Menu

Strany Steelbeardova deníku

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod metius » úte 06. lis 2012 19:43:18 » Strany Steelbeardova deníku
Dobrý večer , mám problém z hľadaním stránok zo Steelberadova deníku . Mám stranu 2 a 4 . A neviem kde sú ostatné . Patty mi hovorila ževraj je jeden na Mečovom pobreží vo voliakych rujnách chramov . Pozrel som Chrám Zeme a taký jeden na kopci kde strážia ho nemrtvý .... a tam nič nebolo .

Neviete mi poradiť ??? Ďakujem ...
metius
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » čtv 08. lis 2012 19:51:21 » Re: Strany Steelbertová deníku
Ten o kterým mluvíš je v chrámu vedle majáku na mečovém pobřeží, před tím chrámem je červený kříž, vykopej poklad a kus deníku je tvůj !! :) Ještě nějaký nevíš ?
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod slava » sob 10. lis 2012 23:12:00 » Re: Strany Steelbertová deníku
jsou jen 3 ne?
Jinak chtelo to lepe poslouchat co Patty rika, protoze se zminila, ze ten chram je kousek od hrobu jejiho otce ;)
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » ned 11. lis 2012 7:28:01 » Re: Strany Steelbertová deníku
On to podle mě sylšel, jen šel do něho ;) Každý si nemusí všimnout kříže před. Těžko říct. A teď nevím kolik jich je, ale myslím, že 4. Jednu má patty, druhá je v truhle na Tacarigue, třetí je u chrámu na mečovém pobřeží a ta čtvrtá je v hrobě kamaráda Steelbearda na Antigue, tam však nic nenajdete a hledáte Harloka s deníkem.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj

Příspěvekod slava » ned 11. lis 2012 10:43:01 » Re: Strany Steelbertová deníku
Liflaen píše:On to podle mě sylšel, jen šel do něho ;) Každý si nemusí všimnout kříže před. Těžko říct. A teď nevím kolik jich je, ale myslím, že 4. Jednu má patty, druhá je v truhle na Tacarigue, třetí je u chrámu na mečovém pobřeží a ta čtvrtá je v hrobě kamaráda Steelbearda na Antigue, tam však nic nenajdete a hledáte Harloka s deníkem.

No to je mozny, to se muze stat, ale prece jen ten kriz nebyl videt spatne :P

Jo jsou 4, ale myslel jsem to, jakoze ziskat muzes jen 3, ta v hrobe Nesira na Antigue je ta, ktera upozornuje na opici past.

A kdyz uz jsme u toho jak jste pochopili napovědu "Chřtán země je smrtící" ja osobně se řídil hlavně texturama jednotlivých hrobů
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Chlast = smrt, lebka a kostra taky no a ten hrob co je prokrivenej asi taky nevesti nic dobreho... proto ten vlevo vypadal v pohode, taky tam rostly houby :D a byl na trave ne na pisku.... a kdybych si teda to cely predstavil jako hrdlo, tak toto by mohl byt vrsek - tedy hlava treba. A jeste posledni otazka, ma nejaky vliv na hru, kdyz nechate Harloka zit?
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Příspěvekod Liflaen » ned 11. lis 2012 12:34:54 » Re: Strany Steelbertová deníku
SPOILER:
Kliknutím odkryjete skrytý text
Nemá já ho jednou zakuchnul a podruhý nechal žít. A hrob jsem vybíral stejně, podle hub :)
Skrytý text může obsahovat důležité informace o obsahu, které mohou pokazit prožitek ze hry, nebo zkazit nějaké překvapení připravené pro hráče.
ObrázekObrázekObrázek
Liflaen
Voodoo čaroděj