Menu

Proběhnutí si hořícího města v Caldeře

Přišli jste na nějaké zajímavé tipy a triky? Pokud ano, pište sem..
Příspěvekod exiton » čtv 17. kvě 2012 20:30:46 » Proběhnutí si hořícího města v Caldeře
Nelákalo vás se podívat k ruinám a budovám, které v Caldeře(výchozí město) hoří? Kdyz jsem viděl mapu,tak sjem si rikal, ze to musí nějak jít. A taky že jo. Když se dostanete do lepší čtvrti (ta oblast kde je Maugerato, a Rada), tak stačí vyběhnout před budovu, kde Rada sídlí, a při pohledu na vchod, tak po pravé straně je paní u tržnice a za ní kousek je mříž. Nezkoušel jsem se přes to dostat pomocí kostěné ruky (amulet proti Maře) ale zkusil jsem si stoupnout k ní čelem, a pustit opičku a hle, opička je za mříží a vesele můžete běhat po další části města. Já jsem si to proběhl opravdu celé, vyběhl jsem s ní až nahoru, probíhal ohněm, koukal na celou oblast a bylo to supr :-)) jedinej problém je, že si před vypuštěním opičky dejte SAVE, protože se opička jaksi zpátky nedá vrátit :)) leda smrtí.

Tak kdo by měl chut na něco nového, když už hru dohrál, mohu doporučit, je to pěkná atmosféra :)
exiton
Nováček

Příspěvekod Kočičák » úte 22. kvě 2012 17:18:38 » Re: Proběhnutí si hořícího města v Caldeře
Tak sem se s opičkou podíval na trosky hořící Caldery, a nějak se nemůžu zbavit dojmu, že mně to připomíná Setarrif ze základní Arcanie. Je to dost velky a ta krajina mně přinde taková moc tvarovaná, kdyby to měla byt jenom kulisa za městem, tak to nebude tak propracovany. Možná je to ale jenom můj dojem.
Stejně by ale bylo zajimavy normálně se podívat někam dál do staryho světa jak to tam vypadá a třeba se i setkat s jedním z titánských lordů, třeba Samuelem nebo Ursegorem. To by ale musel byt datadisk nebo něco podobnyho.
Kočičák
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » čtv 16. srp 2012 15:41:00 » Re: Proběhnutí si hořícího města v Caldeře
Je to pecka .. Zkoušel jsem vylézt na tu lávovou horu, nicméně jen jednou a co mi umřela tak už jsem se o to nepokoušel. Docela mi přijde paradox, že se to nesnaží uhasit nebo, že nechytne i Caldera. To je takovej věčnej oheň .. :D :D
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Já našel jednu takovou lukrativní možnost jak se tam dostat s postavou bez potřeby opičky :D :) :wink: :twisted:

Tady je návod:
https://www.youtube.com/watch?v=jRkz3iY52qU
Dragnhunter
Uživatel