Menu

Venturo - hledani posadky na lod

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Katari » pon 08. dub 2013 23:44:33 » Venturo - hledani posadky na lod
Zdravim,
zasekl sem se u nesplnitelneho questu, kdy po mě chtějí vlas z Sebastiana, ale ten nelze sehnat, protože on stále čeká na hlášení o Venturovi a ten si v klidu popíjí v přístavě a Quest nejde splnit.
A přitom mám stále ten úkol, který neni "nesplnění" nebo tak a jedine co jde, tak jít podle značek a na mapě se mi stejně ukáže, že je v docích a poví mi jen "ty jsi to dokázal, zabil si to monstrum" a to je vše.
V minulosti sem ho potkal, když sem šel do chrámu a normálně sem snim pokecal a on at dam report sebastianovi, ale ten o tom nechtěl ani slyšet.
Prosim pomoct, dneska sem začal hrat a tento zákys mě docela štve a ja nemužu pokračovat :D
Katari
Nováček

Příspěvekod Liflaen » úte 09. dub 2013 7:57:54 » Re: Venturo - hledani posadky na lod
Sebastianův vlas je vedle v jeho kanceláři - je tam jeho hřeben, pak stačí dát Chani tento hřeben a ona ho vypreparuje. Druhá věc, Venturo prvně stál u Chrámu, nyní stojí nedaleko domorodské vesnice, kde pozoruje kolik válečníků šlo s náčelníkem do chrámu. Lokace Ventury je přibližně zde: http://jpeg.cz/images/2013/04/09/k0oxJ.jpg

SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
A pamatuj na to, že se rozhoduje o tom, na jakou stranu se dáš, pro co nejvíc zkušeností a odměn doporučuji, splnit obě frakce až do místa kde Chani budete slibovat spolupráci a kde Sebastianovi řeknete definitivně o pomoc. Je dobré si to uložit a zjistit. Protože pak už nebudou úkoly za domorodce aktivní. A já mohu doporučit cestu voodoo, jelikož skrz hru bude mnoho úkolů na voodoo, o které by si za inkvizici přišel. Ale to už je tvoje cesta :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod Katari » úte 09. dub 2013 8:51:38 » Re: Venturo - hledani posadky na lod
jj díky, sem to vyřešil už předtim .. dal sem patch, oddělal děla a pak sem šel za Sebastianem a všiml si ho :-D
Katari
Nováček