Menu

Gothic Multiplayer - Diskuse

Příspěvekod Xko » ned 25. bře 2012 4:35:37 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
kamos scriptuje svuj vlastní GMP, podle toho co mi dneska bylo receno tak temer dosynchronizoval magii coz trvalo znamymu GMP teamu rok, Mainclain zacal svuj GMP nedavno, nvm jak dlouho bude trvat nez to dodela ale bude to stat zato.
Xko
Uživatel

Příspěvekod g1g2g3 » ned 25. bře 2012 16:28:16 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
no tak to by byla paráda se konečně zbavit na gmp závislosti na polských sousedech...stále informuj jsem na to zvědav :-)....PS:pokud mě někdo poradí jak vytvořit na gmp server aby běžel nonstop at napíše udělám to

ještě něco...docela bych byl rád kdyby se někdo z gothic net začal gmp trošku věnovat a udělal nějakou reklamu...je spousta hráču co hrály gothic ale o gmp neví..Na gmp hrajou všelijaký národnosti ale čecha se tam téměř nedá potkat...gmp prošel spousta změnama...dokonce na některých serverch jde hrát i za orky,nebo pomocí run se daj už vyvolat kostlivci kerý vidí i spoluhráči...synchronizace se rapidně zlepšila magie je plně synchronizovaná...Pro nainstalování si musíte gmp klient znova stáhnout nejnověší verzy...ze stránek http://www.gothic-multiplayer.com .stránky jsou opět funkční.....a ocenil bych opravdu nějakou tu menší reklamu ze strany gothic net....a projevení zájmu...chápu že je málo času....jo a doporučuju server enkawla...kolem 19:00 je tam dost lidí ...a není to tam rozdělené na třídy

další muj poznatek....Nevím proč ale Poláci kicknou každého kdo nemluví polsky...dokonce mě i nadávali když zjistily že jsem Čech...ale na německý a Uk servrech slušně pozdraví a jsou rádi za každého hráče....divné

edit:vyřešeno s týmem GMP
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod g1g2g3 » pon 26. bře 2012 20:21:21 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Tak se mi podařilo kontaktovat gmp tým před chvílý s mojí mizernou angličtinou jsem se domluvil...nevím jak jinak někoho mám kontaktovat než forem ale gmp jsou ochotni spolupracovat s gothic fan site....doufám že sem někdo napíše mám kontakty přímo na lidi z projektu gmp....prý by se tam udělalo i české forum...PROSIM OZVĚTE SE NĚKDO SEM NA TO SÁM
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod Morrisst » úte 17. črc 2012 21:24:57 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Mohu doporučit server "Enklawa Team DM", hraje se tam deathmatch 4 týmů na hradě v kolonii, dost sranda :-)
Morrisst
Uživatel

Příspěvekod Xko » stř 18. črc 2012 18:03:29 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
lidi se do toho nepohrnou kamo, aspon ne do doby nez vyjde to novy zazracny update. (ani ne tak update jako spis uplne novy gmp, protoze stary je hacknuty Risenem ze... a kazdej blbecek ma jeho trainer se kterym pozabijej cely servery a pote zamrzne hra, a bany nepomahaj protoze maj dynamicky IP. :roll: )
Xko
Uživatel

Příspěvekod Garvell » úte 06. lis 2012 14:21:28 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Já vám nevím...má cenu to stahovat?
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod Xko » úte 06. lis 2012 19:17:39 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
tak to zalezi na uhlu pohledu, jestli je ti 10, umis polsky a rad bijes imaginarni monstra tak jo

stale se ceka na to update ktery ma vyjit kolem vanoc, uvidime no.. NPC to neprinese...

ja to hraju skoro denne na pvp serverech, nejcasteji Enklawa Oblezenie

na druhou stranu konkurence uz NPC ma, takzvane GMPA je volne ke stazeni na http://gmpa.com.pl/download.html

osobne to nehraju z duvodu nenavisti vuci autorovi, ktery vytvoril trainer/hack a volne ho rozdal, diky nemu jsou v GMP cheateri kteri zabijeji kazdeho na serveru stisknutim tlacitka a pokud neni zablokovany item drop tak dokazou vsem zmrazit hru.
Xko
Uživatel

Příspěvekod Garvell » stř 07. lis 2012 10:53:16 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Tak si to stáhnu...je mi víc než 10 ale polsky neumím :)
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod Xko » stř 07. lis 2012 23:54:55 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
zkrátka, jediný na co je GMP dobrý (ani ne tak dobrý jako spíš dostatečný) jsou bitvy hráč proti hráči.

jenže ber to tak že hraješ s polákama, a když se s něma nemůžeš domluvit tak si v háji, ocitneš se v situacích kde jich na tebe jde 5 a ty jsi sám, a pokud nemáš nějakej plán jak tyhle ovce rozdelit tak si znova v háji.

ale nějakýho toho respektu se tam docílit dá.. buď z přátelství nebo strachu, pokud jsi dobrý bojovník tak se neztratíš

ale ta aktivnost na pvp serverech je špatná poslední dobou, každý pátek bývávalo 50+ lidí v čase 21:00, naposledy téměř 70, a teď nic, a přez den je to ještě horší
Xko
Uživatel

Příspěvekod Garvell » sob 10. lis 2012 11:08:40 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
A na jakém serveru hrajete?
Já vyzkoušel asi 6 serverů a na každém jsem dostal ban :lol:
I am back!
Garvell
Uživatel

Příspěvekod El RoMe » sob 10. lis 2012 13:19:39 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Garvell píše:A na jakém serveru hrajete?
Já vyzkoušel asi 6 serverů a na každém jsem dostal ban :lol:

Rozhodně nejsi jediný :)
El RoMe
Uživatel

Příspěvekod pátrač » sob 10. lis 2012 18:54:05 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Kdyby byla nějaká větší akce.
Naposledy upravil pátrač dne pát 16. lis 2012 11:47:11, celkově upraveno 1
fuck off
pátrač
Uživatel

Příspěvekod El RoMe » pon 12. lis 2012 14:55:20 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Tak jsem to nainstaloval a asi zase rychle odinstaluji ...na každém serveru dostanu ban na hodinu...po hodině znova ...
ale ani nic neudělám...vždy se přihlásím na postavu vše je v poho potvrdím entrem a mám ban! :x
El RoMe
Uživatel

Příspěvekod Xko » pon 12. lis 2012 23:32:50 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
njn, hadam ze si vesel na RP server a vybral si class ktery neni dostupny novym hracum
(kdo jde na polsky RP, plytva casem, tu neni co vic ktomu dodat)

jinak spatne zpravy, jediny slusny PVP server je offline na neurcito a snim i muj server ktery byl spusten na jejich vps.

mimochodem, mam takovy napad.. co takhle sraz v gmp? treba v sobotu v 10:00? (na jaky server se pujde se domluvime pozdeji)
Xko
Uživatel

Příspěvekod Garvell » úte 13. lis 2012 11:18:03 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Pokud myslíš za týden tak to mám čas ale lepší by to bylo večer...
I am back!
Garvell
Uživatel

PředchozíDalší