Menu

Odemykani truhel

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod fredyxy » čtv 02. kvě 2013 9:42:58 » Odemykani truhel
Mam paklic a naucene odemykani truhel. Nektere truhly ale maji vyssi pozadavky a ja je nemohu odemknout. Musim se naucit vyssi stupen odemykani? Jak se to uci, kdo me to nauci a jak to pak funguje?
fredyxy
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » čtv 02. kvě 2013 11:54:01 » Re: Odemykani truhel
Hele funguje to úplně jinak. K odemykání potřebuješ paklíč a umět perk "Odemykání truhel"
Poté záleží na tvé úrovni "Zlodějiny", která zpadá pod "Lstivost". Zlodějinu můžeš zvyšovat předmětama, legendárníma předmětama, když využije slávu k další úrovni Lstivosti. Nad každou truhlou je tvá úroveň "Zlodějiny" a potřebná k otevření. Čili jestli chceš otevřít každou truhlu, tak se uč Lstivost a hledej předměty, které přidávají hodnotu k Zlodějině nebo ke Lstivosti.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod fredyxy » pát 03. kvě 2013 9:27:32 » Re: Odemykani truhel
Diky za vysvetleni. Takze abych byl schopny odemknout nejtezsi truhly, tak musim investovat body a zlato do lstivosti a zlodej 1-2. To mi pak ale nezbude moc moznosti rozvijet charakter jinymi smery.Je to tak?Jsou i jine zpusoby?
fredyxy
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » pát 03. kvě 2013 18:13:34 » Re: Odemykani truhel
Zbyde ti dost, já se věnoval lstivosti, voodoo a mečům a zvládal jsem to výborně. Risen 2 je v tomhle dosti volná.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod lanscelot » stř 01. led 2014 17:29:11 » Re: Odemykani truhel
Zdravím, prosím o pomoc ohledně otevírání truhel, potřebnou schopnost mám 107/30...a stejně tu truhlu neotevřu, jak to mám udělat? Jezdím paklíčem sem a tam i jednotlivě prostě nic, zámek se neotočí, některé otevřu a jiné ne, prostě je musím nechat na místě i když bych je správně otevřít měl a to zamrzí.
lanscelot
Uživatel

Příspěvekod helpo1 » stř 01. led 2014 18:09:11 » Re: Odemykani truhel
Odemykání zámků v Risenu 2 je celkem reálně spracované. Jak vidíš, zámky truhel spočívají z několika zarážek. Cílem odemykání těchhle zámků je všechny zarážky nadzvednout. Správná kombinace, ve které je zvedneš, je jenom jedna. Zjistíš ji způsobem pokus - omyl. Po zvednutí zarážky mohou nastat dvě možnosti:
  1. všechny předchozí zarážky spadnou
  2. všechny předchozí zarážky zůstanou zvednuté.
Musíš zjistit, v jakém pořadí je máš nadzvednout a pak správnou kombinaci provést (já tomu říkám "vytočit" :)).
Tady to máš (shodou okolností od nějakého českého hráče) v praxi.
Obrázek
helpo1
Uživatel

Příspěvekod lanscelot » stř 01. led 2014 18:20:39 » Re: Odemykani truhel
Díky moc, stejně mě jde s toho hlava kolem, jsem právě v knihovně a mám otevírat 4 truhly takže...jako zloděj bych se neuživil..ještě jednou díky
lanscelot
Uživatel