Menu

Temná magie (Dunkle magic)

Příspěvekod Admin » pon 23. črc 2012 22:19:02 » Temná magie (Dunkle magic)
Dnes, 23.7.2012 byla na našem webu představena modifikace Temná magie.

Hráli jste? Zkoušeli jste? Pište vaše dojmy a zážitky z modifikace.

Modifikace Temná magie je zasazena do vlastní hry Gothic 2. Jedná se pouze o rozšíření k základní hře. O příběhu asi moc mluvit nebudeme, protože tato modifikace ten původní z Gothic 2 nemění. Takže se spíše podívejme, jaké novinky nás čekají: Ve hře jsou nyní i další dvě frakce, ke kterým se můžete přidat. A to sice Nekromanti a Temné válečníci. Dále modifikace přináší 11 nových NPC postav, nová zvířata (puma, aligátor...), nové questy, nová kouzla, zbraně, zbroje a runy. Do módu byla dále implementována výdrž, regenerace života a many a další novinky.
Pravidla fóra | Důležité informace | Poslat zprávu vedení fóra

Tento účet slouží čistě k potřebám vedení zdejšího fóra a nepředstavuje žádnou konkrétní osobu. Pokud máte jakékoliv dotazy či jiné problémy, obraťte se na patřičné administrátory a moderátory z našeho týmu.
Admin
Obecný účet vedení fóra

Příspěvekod Delicius169 » úte 24. črc 2012 4:56:08 » Re: Temná magie (Dunkle magic)
Dle těchto věcí co jsou tu vypsané mi to dost připomíná Návraty. Jen tak náhodou, nečerpali autoři Návratů taky z této modifikace?
Zuby
Delicius169
Uživatel

Příspěvekod Mike1 » úte 24. črc 2012 9:30:59 » Re: Temná magie (Dunkle magic)
Viď? Ano, je to dost možné. Ale není to tak velké, a je to opravdu... menší modifikace.
Mike1
Trvalý ban

Příspěvekod Gothic12 » úte 24. črc 2012 10:02:11 » Re: Temná magie (Dunkle magic)
Možno si to aj zahrám, už len z toho dôvodu, že je to o Tenmých 8-) Ale problém je to, že je to v nemčine.
Gothic12
Trvalý ban

Příspěvekod Aeternitas » úte 24. črc 2012 21:52:12 » Re: Temná magie (Dunkle magic)
Mam trosku problem:

1) co to je dunkle magic? Predpokladam, ze se jedna o tuto modifikaci. Dunkle Magie = Dark Magic :)

2) kdyz kliknu na ten odkaz v prvnim postu, dostanu toto:

Kód: Vybrat vše
Avertissement : Un problème a été détecté sur cette page.
www.gothicz.net fournit du contenu provenant de gothic.herniweb.cz, un site connu pour distribuer des logiciels malveillants. Votre ordinateur pourrait être infecté par un virus si vous consultez ce site.
Google pense qu'un logiciel malveillant pourrait être installé sur votre ordinateur si vous continuez. Nous vous conseillons de ne pas continuer, même si vous avez déjà consulté ce site auparavant ou si vous avez confiance en celui-ci. Il se peut qu'il ait été piraté récemment. Réessayez demain ou utilisez un autre site.
Le site gothic.herniweb.cz a déjà été informé qu'un logiciel malveillant a été détecté sur ses pages. Pour plus d'informations concernant les problèmes rencontrés sur gothic.herniweb.cz, consultez notre Page de diagnostic de navigation sécurisée Google.

Si vous êtes conscient que la visite de ce site peut être préjudiciable à votre ordinateur, vous pouvez poursuivre quand même.

Pouzivam francouzsky prohlizec, proto ta hlaska ve francouzstine. Nicmene se tam pise, ze ona stranka obsahuje zavadne skodici soubory, atd
Obrázek
Aeternitas
Uživatel

Příspěvekod Emperor » pát 03. bře 2017 8:55:04 » Re: Temná magie (Dunkle magic)
Tak jsem vyzkoušel tento mod a musím říct, že je celkem zábavný. Hlavně se mi líbí fakt, že vyvolaní pomocníci (goblinní kostlivec, kostlivec, kamenný strážce, golem, ...) vydrží dokud je sami neodvoláte nebo dokud neumřou. Od třetí kapitoly si můžete vybrat, jestli pokračovat za mágy a získat silnější pomocníky (golemy, démony, armádu temnot), nebo se dát cestou bojovníka (i tak můžu vyvolávat dosud naučené, tedy třeba kostlivce). Zvolil jsem cestu bojovníka, protože jsem byl zvědavý na nové zbraně, které si můžu vylepšovat a navíc jsem si sám mohl vyrobit zbraň, která saje nepřátelům životy, takže se, jsa zraněn během boje, mohu doléčovat.
Obrázek
Emperor
Moderátor