Menu

DLC treasure island and air termple+postreh o achievementech

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Ahoj vsem,
zajimalo by me jestli nevite kde sehnat tyhle 2 dlc-treba ke stazeni-hlavne zadarmo-mam original hru ale davat 10 euro za kus kdyz to melo byt puvodne soucast hry fakt nechci-chci tech par hodin hrani DLC a zbyle 4 achievementy-2 achievementy z DLC se mi povedlo splnit ikdyz je nemam-pomoc edit a rad na tomto foru..
Jinak vi se presne kolik nefunkcnich achievementu je?ja myslim,ze 7 5krat Learned everything about...vsechny skilly,Crack Shot a Birdbrain....mam celkem 45 achievementu+ty zbyle 4 z DLC a mel bych 49 a to je podle me maximum...
Mam zajimavy postreh o scitacich achievementech-po kazdem uplnem vyjeti ze hry je hra automaticky vynuluje-proto napriklad odemknout 100 zamku,vykopat 50 pokladu nebo zabit 2000 nestvur musite stihnout a nesmite vyjet ze hry.

Diky za rady
Romanius
Uživatel

tak to bude hodně náročný :D
Jémák
Crysis fighter no. 1

jo to bude-celkem na tech nekolik achievementu na scitani-zamky,kopani a zabijeni nestvur a otevirani truhel mi zabralo tak 6 hodin cisteho casu....
Romanius
Uživatel

hmm, buď to hrát tak, že nebudeš nic vybírat, kopat a pak to všechno objedeš nakonec najednou si dát prostě tu práci a hrát opravdu těch šest hodin. Abych řekl pravdu, tak osobně bych asi zvolil ten první způsob, nadruhou stranu mi ty achievementy nic moc neříkají, takže je nějako neřeším..
Jémák
Crysis fighter no. 1

me hlavne stve,ze tech 7 achievementu je stejne zabugovanych,takze po tom co jsem se mucil se ziskanim techto achievementu jsem akorat nasranej-2 DLC hledal jsem je vsude a nikde je nestahnu zdarma a patch na Risen 2 aby fungovaly ty zbyle achievementy se asi nedockam-celkove musim rict,ze po skvelem Risenu 1 a Gothicu 1,2 a hlavne gothicu 3-muj nejoblibenejsi,prislo uz jen zklamani-odflaknuty Gothic 3 Forsaken Gods,veskrze prumerny Gothic 4 Arcania a ted bohuzel se k nemu radi i Risen 2-jestli to tak pujde dal,radsi at uz nic nevydavaji....
Romanius
Uživatel

Těch 100 truhel, kopání pokladů atd. je jednoduché stačí dokola načítat. Já si stoupl ke Steelbeardovu pokladu a dokola jsem koal ty 4 truhlice a zase načetl. Je to magořina, ale hrát se mi hru nechtělo znovu a chtěl jsem zkusit zda to půjde a šlo :D
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj