Menu

Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod eraplix » sob 27. dub 2013 22:06:16 » Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
Ahoj,
dostal jsem úkol "Pozorovatelovo hlášení", ale než jsem ho dokončil, tak jsem se přidal k domorodcům a úkol nyní nejde dokončit. Venturo je ve městě a gratuluje, že jsem zabil toho titána, ale úkol se nedá nijak dokončit. Nevíte jak ho skrýt, případně dokončit? Docela je to nepříjemný pocit, že mám nedokončený úkol. :D
Díky
eraplix
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 27. dub 2013 23:06:33 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
tam se asi budeš muset vrátit v savu a tento úkol dohrát - stačí najít Ventura a pak se teprve rozhodnout..
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod eraplix » sob 27. dub 2013 23:20:42 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
Vracet se nebudu, to bych přišel o jeden den, který jsem tomu potom věnoval. :D A ještě mám jeden problém, uvařil jsem si "Šťávu hlupáka" a nemůžu ji najít v inventáři. Když jsem si lektvar vařil, tak ani neměl ikonu. Ostatní lektvary jsou v pohodě.
eraplix
Uživatel

Příspěvekod Jémák » sob 27. dub 2013 23:24:57 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
chybí tam, nejnovější patch tam snad jen přidal položku, obrázek tam stejně nebude.. viz viewtopic.php?p=460049#p460049

nebo pak zkusit viewtopic.php?p=495257#p495257
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod eraplix » ned 28. dub 2013 0:23:18 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
Díky moc! :)
Ten neoficiální patch pomohl na ty lektvary, ale ten úkol neodstranil. Nedá se nějak přes konzoly změnit na dokončený?
Děkuji
eraplix
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » ned 28. dub 2013 7:14:26 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
To si nemyslím... Budeš se nadto muset povznést a říct si, že stejně to nikomu ukazovat nebudeš ;-)
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod eraplix » pon 29. dub 2013 21:39:51 » Re: Pozorovatelovo hlášení ­– Domorodci
Mně se zdá, že přes konzoly se to dá přes nějaký kod změnit na dokončené, ale už nevím jaký.
eraplix
Uživatel