Menu

Lodní vybavení

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Jémák » čtv 24. kvě 2012 9:28:28 » Re: Lodní vybavení
ano, je - bez toho se to nepohne kupředu.. asi bych zkusil nějaký starší save, nic jiného mě momentálně nenapadá :???:
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Luke » čtv 24. kvě 2012 10:09:56 » Re: Lodní vybavení
Kurecpalecsakrafixnámolbordel .... :twisted: Toho jsem se obával ! :roll:

Už mě vytočil ten quest s Garciou, kdy jsem ho odhalil jako dvojníka dřív, než jsem objevil ten ohnivý průchod a pak jsem ho musel horko těžko zabít (i s půlkou nevinné vesnice domorodců).
Taková pěkná hra a takové zásadní chyby (Už druhá a možná je jich i více ?)! :cry:

Btv - možná by neškodilo tady někde (sice pod hrozbou spoileru, ale raději předem) upozornit na tyto věci, aby někdo zbytečně nemusel reloadovat hodiny a hodiny herního času zpět a nadávat jako já. :???:
Luke
Mág Merlin

Příspěvekod Sibur » čtv 24. kvě 2012 10:54:37 » Re: Lodní vybavení
njn, o Garciovi se tu uz psalo, je to prus*r, jestli to je i jinde...ta hra od hrace ocekava, ze pojedes linearne a pokud uhnes z kurzu, ztratis linii, dialogy nebudou davat smysl apod. to ale neni tak hrozny jako hodinovy loady, to jo (jeden dialog za vsechny: kdyz na Maracai najdete Garciovu lod a reknete to Patty, prohlasi, ze je stesti, ze je mrtvej, i kdyz si jeste porad vali sunky ve stanu.)
Sibur
Uživatel

Příspěvekod slava » sob 10. lis 2012 23:18:02 » Re: Lodní vybavení
Sibur no ja mam v nabidce rict, ze je Garcia vyrizenej hned pote co prijedu do Maracaiske zatoky a to jsem jeho lod jeste ani nevidel

2:Luke
Jinak co se toho questu tyce nevim kde je problem, ja to ted zkousel a vubec nicemu nevadilo, ze jsem nejdriv zabil Hobgoblina potom pokecal s Dunncanem a az pak s Eddiem vsechny ukoly jsem splnil. Nezapomnel jsi treba pote co promluvis s Dunncanem v jeskyni mu jeste rict, ze ho jeho pritel shani? (nevim jestli to ma nejaky vliv, ale ja to udelal - kupodivu to je v nabidce i kdyz jsem s Eddiem v te dobe vubec nemluvil a hrdina by vubec nemel vedet kdo to je).
A co se te hadky tyce, kdy se ti dva spolu bavili? ja tam dosel asi driv nez ten borec takze jsem rozhovor mezi nima nepostrehl
You say T-Pain-I say Kiss
You say Pink-I say Iron Maiden
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
92% of teenagers have turned to Hip Hop and Pop.If you are part of the 8% that still listen to real music
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!
slava
Uživatel

Předchozí