Menu

Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod gomez518 » pon 19. srp 2013 15:16:56 » Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana
Mám problém, dostal sem ukol najít posádku do lodě na mečovém pobřeží, klíč má sebastian, ale nejde mi od něj ten klíč ukrást, i dkyž tu schopnost mám, dycky řekne něco že ho nemám rušit a nic víc nejde, neukáže se mi možnost prohmatat kapsy...takže tím pdáem mi nejde osvobodit toho piráta Hawkinse. děkuju za radu
gomez518
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pon 19. srp 2013 19:22:54 » Re: Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana
To je dost zvláštní možnost by tam měla být. Jde o to, že jdeš k Sebastianovi, ten tě pověří vyslechnout Hawkinse, ty ho vyslechneš a slíbíš mu, že mu pomůžeš ze žaláře, jdeš za Sebastianem, řekneš mu o Hawkinsovi, co chtěl slyšet a štípneš mu klíč (musíš mít dostatečnou úroveň) a bez problému by to mělo jít štípnout.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod sleeper » pon 19. srp 2013 21:13:44 » Re: Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana
Nemusíš ho kradnúť. Na veži pri bráne je delo ktoré mieri na vežu v ktorej je Hawkins - z toho vystrel do veže a voilá = "úkol splněn"!
sleeper
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » pon 19. srp 2013 21:30:20 » Re: Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana
No tak vidíš, to jsem naprosto netušil :-) Pěkný tip
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Jémák » pon 19. srp 2013 21:47:13 » Re: Hawkins- nejde mi vzít klíč od sebastiana
ano, ta možnost s dělem tam je - ta je ale spíše taková jistící - kdyby hrdina neměl úroveň. Pokud se však chce hráč vydat cestou zlodějiny, neměl by v tom být problém - stačí obejít ostrov, posplňovat a pozabíjet co jde a pak nacpat body.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1