Menu

Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]

Příspěvekod tonyskate » sob 24. dub 2010 20:38:58 » Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Wanderer - In the Enemy’s Rear je ruská modifikace, jež už byla vyvinuta před nějakým rokem, ale nyní bude k dispozici německá verze a s jejím autorem sem již začal domlouvat českou lokalizaci, textů je docela dost, takže by to bylo třeba překládání na měsíc a víc, ale zase až tak moc toho není, stále toho není víc, než u Temných Tajemství. Pokud tedy předběžně máte zájem o překlad, tak pište do tohoto topicu. Bohužel se nesehnali lidi, takže překlad byl zrušen, ale znovu sem dávám tento topic, protože polská komunita je asi tak milionkrát aktivnější a udělali polský překlad a v tomto jazyce si alespoň mód ''trochu'' zahrajete.

O módu:

Wanderer se odehrává v blízké budoucnosti (nebo minulosti). Americký super špión (Wanderer) je pod krytím tuláka vyslán do Ruska. Tady je jeho úkolem zjistit vše o zbraních hromadného ničení, jež se vyskytují pouze zde. Demokracie už dávno vládne téměř v celém světě, jen tady v tomto temném koutě planety není vymalováno oranžovou barvou, na označení bývalé hrozby. Všechno jde hladce, dokud se hrdina nesrazí s Ruskou nynější realitou. Výcvik ve špionážní škole vůbec nepomáhá, činy místních obyvatel nemají žádné rozumné vysvětlení a logika našeho špiona uvázla na mrtvém bodě...

Wanderer v bodech:
- originální atmosféra, která ještě nikdy nebyla propojena se světem Gothic
- šílený humor, questy parodující filmy, události ze života a vtipy
- 3 nové lokace
- nové předměty, nová monstra a odlišné nové obličeje
- přes 50 nových questů a přes 100 NPC postav
- hrací doba přes 30 hodin
- skutečné zbraně boje zblízka (láhve, pálky...)
- dva druhy střelných zbraní lehké - pistole, pušky a těžké - granátomet, plamenomet atd.
- různé postavy jako politici, celebrity a filmové charaktery

Jakákoliv podoba se skutečnou postavou není náhodná a vše je zde účelné. Mód obsahuje násilí a ostrý jazyk, no prostě rusáci :-).

Screenshoty
DOWNLOAD

Polština ZDE nebo ZDE
tonyskate
Moderátor

Příspěvekod Greg » sob 24. dub 2010 20:56:24 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Jo jeden z nejlepších módů, které znám. Všem vřele doporučuji :wink:
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kosny666 » ned 30. kvě 2010 18:46:29 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Mohli byste sem hodit jinej link na stahnuti ... na WOG jsem to nenasel a tenhle odkaz mi nejde
kosny666
Uživatel

Příspěvekod Greg » ned 30. kvě 2010 19:59:33 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Obrázek
Greg
Zasloužilý člen fóra

Příspěvekod kosny666 » ned 30. kvě 2010 21:11:22 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Dik ;)
kosny666
Uživatel

Příspěvekod vrabčanda » ned 24. říj 2010 13:45:28 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Mám porblém, Stáhl jsme toto a potom polštinu. Nainstaluju ji, ael nefenguje mi, jke to stále v ruštině a ruština opravdu není můj obor.
.-.Štýl.-.
vrabčanda
Uživatel

Příspěvekod Lordan » úte 09. lis 2010 18:04:37 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
vrabčanda píše:Mám porblém, Stáhl jsme toto a potom polštinu. Nainstaluju ji, ael nefenguje mi, jke to stále v ruštině a ruština opravdu není můj obor.

Mám úplně stejný problém. Kdyby tam alespoň nebyla ta azbuka. :(
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lordan
Psanec

Příspěvekod mark56 » pon 23. led 2012 23:31:13 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Na to mam jednoduchú radu :wink:
Obrázek
Naučiš sa to za jeden deň. Slová su podobne do polstiny , cestiny i slovenciny :wink:
mark56
Uživatel

Příspěvekod Lovec-mag » úte 24. led 2012 0:59:32 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
he he, tak azbuku umím ze školy taky, jenže málo slovíček je podobných češtině... moc ti to nepomůže asi. I když něco bys pochytit moh :)
Jen když se přestanete bát smrti, nebojíte se žít!
Ten, kdo překoval meče na pluhy, bude orat pro toho, kdo tak neučinil.
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c&feature=related
Lovec-mag
Uživatel

Příspěvekod Truhlář » pon 18. lis 2013 19:29:43 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
Kdyby vám nefungovali tyhle odkazy, (jako že mě nefungujou) tak si to stáhněte z téhle stránky.
Je to oficiální fórum polského překladu.
urráá....uráá za baťušku Stalina!
Kdo četl pochopil, kdo nečetl pochopil špatně.
Truhlář
Uživatel

Příspěvekod klarent » stř 25. čer 2014 21:01:32 » Re: Wanderer - In the Enemy’s Rear [RU/PL]
zdar, pokud je tu někdo kdo wanderer hraje nebo hrál nevíte náhodou kde mám po vymlácení zombíků ve starým domě (tam kde jsem hledal kulibina) hledat Fritze, potom co sem oznámil vybití zombíků tak někam zmizel a teď ho mám v úkolu vyzkoušet gilotinu najít. Taky by se mi hodil návod na získání klíče od zamčenýho pokoje v tom starým domě(už jsem získal ten starej deník co mi přidá 2 k maně) v deníku mám zápis že bych si ho měl prostudovat nebo tak něco.
Předem dík
klarent
Nováček