Menu

Jim voodoo - nefrity

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod AdelainAki » úte 04. pro 2012 11:10:47 » Jim voodoo - nefrity
Zdravím, mám dost problém s jedním bugem, nebo co to vlastně je. Jak máte ve vesnici udělat voodoo panenku pro Jima, aby jste ho ovládli a šli s ním do chrámu a vzali vlas otci Chani. Mám všechny ingredience pro výrobu panenky, úplně všechny, všechno jsem 100% udělala dobře. Až na to, že mi chyběly nefrity (zelený kameny) Nejdřív jich tam blo myslím 8, tak jsem je nakoupila u té jedné šamanky. Pak když jsem přišla k oltáři, bylo tam najednou, že mám 1/15. Tak jsem šla zase kní a nakoupila její poslední nefrity, mám jich teď patnáct, mám to v inventáři. Ale ať dělám co dělám, u oltáře když chci udělat panenku mám pořád 1/15 :/
Štve mě to, nevíte co st ím dělat? Chani mi říká ať neplýtvám časem, tamta další nefrity nemá a nevím kde jinde je sehnat. Navíc mám správný počet a stejně to pořád píše, že jich nemám dost :(
AdelainAki
Nováček

Příspěvekod Jémák » úte 04. pro 2012 11:28:23 » Re: Jim voodoo - nefrity
pokud máš 1/15, 1/8, tak to znamená, že k výrobě je nutný jeden nefrit a že jich v inventáři máš celkem patnáct, osm (čtrnáct, sedm ti jich tedy po dokončení výroby zbude). pokud máš všechno jednou (nemáš tam tedy nulu v pravém sloupci) - vypadá to takto:

tak stačí kliknout v levém sloupci na ikonu "chomáč jimových vlasů" a panenka se vyrobí :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod AdelainAki » úte 04. pro 2012 11:39:03 » Re: Jim voodoo - nefrity
Jo aha. Tak já mám tohle všechno, ale mám na konci oko 1/1 a pod tím Chomáč jeho vlasů, 1/1 ale pak pod tím voodoo panenka červeným 1/0 :/ Proč mám 1/0 když snad ta panenka sama o sobě se má vyrobit s těmi ingrediencemi ne? Nebo ji musím ještě nějak kupovat? To trochu nechápu. Na ty jeho vlasy furt klikám a nic, takže potřebuju ještě nějakou panenku? :/ a od koho?
AdelainAki
Nováček

Příspěvekod AdelainAki » úte 04. pro 2012 11:42:22 » Re: Jim voodoo - nefrity
Jé díky, tak dobrý.. :D Pardon jsem tupá, vážně jsem myslela že ta panenka sama o sobě se vyrobí díky těm ingrediencím, tak jsem koupila u té šamanky co stojí kousek (nevím ted jméno) panenku a jde to. díky :D
AdelainAki
Nováček

Příspěvekod Jémák » úte 04. pro 2012 11:54:18 » Re: Jim voodoo - nefrity
to se nic neděje, občas se takovéto věci přehlédnou.. :wink:
Jémák
Crysis fighter no. 1