Menu

Muškety

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod CholMa » pon 20. kvě 2013 16:41:45 » Muškety
Zdar. Tohle téma jsem tady ještě nenašel tak založím nové.
Přidal jsem se k domorodcům před zabitím crowa. Teď už jsem dost daleko ve hře, jdu si pro poslední artefakt. Dají se někde sehnat, koupit muškety? Nikdo z inkvizice mi je nechce prodat. Napadlo mě zabít nějakého protektora a ukrást mu ji, (bohužel tohle není Gothic) a nebo si dát střelné zbraně na 6 a naučit se výrobu zbraní, ale nevím jestli se dá mušketa vyrobit. DOcela rád bych si s ní zastřílel.
Obrázek
CholMa
Uživatel

Příspěvekod Jémák » pon 20. kvě 2013 18:10:54 » Re: Muškety
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Liflaen » úte 21. kvě 2013 5:54:48 » Re: Muškety
CholMa píše:Přidal jsem se k domorodcům před zabitím crowa.

Musíš se přidat k Inkvizici aby sis mohl zastřílet z mušket, jedinou střelnou (dlouhou) zbraň za domorodce, ti nabídne hned na začátku Thompkins (lovec kance).
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj