Menu

Úkol Venturo

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod velclik » čtv 14. úno 2013 19:22:18 » Úkol Venturo
Ahoj chtel bych se zeptat na ukol s Venturem... nemuzu ho najit... mel by byt vedle ty posledni znacky anikde tu neni :( dekuji za radu
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » čtv 14. úno 2013 21:31:44 » Re: Ukol Ventruro
Značky vypadají jako dlouhé větve, které se tyčí směrem k Chrámu Země, kde se Venturo nachází. Vyjdeš od velitele Sebastiana a dáš se přes most do divočiny (hned napravo od jeho kanceláře) pak jdeš kousek, okolo inkviziční věže a jsi u Ventura. Nebo si najdi mapu.

Je to ta 7. Chrám Země - U něj Venturo stojí
Obrázek

Jestliže myslíš druhé setkání, tak Venturo hlídkuje u vesnice domorodců. Buď dojdeš k vesnici a u ní se dáš kousek pod vodopády kde ho v křoví najdeš. Nebo se vydej k Chrámu Země kde stál posledně a od Chrámu Země vedou značky k vesnice domorodců. Pokud na ten klacek (značku) klikneš, hrdina si pro sebe řekne jakým směrem značka ukazuje.

POZICE: Když se podíváš na tu mapu. Na číslo 8. TO je ta vesnice. Tak pod 8 vidíš takové malé stupínky (u řeky, vypadá to jako schody), tak nad nimi se Venturo nachází.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod velclik » pát 15. úno 2013 2:21:59 » Re: Ukol Ventruro
sel jsem podle znacek i predtim.... a jeste bych se chtel zeptat proc se mi nezobrazuji poklady na mape ???... A MAPY POKLADU MAM JENOM SE MI ZOBRAZI JAKO VEDLEJSI UKOL ALE OZNACENI NA MAPE ZADNY dekuji ;)
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pát 15. úno 2013 9:20:54 » Re: Ukol Ventruro
Musíš úkol pokladu aktualizovat v deníku. Přečti si spoiler u mého příspěvku zde .. viewtopic.php?f=407&t=16521&p=498922#p498922
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod velclik » pát 15. úno 2013 17:55:42 » Re: Ukol Ventruro
dekuji za radu .... musi se nejak pokuzivat lovecky nuz dyz chci sebrat pirka s ohniveho ptaka ??? protoze kdyz ho zabiju tak to znej vezme akorad stehno a pirka nikde
Dekuji...
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pát 15. úno 2013 17:57:31 » Re: Ukol Ventruro
Ano, to jsme sepsali zde: http://www.risen.cz/risen-2/voodoo/
V užitečných informací najdeš jak vypreparovat pírka, srdce, žlázy. Je to dost důležité, jestliže se rozhodneš přidat k domorodcům, tak doporučuji si to přečíst.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod velclik » pát 15. úno 2013 18:11:59 » Re: Ukol Ventruro
jenom ze ja uz si ho nemuzu koupit nikdo s domorodcu ho k obchodovani nema a mam jenom od velitelovi dcery nejakej loveckej nuz

chci byt za Inkvizici abych mohl mit musketu protoze nevim kde ji mam jinde vzit nez abych si ji koupil.... a kdyz budu u domorodcu tak sice budu mit jejich nuz ale nebudu mit zase musketu tak jak to mam udelat ??
abych se dostal k tem trofejim ??

Příspěvky sloučeny do jednoho.
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pát 15. úno 2013 19:19:56 » Re: Ukol Ventruro
Ale ne, to si pleteš. Uveďme to na pravou míru ...

Za prvé nejedná se o lovecký nůž ale o nůž rituální .. výňatek z textu na který jsem tě odkazoval:

II. Kupte si hned, jak budete moci rituální nůž, prodává ho Kapua na Mečovém pobřeží, pomocí něj můžete preparovat trofeje, které s běžným náčiním nevypreparujete. Může se vám pak stát, že vyvraždíte všechny pantery a nebudete mít jak získat panteří pracku (to platí i o dalších cennějších ingrediencích). Proto neváhejte a ihned kupte.

Ten si můžeš koupit ať už si s INKVIZICÍ nebo s DOMORODCI.

Muškety se ti zpřístupní až když si zvolíš cestu inkvizice, čili do Chrámu Země půjdeš s Venturem a ne s Chani (cesta domorodců). Jestliže se vydáš cestou domorodců, tak si budeš moct koupit pouze jednu střelnou (dlouhou) zbraň a to slabou brokovnici od "zabijáka kanců" Thompkinse, který je na ostrově Tacarigua u plantáží s otroky. Jiná zbraň s domorodci k mání není. Ale díky domorodcům, budeš moci používat voodoo kletby, žezla a také voodoo úkoly, které se ti za inkvizici nezpřístupní (mě osobně to za domorodce bavilo více)
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod velclik » pát 15. úno 2013 19:29:33 » Re: Ukol Ventruro
vim o jakych nozich je rec.... Ale kdyz jsem ted u inkvizice tak si ten nuz u domordcu koupit nemuzu nemaji ho v obchodu a kdyz jsem si zkousel nahral drivejsi Save a pripojil jsem se k domorodcum tak uz jsem si ten ritualni nuz koupit mohl....
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pát 15. úno 2013 19:33:21 » Re: Ukol Ventruro
To se mi nezdá, že by to nešlo, ale jestli ti to nevadí. Tak si zkus nahrát starší save, a zkus ho koupit když nebudeš ještě přijat k domorodcům nebo k inkvizici. Já to sám vyzkouším v neděli, teď jsem na PC kde hru nemám.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod velclik » pát 15. úno 2013 20:09:37 » Re: Ukol Ventruro
to by mi nevadilo ale ja ho nemuzu koupit vubec dokud se k nim nepridam... uz jsem to zkousel
velclik
Nováček

Příspěvekod Liflaen » pát 15. úno 2013 20:28:09 » Re: Ukol Ventruro
No v tom případě ho získáš jedině přes konzoli, jinak asi není možnost. Ono je to celkem pochopitelné, tvůrci chtěli zabránit aby si inkvizitoři mohli dělat lektvary. To schválně zkusím, páč jsem měl dojem, že to šlo, ale jestliže to nejde, tak bys musel jedině za domorodce.

Zpět ale k tématu, ty musíš splnit ten úkol pro tu Isabelu, tak nezoufej. Pírka prodávají domorodci :) Buď na Mečovým pobřeží nebo v Maracaiské zátoce. Získáš ho i bez nože a kůže jaguára, myslím jde stáhnout obyčejným nožem, takže by neměl být problém úkol dokončit.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj