Menu

oslobodenie Larga.

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Michal78 » čtv 18. črc 2013 12:58:43 » oslobodenie Larga.
Mám otázku. Largo sa da oslobodiť iba na začiatku hry, alebo aj potom , ked sa odplavím na ten ostrov a po čase sa vrátim ? Jasom to urobil tak , žesom mu nevyhovel a peniazesom mu nedal
Michal78
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14. črc 2013 19:53:28

Příspěvekod Jémák » čtv 18. črc 2013 13:16:13 » Re: oslobodenie Larga.
Na začátku hry myslíš úplně na začátku, kdy mu dáš na Caldeře peníze za to, že tě naučí plížení? Normálně ho osvobodíš na ostrově Tacarigua, kdy ti zadá úkoly s nalezením jeho věcí a sehnáním paklíče..

pokud jsi myslel až po odplutí z ostrova Tacarigua, tak by v tom asi neměl být problém - vyzkoušené to tedy nemám, já ho osvobodil vždy jak to šlo, ale dle mého to půjde i po tom, co se na ostrov opětovně vrátíš..
Uživatelský avatar
Jémák
Crysis fighter no. 1
 
Příspěvky: 7757
Registrován: sob 01. zář 2007 8:29:11

Příspěvekod Liflaen » pon 29. črc 2013 8:07:56 » Re: oslobodenie Larga.
No hlavně jde o to, že Steelbeard na to tuším bere zřetel, že si ho osvobodil, máš to jako plus, že chceš k pirátům. Navíc páčení se hodně hodí.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Liflaen
Voodoo čaroděj
 
Příspěvky: 942
Registrován: sob 11. srp 2012 15:31:54
Bydliště: Středočeský kraj


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé