc ze všech na webu , nejaky maly info http://www.dievorgeschichte.blog.cz :wink: PS : ten web je nedodelanej a dost tam toho chybí
Tomas
Uživatel

Příspěvekod Jespi » ned 02. zář 2007 9:38:18 » Re: Die Vorgeschichte
To je český mod???
tak proc se jmenuje německy???
Není to náhodou německý mod ke kterému udělali češi češtinu??
My eyes are blind but i can see...
Jespi
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » ned 02. zář 2007 9:40:55 » Re: Die Vorgeschichte
Jespi píše:Není to náhodou německý mod ke kterému udělali češi češtinu??

yop... ale to je snad detail :)
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod Cord » ned 02. zář 2007 14:51:07 » Re: Die Vorgeschichte
Tenhle mód mě bavil neuvěřitelně moc. Na to jak je malej ostrov je tam dost co dělat a díky tý velikosti je aspoň supr propracovanej.
Cord
Uživatel

Příspěvekod Tomas » pon 03. zář 2007 6:57:28 » Re: Die Vorgeschichte
jj to je , ja když si ho zahraju znova tak mě třeba ještě furt baví a znám ho na zpamět
Tomas
Uživatel

Příspěvekod gorejsi » pon 01. říj 2007 13:39:01 » Re: Die Vorgeschichte
fakt parádní mody jsou Piratenleben a Jaktyl, Khorana Prolog taky ujde. Die Vorgeschichte je ale taky parádní :)
jsem zpět
gorejsi
Uživatel

Příspěvekod Morbid80 » pon 03. pro 2007 14:18:10 » Re: Die Vorgeschichte
Existuji další české módy jako je Die Vorgeschichte (na gothic 1,2,datadisc)?
Nemůžu se nikde dopídit zda na ty zde zmiňované je čeština nebo ne a Německy neumim.
Morbid80
Nováček

Příspěvekod fopa » úte 04. pro 2007 13:14:36 » Re: Die Vorgeschichte
jó, tenhle mode jsem dohrál asi před dvěma týdny, možná trochu dýl... fakt dost ěm bavil, ael jedno nechápu - je normální, že v tom modu je tak šíleně malá dohlednost? :roll: jde o to, že když jsem měl plnou dohlednost (tedy 300%) a stoupl si na tu největší skálu, tu co je nad polem kde pracuje váš otec, tak jsem sice viděl celý ostrov jako na dlani, ale stromy, lidi a takoýv věci jsem vůbec neviděl! chci tím říct, že jsem viděl jen mapu, nic víc, živý svět mi mizel už na neuvěřitelně malozu vzdálenost... bylo to někdy docela o nervy když jsem utíkal před nějakým monstrem, najednou jsem zastavil a až pak se přede mnou objevil strom :roll:
fopa
Uživatel

Příspěvekod El Kamil » sob 08. pro 2007 10:21:14 » Re: Die Vorgeschichte
jsou tuším dva druhy dohlednosti... dohlednost světa (tus měl asi na max a viděls celý ostrov) a dohlednos t předmetů (vegetace, baráky atp)... a tus měl asi dost malou, měla by být nastavitelná na stejném místě jako dohlednost světa a když ne, tak v ini souboru
Obrázek Obrázek
El Kamil
Velkovévoda panství Česko-Gothického

Příspěvekod fopa » sob 08. pro 2007 12:07:33 » Re: Die Vorgeschichte
ajo, problém vyřešen, děkuju... bylo to v tom, že ta druhá dohlednost o kterés mluvil se v options menu jmenuje "Zvýraznění předmětů" nebo tak nějak a to jsm měl nastavený na minimum, páč jsem si myslel že to určuje to, jak moc ti budou předměty a postavy svítit když je máš označené, což bylo kvůli komiksu docela nežádoucí :D
teď už je to v poho... ;)
fopa
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » sob 05. črc 2008 6:25:30 » Re: Die Vorgeschichte
Je to opravdu pěkný mod. Docela jsem se při hraní bavil a užil jsem si to. Nejvíc mi dal zabrat ten úkol s tím plevelem. Já ho v tý vysoký trávě nemohl najít! :wink:
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Greg » stř 09. črc 2008 16:39:00 » Re: Die Vorgeschichte
Fakt dobrý mód. Někdy to bylo sice trochu o nervi (třeba když jsem trhal plevel), ale většinou super. Je hrozná škoda že je tak krátký. Když jsem asi po 2 hodinách mód dohrál, měl jsem jen 6. úroveň :evil: . Asi nejvíc mě na něm vadilo, že věci měly při prodávání 50x menší hodnotu. To si teď začínám říkat, že v normál Gothic sem na to ještě opravdu hodně dobře.

Chtěl bych se zeptat, jestli se dá nějak vyhrát ta soutěž v chlastání? I když jsem vypil ten lektar proti opilosti tak sem jí prohrál...

Dál by mě zajimalo, k čemu je svěcená voda co mi dá Salvador za lektvar proti svědění?

Taky pořád nemůžu vyhnat z hlavy myšlenku, jak porazit ty skřety. Podařilo se to někomu?

Dál by mě zajimalo, jestli se dá vyrábět i nějaký jiný luk, než ten jeden.
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod Akathos » čtv 10. črc 2008 7:57:43 » Re: Die Vorgeschichte
Tento mod se mi líbí ze všech modifikací nejvíce hrál jsem život pirátů ale připadalo mi to nějak nezáživné .Nejvíce se mi zde líbyll nový systém Alchimie , potom lov ,vyrábění luků atd .
Kdyby se našlo pár lidí co tomu rozumí (gothicz.net team) mohla by se tato modifikace dobře zakomponavat i do ostatních dílů např s několika vylepšenímy atd
Akathos
Uživatel

Příspěvekod Lucanus » čtv 10. črc 2008 19:32:41 » Re: Die Vorgeschichte
Greg píše:Fakt dobrý mód. Někdy to bylo sice trochu o nervi (třeba když jsem trhal plevel), ale většinou super. Je hrozná škoda že je tak krátký. Když jsem asi po 2 hodinách mód dohrál, měl jsem jen 6. úroveň :evil: . Asi nejvíc mě na něm vadilo, že věci měly při prodávání 50x menší hodnotu. To si teď začínám říkat, že v normál Gothic sem na to ještě opravdu hodně dobře.

Chtěl bych se zeptat, jestli se dá nějak vyhrát ta soutěž v chlastání? I když jsem vypil ten lektar proti opilosti tak sem jí prohrál...

Dál by mě zajimalo, k čemu je svěcená voda co mi dá Salvador za lektvar proti svědění?

Taky pořád nemůžu vyhnat z hlavy myšlenku, jak porazit ty skřety. Podařilo se to někomu?

Dál by mě zajimalo, jestli se dá vyrábět i nějaký jiný luk, než ten jeden.

Tak ten luk je tam na výrobu snad jen jeden. Na žádný jiný jsem nepřišel, ale třeba jich i bude víc. A hra mi nabízela, že můžu vyrábět i kuše, ale pořád mi to nějak nešlo. Chci se jen zeptat, jestli někdo neví, jak by to šlo.
No a ti skřeti zas tak těžký nejsou. Chce to je vylákat po jednom, pak ho natlačit ke stěně a sekat ostošest. Takhle jsem je udolal všechny.
Lucanus
Zasloužilý člen fóra

Bydliště: Rozlehlé sály, tonoucí ve tmě hluboko pod Sopečnou pevností

Příspěvekod Apofis » pon 19. led 2009 19:47:56 » Re: Die Vorgeschichte
Dovolím si říct, že je to velmi příjemný mód ... zahrál jsem ho v rámci jednoho dne a bavil mne :)
Apofis
Uživatel

Další