Menu

Brokovnice

Moderátor: Moderátoři RISEN.CZ fóra

Máte problém s nějakým úkolem? Pokud ano, pište sem..
Pravidla fóra
  • Uzamčená témata lze v odůvodněném případě opět otevřít - pokud nikdo nebude o uzavřená témata jevit delší dobu zájem, budou smazána..
  • Dbejte na to, aby měly vaše příspěvky výpovědní hodnotu, zvláště v obecné diskuzi se bude toto pravidlo uplatňovat ve větší míře..
  • Než založíte jakékoliv téma, prohledejte nejdříve FAQ + příslušnou sekci, zda již podobné téma neobsahuje (nebylo řešeno) - takto zbytečně založená témata budou smazána a autor bude podle pravidel ohodnocen..
  • V žádném případě se zde nebude tolerovat jakákoliv zmínka o nelegálně staženém softwaru, příspěvky s rasistickým obsahem a příspěvky s obsahem napadajícím jiné uživatele - autoři těchto příspěvků budou opět po zásluze odměněni..
  • Pokud si s něčím nevíte rady, raději napište soukromou zprávu moderátorovi příslušné sekce..
  • Pokud založíte téma s dotazem a některá z odpovědí vám pomůže - napište to tam, ať je jasné, co vám pomohlo.
Příspěvekod Dragnhunter » sob 02. led 2016 20:38:18 » Brokovnice
Prosím poraďte. Jsem na Mečovém Pobřeží, přidal jsem se k domorodcům a teď musím splnit ten pos... úkol s pytlíkem bylin jak mám zabít Aligátora. Problém je v tom že NEMÁM kde sehnat brokovnici a jinak toho hajz... asi nezabiju. Webster v inventáři žádnou nemá, a žádné jiné NPC ji taky neprodává, nebo nemá. Fakt nevím co mám dělat. Prosím radu.

BONUSOVÉ OTÁZKY:
1. Když chci někoho defitivně zabít tak musí jeho méno bít červené?
2. Asi jsem fakt deb... ,ale ať jsem hledal jak jsem hledal tak se nepovdedlo najít označení míst kde jsou naplavené věci pro Miguela. (Tohle je fakt blbá otázka, ale teď trpím nedostatkem slávy tak to sem píšu).
Dragnhunter
Uživatel

Příspěvekod Jémák » úte 05. led 2016 20:13:21 » Re: Brokovnice
Prosím poraďte. Jsem na Mečovém Pobřeží, přidal jsem se k domorodcům a teď musím splnit ten pos... úkol s pytlíkem bylin jak mám zabít Aligátora. Problém je v tom že NEMÁM kde sehnat brokovnici a jinak toho hajz... asi nezabiju. Webster v inventáři žádnou nemá, a žádné jiné NPC ji taky neprodává, nebo nemá. Fakt nevím co mám dělat. Prosím radu.

co se týče zbraní, tak jsme je kdysi dávno sepsali zde http://www.risen.cz/risen-2/predmety/pusky-brokovnice/ - od té doby jsem to nehrál, ale mělo by to sedět.

BONUSOVÉ OTÁZKY:
1. Když chci někoho defitivně zabít tak musí jeho méno bít červené?

tam to je trošku jednodušší, když může tato postava zemřít, zemře po vyčerpání zdraví, pokud ji jen omráčíš, nezemře (nezemře tedy do té doby, než to bude potřebné vzhledem k příběhu).. Alespoň tak si to pamatuju..

2. Asi jsem fakt deb... ,ale ať jsem hledal jak jsem hledal tak se nepovdedlo najít označení míst kde jsou naplavené věci pro Miguela. (Tohle je fakt blbá otázka, ale teď trpím nedostatkem slávy tak to sem píšu).

http://www.risen.cz/risen-2/ukolove-predmety/
Jémák
Crysis fighter no. 1

Příspěvekod Dragnhunter » stř 06. led 2016 14:29:16 » Re: Brokovnice
Na toho krokodýla použiju voodo, to už je v pohodě. Ten seznam zbrání nesedí, buď kvůli tomu že nejsem z inkvizicí nebo třeba kvůli nějakému patchi to nevím.

Za bedny díky :D je to bezva :wink:

ALE to zabíjení postav pořád nechápu. Jak mám docílit toho abych danou postavu je neomráčil, ale zabil :???: :shock: ?
Dragnhunter
Uživatel