Menu

Gothic Multiplayer - Diskuse

Příspěvekod Xko » pát 16. lis 2012 15:28:47 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
:lol: njn neni to souzeno
server v haju, a zadna ucast asi

dneska sem hral na enklawe s trema cechama, dali sme si ferovy TDM s polama, dostali smradi :lol: ono to RP jim vubec neprospiva

napadlo me, co takhle se schazet denne/tydne, rekneme na enklawe(ktera je momentalne hostovana jinou osobou takze zalozit server nemuzu, casem se to snad zmeni) v 20:00 nebo jiny cas, navrhnete cas ktery by vam sedel
Xko
Uživatel

Příspěvekod pátrač » pát 16. lis 2012 16:04:52 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Jo, hezky jsme si zahráli :D 20:00 mi vyhovuje, krom čtvrtku a pondělí.
fuck off
pátrač
Uživatel

Příspěvekod Alvares » pát 23. lis 2012 16:49:12 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Tak to pojďte dát ještě jednou třeba za týden aby se stihlo přihlásit víc lidí.
Alvares
Uživatel

Příspěvekod pátrač » čtv 13. pro 2012 20:19:56 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
GMP off? vždycky mi to vyhodí chybu o nemožnosti připojení
fuck off
pátrač
Uživatel

Příspěvekod ondra/drsnak) » sob 09. bře 2013 15:43:56 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
mně pořád nejde multyplaer na gothic 2 nh :(
ondra/drsnak)
Nováček

Příspěvekod g1g2g3 » stř 05. čer 2013 16:16:07 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Ahoj ahoj,rozhodl jsem se,že vás zde každý týden budu informovat jak gmp pokračuje :)...od vydání se toho spousta změnilo,dokonce vyšly dva ruzné GMP,které se nyní spojily v jeden a vývojáři obou GMP pracujou spolu ted na jednom projektu.Osobně si myslím,že je to lepší a můžeme v budoucnu čekat více aktualizací a spousta novinek v GMP..A jinak co je nového ted?Synchronizace není špatná,na servrech jsou už i booti a questy.Osobně jsem ted narazil na server Mordan PL a nemohu si ho vynachválit.Děláte si tam svou postavu jako v klasickém mmorpg a postup ve hře se ukládá.Samozřejmě je nutná registrace na foru uvedeného servru,kde jsi uděláte svůj učet s ID a heslem jako například u WOW.Stručně popíšu jak to tam vypadá...Začnete s téměř holou postavou lv0 bez naučených dovedností.Každá dovednost co se chcete naučit stojí zlato a zkušenostní body..Takže musíte expit vydělávat a učit se jako v klasickém MMORPG..je tam možnost obchodovat s ostatníma hráčema,Ve městě jsou stánky,kde je možnost zakoupit zbrane a zbroje,jsou tam postavy které od vás vykupujou ruzné harampádí co nadropujete z příšer...atd...Je tam udělaný dobrej respawn monster a z každého monstra něco pade..Když se třeba naučíte stahovat zvířata,ve městě je lovec,který od vás koupí trofeje.Je tam i možnost chytání ryb,které od vás pak vykoupí rybář..Tímto zpusobem co popisuji se dá vydělávat a je toho mnohem víc ale hraji to jen chvíly tento server a vše ještě prošlé nemám..Kdo hrál mmorpg at už jaké koliv,tak mohu říct že Gothic se k tomu hoodně přiblížil a stále se to zlepšuje...no nic jsem v práci a nemám moc času tak zase za týden...pokud někdo bude chtít poradit s čímkoliv napište na skype g1g2g3g4g57 tak ahoj!
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod pátrač » sob 29. čer 2013 18:33:31 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Tak, dostal jsem přístup do uzavřené bety německého RolePlay multiplayeru a nemůžu si to vynachválit. Natočim takový menší představení serveru a pak to sem hodim :)
fuck off
pátrač
Uživatel

Příspěvekod Genessis » ned 21. črc 2013 14:12:28 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Ahoj a kde to stáhnu? :D
Genessis
Uživatel

Příspěvekod irendie » sob 03. srp 2013 12:28:36 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Genessis - gothic-multiplayer.com
irendie
Uživatel

Příspěvekod g1g2g3 » pon 16. pro 2013 20:04:29 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Ahoj všem,GMP mrtvej rozhodně není,momentálně by měla být nejdele v lednu dokončená finální verze GMP,stránky opět fungujou (gothic-multiplayer.com) kompletně v novém kabátě,dokonce je v plánu i český server,plánuje ho - GCore.cz - Herní portál a magazín ....na faceboku si najděte Gothic Multiplayer CZ/SK a tam se už dozvíte více :) škoda jen,že se gothicz.net nevěnuje trošku i tomuto modu,poslední dobou je tu k vidění jen fanart a tyto stránky navštěvuju pravidelně obden od jejich vzniku,nejen já bych to uvítal ale určitě i spousta jiných fandů gothic serie.Každopádně je něco jiného když se oběví novinky na stránce než tady na foru a určitě by to gothic oživilo,jediný problém co gmp má,je malá reklama u nás v ČR a tato sránka je pořád nejnavštěvovanější,co se týče gothic serie a věřím tomu,že by to tu trošku určitě ožilo
g1g2g3
Uživatel

Příspěvekod Xko » pát 13. čer 2014 8:27:22 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Panove muj server bezi asi uz 2 mesice a neni tu moc hracu, hlavne v pracovnich dnech, chce se nekomu stahovat tuhle verzi gmp a zahrat si?
Xko
Uživatel

Příspěvekod MordragCZ » sob 19. črc 2014 3:51:49 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
Chci se zeptat funguje to ještě? Jestli jo mužete mi prosívás někdo poslat jak to mám zprovoznit? Děkuji
MordragCZ
Uživatel

Příspěvekod Xko » sob 16. kvě 2015 17:18:33 » Re: Gothic Multiplayer - Diskuse
co je noveho ve svete gmp:
Risenovo G2MP prodano nejakym pobudum, komunita se presunula zpet na GMP
GMP padlo(nebo spis zmrzlo), komunita se presunula na GothicMP.org
2 lidi delaji na Gothic Online (Gothic 1)[/spoiler]

EDIT: par mesicu od doby kdy jsem to tu postnul Prof zrusil GothicMP.org forum i serverlist a tim podporu pro GMP od Risena, takze gmp je mrtvy ale Gothic Online (G1, G2 a ted i dokonce G3) je nadale tu http://gothic-online.com.pl, ovsem cely forum je polsky, ja svoje vps uz nemam, takze zadny dobry servery tam asi nebudou... ale kdyby to nekdo chtel zkusit, tak do toho.
Xko
Uživatel

Předchozí